Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

do Chrowacji przez Austrie - nocleg

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tonmar2
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2013
do Chrowacji przez Austrie - nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonmar2 » 29.06.2013 00:31

poszukuję taniego noclegu na jedną noc /tranzyt podróżny/ najlepiej w okolicy Wels, Sattledt, ewentualnie Salzburg - Austria - startuje z Gdańska więc dalej raczej nie dojadę. Poszukuję "mety" dla pięciu osób , tj dwóch dorosłych i 3-ka dzieciaków (11,9 i 3 lata) nie oczekuje wygód, ważne żeby można było dojechać późnym wieczorem i nie było zbyt daleko od autostrady. wyjazd planujemy około 10-go lipca - czyli środek tygodnia /jeśli to ma jakieś znaczenie/ - jeśli ktoś może mi coś podpowiedzieć będę wdzięczny. pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.06.2013 09:15

tonmar2 napisał(a):poszukuję taniego noclegu na jedną noc /tranzyt podróżny/ najlepiej w okolicy Wels, Sattledt, ewentualnie Salzburg - Austria - startuje z Gdańska więc dalej raczej nie dojadę. Poszukuję "mety" dla pięciu osób , tj dwóch dorosłych i 3-ka dzieciaków (11,9 i 3 lata) nie oczekuje wygód, ważne żeby można było dojechać późnym wieczorem i nie było zbyt daleko od autostrady. wyjazd planujemy około 10-go lipca - czyli środek tygodnia /jeśli to ma jakieś znaczenie/ - jeśli ktoś może mi coś podpowiedzieć będę wdzięczny. pozdrawiam


Mapa, www.booking.com

Pozdrawiam leniuszka....
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 29.06.2013 16:14

Polecam to. Właśnie wracałem tamtędy z Chorwacji
http://imbachhorn.eu/atrakcje/152/z_w_i ... i_e__autem

Prowadza polacy. Polecam wziazc opcje z wyżywieniem - 30E/osoba a porcje jak dla 2 osob.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2013 17:00

Na jedną noc to raczej tylko w hotelu, pensjonaty zwykle życzą sobie dopłaty przy pobycie na jedną noc.
Ten pensjonat koło Kaprun nie jest na trasie tranzytowej z Gdańska do Chorwacji :?

Booking.com daje dużą bazę miejsc, jak cena nie odpowiada z booking, to sprawdzić na stronie internetowej hotelu, czy nie jest aby taniej. może tak być, że jest taniej rezerwować bezpośrednio w hotelu, może być odwrotnie :roll:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.06.2013 17:29

tonmar2 napisał(a):poszukuję taniego noclegu na jedną noc /tranzyt podróżny/ najlepiej w okolicy Wels, Sattledt, ewentualnie Salzburg - Austria - startuje z Gdańska więc dalej raczej nie dojadę. Poszukuję "mety" dla pięciu osób , tj dwóch dorosłych i 3-ka dzieciaków (11,9 i 3 lata) nie oczekuje wygód, ważne żeby można było dojechać późnym wieczorem i nie było zbyt daleko od autostrady.

Jeśli okolice Salzburga to proponuję: Oekotel. Nie wiem jaką trasą jedziecie, ale może jednak bardziej po drodze będzie ten koło Graz. (tam w recepcji mówią po polsku).
Co prawda zamykają drzwi o 22.00 (ostatnio było otwarte do 23.00). Jeśli przyjedziesz później, trzeba zadzwonić i podadzą kod do wejścia. Może nie jest jakoś wyjątkowo tanio, (dwójka kosztuje 48 Euro, trójka 63 euro, 3-latek za darmo), ale jest bardzo dobry dojazd z autostrady.
Pozdro. :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.06.2013 17:40

marcgrzy napisał(a):Polecam to. Właśnie wracałem tamtędy z Chorwacji
http://imbachhorn.eu/atrakcje/152/z_w_i ... i_e__autem

Prowadza polacy. Polecam wziazc opcje z wyżywieniem - 30E/osoba a porcje jak dla 2 osob.


To mnie na powrót z I natchnąłeś.
Parę rzeczy w tamtym rejonie widzieliśmy; część do eksploracji.
Dzięki.
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 30.06.2013 15:57

FUX napisał(a):
marcgrzy napisał(a):Polecam to. Właśnie wracałem tamtędy z Chorwacji
http://imbachhorn.eu/atrakcje/152/z_w_i ... i_e__autem

Prowadza polacy. Polecam wziazc opcje z wyżywieniem - 30E/osoba a porcje jak dla 2 osob.


To mnie na powrót z I natchnąłeś.
Parę rzeczy w tamtym rejonie widzieliśmy; część do eksploracji.
Dzięki.


Do usług :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2013 22:54

Jest jeszcze jeden pomysł, jak załatwić nocleg.

Wybrać sobie jedną miejscowość w Austrii, w zasadzie na chybił trafił,
niedaleko autostrady,
wejść na stronę internetową miejscowości,
na pewno jest tam zakładka turystyka z danymi hoteli,
trzeba
wysłać maile do hoteli z opisem, ile osób jedzie, kiedy.
No i poprosić o konkretną ofertę...
Powinni odpisać :wink:

Na 100% trudno o rozczarowanie, bo hotele tam trzymają dobry poziom :!:
SpinPL
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SpinPL » 08.01.2014 20:30

tonmar gdzie nocowałeś - będę jechał tą trasą w tym roku, a narazie ceny widzę same wygórowane ;)
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 20.01.2014 12:37

tonmar2 napisał(a):poszukuję taniego noclegu na jedną noc /tranzyt podróżny/ najlepiej w okolicy Wels, Sattledt, ewentualnie Salzburg - Austria - startuje z Gdańska więc dalej raczej nie dojadę. Poszukuję "mety" dla pięciu osób , tj dwóch dorosłych i 3-ka dzieciaków (11,9 i 3 lata) nie oczekuje wygód, ważne żeby można było dojechać późnym wieczorem i nie było zbyt daleko od autostrady. wyjazd planujemy około 10-go lipca - czyli środek tygodnia /jeśli to ma jakieś znaczenie/ - jeśli ktoś może mi coś podpowiedzieć będę wdzięczny. pozdrawiam

Witaj! Kolego, ja startuję z Gniewu /60km. od Gdańska:-)/ tyle, że 20 lipca, po raz 4 do Chorwacji i po raz 3 nocleg u przesymaptycznych Polaków, 15km. od autostady, smaczne jedzenie, jeżeli chcesz, piękna miejscowość, polecam! http://nartywaustrii.eu/pensjonat

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
do Chrowacji przez Austrie - nocleg
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone