Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co warto zobaczyć?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.03.2015 17:01

Lechoo napisał(a):Dzięki panowie

:roll:
:?


Wszędzie ta dyskryminacja... A jeszcze dwa dni temu nam kwiatki dawali... :boss:


:oczko_usmiech:


PS ...i przy Dubrowniku jeszcze Srd :mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.03.2015 17:04

Mikromir napisał(a):PS ...i przy Dubrowniku jeszcze Srd :mrgreen:


I Lokrum. :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.03.2015 17:10

Mikromir napisał(a):Wszędzie ta dyskryminacja... A jeszcze dwa dni temu nam kwiatki dawali... :boss:
Zmień nicka na Mikromirka , Danka. :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.03.2015 17:15

maniust napisał(a):
Mikromir napisał(a):Wszędzie ta dyskryminacja... A jeszcze dwa dni temu nam kwiatki dawali... :boss:
Zmień nicka na Mikromirka , Danka. :mrgreen:

Uważam, że nie ma potrzeby
Niech się czytać nauczą userzy :wink:

W nicku jest imię Danka :lol:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 10.03.2015 17:15

Mikromir poprawiłem się :D

meblik w sumie to w ubiegłym roku zaliczone Plitwice (dzień przed przyjazdem na Ciovo), Krka, Kornati (z Murter), Split i okolice, Trogir to wiadomo w sumie kilka razy ;) Dubrownik zostawiłem na ten rok bo jednak z Ciovo to kawałek jest (250km).
zibi123
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.07.2007
Re: Gubavica

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi123 » 10.03.2015 20:53

Janusz Bajcer napisał(a):
zibi123 napisał(a):Witam forumowiczów. Szukałem lecz nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: czy można dojść do podnóża wodospadów Gubavica? Którędy, z jakiej miejscowości itp. Z Zadwarje z tego co wyczytałem to tylko dochodzi się do nazwijmy to punktu widokowego na szczycie kanionu, wycieczki tzw. kanioning to z tego co wyczytałem schodzą przy wodospadzie po linach a czy jest jakieś inne dojście nie wymagające specjalnego sprzętu, umiejętności? Liczę że nie jestem jedyny który chce się dostać pod ten wodospad. Dzięki za wszelkie informacje.

do-chorwacji-przez-montenegro-t43071-120.html?hilit=Gubavica#p1261831

Tę relację czytałem jednak nie daje ona odpowiedzi na moje pytania. Nie chce mi się wierzyć by nikt nie próbował dojść do podnóża wodospadu, a tak poza tym to ciekawi mnie jak z oznakowaniem szlaków w górach tzn. Biokowo i czy można w cro kupić mapy ze szlakami?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 10.03.2015 20:58

zibi123 napisał(a):Nie chce mi się wierzyć by nikt nie próbował dojść do podnóża wodospadu,

wodospady-t13445.html
Wpis Japony.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Gubavica

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.03.2015 21:06

zibi123 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
zibi123 napisał(a):Witam forumowiczów. Szukałem lecz nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: czy można dojść do podnóża wodospadów Gubavica? Którędy, z jakiej miejscowości itp. Z Zadwarje z tego co wyczytałem to tylko dochodzi się do nazwijmy to punktu widokowego na szczycie kanionu, wycieczki tzw. kanioning to z tego co wyczytałem schodzą przy wodospadzie po linach a czy jest jakieś inne dojście nie wymagające specjalnego sprzętu, umiejętności? Liczę że nie jestem jedyny który chce się dostać pod ten wodospad. Dzięki za wszelkie informacje.

do-chorwacji-przez-montenegro-t43071-120.html?hilit=Gubavica#p1261831

Tę relację czytałem jednak nie daje ona odpowiedzi na moje pytania. Nie chce mi się wierzyć by nikt nie próbował dojść do podnóża wodospadu, a tak poza tym to ciekawi mnie jak z oznakowaniem szlaków w górach tzn. Biokowo i czy można w cro kupić mapy ze szlakami?

pytaj na priva mervika, tutaj mi pisał, że jest jakiś mostek, więc myślę, że doszedł bliżej
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 10.03.2015 21:08

te kiero napisał(a): tutaj mi pisał, że jest jakiś mostek


Na bezludnej wyspie rozbił się statek. Z katastrofy uratował się tylko jeden facet.
Jego wyspa była bezludna, ale na wyspie obok zauważył kilka cudownych dziewczyn. Przez cały tydzień kombinował jak się do nich dostać, ale nie miał żadnej łodzi, a wpław nie dało się płynąć bo były rekiny. Gdy był już na skraju rozpaczy spotkał żabę. Żaba mówi:
- Wiesz co, jestem magiczna żaba i mogę spełnić jedno Twoje życzenie.
Facet bez namysłu odpowiada.
- Pierdyknij mi tu mostek.
Na to żaba wyginając się do tylu i dotykając łapkami ziemi.
- Aleś, kurna, wymyślił....


Sorry, skojarzyło mi się :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.03.2015 21:14

weldon napisał(a):
Sorry, skojarzyło mi się :D

grunt, że w temacie :roll:
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 29.04.2015 11:12

Witam. Potrzebuje garść pomysłów na to co zobaczyć w trakcie jednodniowego wypadu do Zadaru i okolic. Planowany wyjazd z okolic Vodic , Jadranką , postoje w Pakostane? Biograd ? Sukosan ? Bibinje ? Czy może poświęcić cały dzień na Zadar?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.04.2015 11:14

piotrekbeti napisał(a):Witam. Potrzebuje garść pomysłów na to co zobaczyć w trakcie jednodniowego wypadu do Zadaru i okolic.

Ewentualnie Nin.
Reszta czasu zdecydowanie na Zadar.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2015 11:26

piotrekbeti napisał(a):Witam. Potrzebuje garść pomysłów na to co zobaczyć w trakcie jednodniowego wypadu do Zadaru i okolic. Planowany wyjazd z okolic Vodic , Jadranką , postoje w Pakostane? Biograd ? Sukosan ? Bibinje ? Czy może poświęcić cały dzień na Zadar?

Sporo informacji znajdziesz tutaj >>> informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.04.2015 11:31

Zadar i Nin. Jeśli chcesz jechać dalej, można zajrzeć na Księżycowy Pag do Pagu, podziwiać kamienne krajobrazy.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 29.04.2015 11:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co warto zobaczyć? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone