Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Croatia po raz pierwszy! Od Pagu do Splitu :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 03.02.2020 09:28

greenrs napisał(a):Nie rozumiem tych głosów krytyki :evil:
To jest relacja Natalii i ma prawo pokazywać swój świat tak jak lubi i tak jak go widzi. Nikomu nic do tego. Jeśli się komuś nie podoba to niech nie ogląda a nie krytykuje. Forum CRO.PL to nie telewizja publiczna - za którą płacisz a i tak musisz słuchać disco polo.
Poza tym - może ja się nie znam - ale taka impresjonistyczna wizja mi się akurat podoba. Uszanujcie więc zdanie innych, bo tych jedynie słusznych poglądów to nam na dziś wystarczy.

:) :) :) :) :)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.02.2020 09:51

Natalia studia nie zając ;)
W czasie sesji zawsze jakoś tak nabierałam ochoty np. na generalne porządki, które wydawały mi się wtedy wręcz niezbędne :mrgreen:
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 03.02.2020 09:53

gusia-s napisał(a):Natalia studia nie zając ;)
W czasie sesji zawsze jakoś tak nabierałam ochoty np. na generalne porządki, które wydawały mi się wtedy wręcz niezbędne :mrgreen:

Wiem, ale do tego mam mnóstwo innych obowiązków, planowanie wyjazdów, blog itp. Może w pierwszy tydzień ferii coś wrzucę :)
khml
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 13.02.2020 19:52

Natalia - koniec tego studiowania :lol:
Jutro Walentynki .... a tu jeszcze ktoś czeka na c.d. relacji :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Croatia po raz pierwszy! Od Pagu do Splitu :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019