Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo i Pag - pierwszy raz w Cro - ku przestrodze:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 05.11.2014 10:10

No bez przesady ;) Tą Polówką równie dobrze mogły przyjechać 2 osoby i spokojnie się spakowały ;) Nie jechali nad Bałtyk, więc mniej rzeczy było potrzebne ;) A jak się ma Cro-maniactwo we krwi i auto jest sprawne, to i 3 drzwiowe nie straszne :mrgreen:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.11.2014 12:03

Czy Wy wjechaliście do Chorwacji 17 sierpnia w niedziele popołudniu ?

W Tucepi jest bardzo fajna miejscówka do spania w samochodzie.

Przy wjeździe do Tucepi od strony Makarskiej jest strzałka P prowadząca na sam dół. Na dole dziki parking gdzie można przekimać. Widziałem wiele aut z tego korzystających
ewa_no
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa_no » 05.11.2014 22:43

wikol napisał(a):Czy Wy wjechaliście do Chorwacji 17 sierpnia w niedziele popołudniu ?

W Tucepi jest bardzo fajna miejscówka do spania w samochodzie.

Przy wjeździe do Tucepi od strony Makarskiej jest strzałka P prowadząca na sam dół. Na dole dziki parking gdzie można przekimać. Widziałem wiele aut z tego korzystających


Kurcze, my tego nie znaleźliśmy. Pokręciliśmy się między jakimiś domami, wszędzie "R-ki" więc spłynęliśmy.

A co do wyjazdu, to z Łodzi wyjeżdżaliśmy w sobotę po 19 :)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.11.2014 22:47

A czy jechaliście na urlop autostradą chorwacką w niedzielę 17 sierpnia / niedziela / ?

Pytam bo coś mi mówią te fotki.....tylko daty muszą mi się zgadzać ......
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 06.11.2014 01:20

Polówka jest spoko :wink:
Nawet takimi wozami można dotrzeć do Chorwacji z...Mazur:
Obrazek
Murter 2011 :)
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 06.11.2014 17:10

ewa_no napisał(a):Kurde, ja też nie chciałam w ciemno :). Apartament miałam zarezerwowany, przemyślany, "wszystko" wiedziałam o okolicy... :) A tak poważnie, to jestem ciekawa, czy w Podgorze normą jest nasza przygoda z miejscem postojowym, czy my mieliśmy pecha. Chociaż teraz wiem, że zamawiając apartament w Podgorze w tej odległości od morza i za tą cenę, powinnam domyślać się, że coś może być nie tak:)


byliśmy 1 raz w Podgorze w tym roku i mieliśmy ap. przy plaży a samochód stał na parkingu w odległości ok. 200-300 m. na parkingu
pod mieszkanie dało się podjechać wyłącznie na 5 min. żeby wyładować bagaże i trzeba było natychmiast zmykać bo uliczka b. wąska i dwukierunkowa
pani właścicielka wynajmowała na pobliskim parkingu tyle miejsc parkingowych ile miała apartamentów
brak miejsca parkingowego dyskwalifikował wszystkie ap. podczas poszukiwań...niestety nie wszyscy okazywali się tak myślący jak nasza gospodyni

p.s. parking oczywiście dla nas bezpłatny :)
ewa_no
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa_no » 06.11.2014 19:25

Stasiek18 napisał(a):Polówka jest spoko :wink:
Nawet takimi wozami można dotrzeć do Chorwacji z...Mazur:
Obrazek
Murter 2011 :)


Rany, jestem FANKĄ!!! Taka wyprawa, to ma dopiero swój smak i urok! I moje zamiłowanie do noclegu w aucie mogłoby się wtedy realizować.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS. Mąż pyta, ile czasu jechaliście?
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 07.11.2014 00:37

Ten pojazd spotkałem na campie, na wyspie Murter :)
Kolejka sie ustawiała by to cudo oglądać 8O
Podejrzewam że pali z 15/100km benzyny i bierze 2/100 oleju silnikowego.
Czas podróży szacuję na 4 dni :)
:wink:
Ja poruszam się trochę nowocześniejszym pojazdem :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2014 00:50

Trochę mniej pali :wink:
13
http://www.autocentrum.pl/spalanie/fso/zuk/

Ale dojechał 8)
Jak się nim zajmuje jakiś pasjonat i potrafi go utrzymać w bardzo dobrym stanie to po 4 dniach dojedzie :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.11.2014 08:56

Kiedyś nie było problemów w wyborem apartamentów. Sytuacja zmieniła się ze 3 lata temu kiedy zaczeło do Cro napływać więcej turystów z Europy Zachodniej i Polaków. Ceny wynajmu podniosły się. Popyt jest duży, a podaż apartamentów skurczyła się. Miałem tez taki problem wracając Z Orebica po tygodniowyn pobycie na Makarskiej Rivierze. Tłumy ludzi, lipiec brak kwater, a jeśli już były i oferowane przez naganiaczy to strychy, suteryny i to za słone pieniądze. Pamiętam, że mocno się zdenerwowałem bo mogłem zostać w Orebicu w innej kwaterze na kolejny tydzień. Wobec powyższego opusciłem riviere i dojechałem do Brodaricy - pustawo, lużno, plaża moja, cena wynajmu satysfakcjonująca, kwatera nad samym morzem.

Wnioski - jeśli można rezerwować to lepiej tak zrobić niż w upale szukać lokum. :papa: :hut:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 11.11.2014 20:02

darek1 napisał(a):Kiedyś nie było problemów w wyborem apartamentów....

I chyba już nas nie lubią w Chorwacji :(
Ostatnio pisałem do gospodarza w sprawie apartamentu na czerwiec lub początek lipca2015.
I dostałem odpowiedź że WSZYSTKIE miejsca już zajęte 8O :evil: i w czerwcu i lipcu 8O
A tymczasem w agencji pośrednictwa jego lokum stoi wolne.
Chyba założę pocztę z końcówką .de zamiast .pl wtedy WSZYSTKIE apartamenty będą dostępne :evil:
Chyba by takie oczy zrobił 8O gdybym do niego szprechał po polsku :wink:
P.S. Czekam na ten PAG :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.11.2014 22:11

Skąd wiesz, że w agencji jego apartman jest wolny :?: :roll:
Telepatia :?: :roll:
Czy też oferta z agencji jest w internecie :?: :wink:

Jak wynajmuje przez agencję w interncie drożej, to ci nie wynajmie teraz znacznie taniej :!:
Zależy, co do niego napisałeś :roll:
Jak przedstawiłeś swoją cenę grubo niższą od tej z agencji, to ci tak napisał 8)

To jest biznes, Niemców traktuje tak samo 8)
Nie liczy się narodowość, tylko kasiorka :D
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 11.11.2014 22:38

Lednice napisał(a):Skąd wiesz, że w agencji jego apartman jest wolny :?: :roll:
Telepatia :?: :roll:

Sprawdzam w internecie,jest kalendarz i widzę że jest wolne,terminy zajete są na czerwono
Lednice napisał(a):Jak przedstawiłeś swoją cenę grubo niższą od tej z agencji, to ci tak napisał

Nie proponowałem ceny,tylko zapytałem o cennik bo na stronie domowej nie była podana i
pisał że jest do uzgodnienia.
No trudno,tak bardzo mi na jego lokum nie zależało.Znalazłem już inne :wink:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 07.12.2014 12:21

Co tu się stało?
Miał być Pag, wielu czeka i i i ?

P.S.

ewa_no napisał(a):

Natomiast tutaj chcieliśmy się z Mężem założyć, czy to Polak, czy nie Polak... :wink:

35.JPG




Nie każdy "wariat" to Polak :mrgreen:

Fajny styl.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 12.12.2014 08:13 przez Darkos, łącznie edytowano 1 raz
karalajna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 24.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 07.12.2014 14:39

Witam i również czekam na relację z Pagu :)
Fajnie się czyta Twoją relację, mogę sobie porównać Twoje wrażenia ze swoimi (w zasadzie bardzo podobne :wink: )

Chciałabym jednak stanąć w obronie wodospadu - dla mnie przebrnięcie przez łysą śliską glebę, a potem przez kosmicznie śliskie kamienie i tak było pryszczem w porównaniu z lodowato zimną wodą spływającą rzeką... No ale czego innego można się spodziewać na początku czerwca. Jakoś przed wejściem nie przyszło mi do głowy, że cały tłum siedzi na brzegu, a w wodzie tylko kilka osób się nurza. No więc kozacko z kuzynką dołączyłyśmy do amatorów rzecznych kąpieli, która w naszym przypadku trwała około 5 minut - 4 na wejście, 30 sekund w wodzie i 30 sekund na wyjście ( w tym momencie żaden kamień nie był śliski, a w błotku zakopałabym się po szyję, bo takie ciepłe było :mrgreen: ) Podsumowując - niezapomniane doświadczenie, którym mogę się chwalić: "O, a to są wodospady Krka, tu pod tym największym pływałam" :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ciovo i Pag - pierwszy raz w Cro - ku przestrodze:) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone