Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego nie odpisuja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 20:53

anakin napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Edit
sie Grzesiu wyrwał :)

A Ty jak Adaś...wiecznie drugi. :mrgreen:

I jak Adaś powiem Ci "trzymaj się ramy..." :mrgreen: Reszta na YT ;) Albo teraz na Kino Polska :)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 21:03

Dziękuję Panom za odpowiedzi. I prosze się nie kłócić :smo: Wasze odpowiedzi bardzo mi pomogły :papa:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 21:06

Kłócić? Z łysolem? :mrgreen: Never :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.01.2014 21:29

travel napisał(a):Dziękuję Panom za odpowiedzi. I prosze się nie kłócić :smo: Wasze odpowiedzi bardzo mi pomogły :papa:

To Serve and Protect. :mrgreen:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 09.01.2014 17:27

rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


Wysyłałam sms i tez zero odpowiedzi...a raporty doręczenia dochodza
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 09.01.2014 18:51

karin74 napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


Wysyłałam sms i tez zero odpowiedzi...a raporty doręczenia dochodza


Ja też :( zero odpowiedzi.
Z pewnymi obawami zdecydowałam się jechać w ciemno ( pierwsza polowa września) . :papa:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 09.01.2014 19:15

travel napisał(a):
karin74 napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Jeśli podają numer mobitela, napisz smsa.


Wysyłałam sms i tez zero odpowiedzi...a raporty doręczenia dochodza


Ja też :( zero odpowiedzi.
Z pewnymi obawami zdecydowałam się jechać w ciemno ( pierwsza polowa września) . :papa:


My jedziemy w 2 rodziny w czerwcu wiec jednak wole cos miec zarezerwowane, bo nie chcialabym miec niespodzianki....
maka
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maka » 09.01.2014 19:38

Ja też upisałam się jak głupia.Z Moscenickiej wiele osób nie odpisało.Na interesujący mnie najbardziej app czekałam ponad dwa tygodnie,ale się udało.Albo jest jeszcze za wcześnie,albo już za póżno.
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 09.01.2014 20:34

travel napisał(a):Z pewnymi obawami zdecydowałam się jechać w ciemno ( pierwsza polowa września) . :papa:


W tym terminie, to w ogóle nie brałabym innej opcji pod uwagę.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.01.2014 21:49

A ja mimo, że do nikogo nie pisałem dostałem w tym miesiącu już trzy oferty... :lol:
Musi mnie lubią... :mrgreen:

Poszło na maile i PW, może kogoś zainteresuje. :D
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 09.01.2014 22:09

Jeśli chodzi o translatora - zawsze go używam i jeśli odpisują - a z reguły odpisują to nie ma problemu się zrozumieć. Nie trzeba żadnych tłumaczeń specjalistycznych czy przysięgłego tłumacza :) Zakładam, iż ci co wynajmują nam swoje apartmany to też w większości korzystają z translatorów.
Ja jadę we wrześniu również. Napisałem. odpisali. Zarezerwowałem. I teraz odliczam dni... :)
Pisałem do wielu, nawet na Lefkadę, Ohridu, Gardy we Włoszech i zawsze używałem translatora. Odpisywali.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 09.01.2014 23:22

kadetdudi napisał(a):Jeśli chodzi o translatora - zawsze go używam i jeśli odpisują - a z reguły odpisują to nie ma problemu się zrozumieć. Nie trzeba żadnych tłumaczeń specjalistycznych czy przysięgłego tłumacza :) Zakładam, iż ci co wynajmują nam swoje apartmany to też w większości korzystają z translatorów.
Ja jadę we wrześniu również. Napisałem. odpisali. Zarezerwowałem. I teraz odliczam dni... :)
Pisałem do wielu, nawet na Lefkadę, Ohridu, Gardy we Włoszech i zawsze używałem translatora. Odpisywali.



Ja też używam translatora....i jakoś po troszku się rozumie, a jak czegoś nie zrozumie to próbuje się domyślec.... :D
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 10.01.2014 11:02

travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(


ja w zeszłym roku wysłałem ponad 200 e-maili i odpisało może ze 40 ;)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.01.2014 11:42

maka napisał(a):Ja też upisałam się jak głupia.Z Moscenickiej wiele osób nie odpisało.Na interesujący mnie najbardziej app czekałam ponad dwa tygodnie,ale się udało.Albo jest jeszcze za wcześnie,albo już za póżno.

Na początku stycznia na pewno nie jest za późno. Bywały lata, że szukałem miejsca dopiero w maju i udawało się, ale kosztowało to kilka nocek i nerwów. :)

pawelli napisał(a):ja w zeszłym roku wysłałem ponad 200 e-maili i odpisało może ze 40 ;)

Podobną skuteczność miałem w ubiegłym roku, kiedy szukałem lokum nad Gardą. Na 50 maili dostałem jakieś 10 odpowiedzi. :wink:

Jeśli bardzo zależy mi na jakiejś lokalizacji, staram się pisać maila w dwóch językach, po angielsku i w języku kraju do którego piszę. Poliglotą nie jestem, więc jeśli chodzi np. o czeski, czy włoski, korzystam z translatora (węgierskiego unikam 8O ).
Jakoś działa, choć trzeba być ostrożnym w obcowaniu z automatami. :)
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 10.01.2014 14:59

Bolje ikako napisati nego nikako, zar ne? Hrvati i Poljaci imaju dosta sličnih riječi. Znam jer kad mi gost pošalje upit preko google prevoditelja a ispod napiše na poljski pola razumijem po googlu pola na poljskom i eto dobijem 100% prevedeno.!!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dlaczego nie odpisuja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone