Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego nie odpisuja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Dlaczego nie odpisuja

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:17

Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(
Sebulek
zbanowany
Posty: 129
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebulek » 06.01.2014 21:18

Mają zarezerwowane apartamenty w terminach podanych przez Ciebie. Ci co Tobie odpowiedzieli pewnie mają jeszcze wolne, troszkę cierpliwości może jeszcze niektórzy odpiszą. :lol:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 21:23

Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 06.01.2014 21:24

travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(


Ja też wysłałam mnóstwo emaili i dostałam odpowiedzi może z 5 miejsc 8O :( 8O
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:25

Już tak w styczniu maja zarezerwowane :?: :?: :?: I żebym chciała w sezonie ,ale na wrzesień :?: :?: :?:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:27

rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


O super pomysł. Chyba wyślę im jeszcze sms-y, bo z moim angielskim nie nadaję się na gadki :papa:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.01.2014 21:30

Wyślij kolejne 40
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 21:30

travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


O super pomysł. Chyba wyślę im jeszcze sms-y, bo z moim angielskim nie nadaję się na gadki :papa:

Możesz poprosić na forum o stworzenie krótkiego smsa po chorwacku. Z informacją, ze napisałaś mejla z zapytaniem o apartmany i czekasz na odpowiedź. Robiłem tak i często to działało. Wielu Chorwatów ma apartmany w innym miejscu niż mieszka, nie zawsze tam maja neta, sprawdzają pocztę raz na tydzień czy dwa.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:34

rodaivuk napisał(a):
travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


O super pomysł. Chyba wyślę im jeszcze sms-y, bo z moim angielskim nie nadaję się na gadki :papa:

Możesz poprosić na forum o stworzenie krótkiego smsa po chorwacku. Z informacją, ze napisałaś mejla z zapytaniem o apartmany i czekasz na odpowiedź. Robiłem tak i często to działało. Wielu Chorwatów ma apartmany w innym miejscu niż mieszka, nie zawsze tam maja neta, sprawdzają pocztę raz na tydzień czy dwa.


Nie chcę zapychać furuum, myslę że tłumacz google wystarczy :papa:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 21:36

travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):
travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


O super pomysł. Chyba wyślę im jeszcze sms-y, bo z moim angielskim nie nadaję się na gadki :papa:

Możesz poprosić na forum o stworzenie krótkiego smsa po chorwacku. Z informacją, ze napisałaś mejla z zapytaniem o apartmany i czekasz na odpowiedź. Robiłem tak i często to działało. Wielu Chorwatów ma apartmany w innym miejscu niż mieszka, nie zawsze tam maja neta, sprawdzają pocztę raz na tydzień czy dwa.


Nie chcę zapychać furuum, myslę że tłumacz google wystarczy :papa:

Jest od tego specjalny wątek :) Nie liczyłbym na translator.
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 06.01.2014 21:38

Z doświadczenia wiem, że oni w tym czasie rzadko zaglądają do poczty elektronicznej. Część apartamentów została zarezerwowana latem w 2013 roku. Ja czekałem na odpowiedź nawet 2-3 tygodnie. Dopiero około marca szybciej odpowiadają. W styczniu i lutym negocjują z biurami podroży a następnie czekają na bezpośrednich klientów.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:48

rodaivuk napisał(a):
travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):
travel napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


O super pomysł. Chyba wyślę im jeszcze sms-y, bo z moim angielskim nie nadaję się na gadki :papa:

Możesz poprosić na forum o stworzenie krótkiego smsa po chorwacku. Z informacją, ze napisałaś mejla z zapytaniem o apartmany i czekasz na odpowiedź. Robiłem tak i często to działało. Wielu Chorwatów ma apartmany w innym miejscu niż mieszka, nie zawsze tam maja neta, sprawdzają pocztę raz na tydzień czy dwa.


Nie chcę zapychać furuum, myslę że tłumacz google wystarczy :papa:

Jest od tego specjalny wątek :) Nie liczyłbym na translator.


Coś nie mogę znaleźć tego watku. Może jakieś wskazowki :?:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.01.2014 21:49

rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 21:50

travel napisał(a):
Coś nie mogę znaleźć tego watku. Może jakieś wskazowki :?:

prosby-o-pomoc-tlumaczeniu-t9502.html
8)
Edit
sie Grzesiu wyrwał :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.01.2014 21:51

rodaivuk napisał(a):Edit
sie Grzesiu wyrwał :)

A Ty jak Adaś...wiecznie drugi. :mrgreen:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dlaczego nie odpisuja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone