Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Punta Sveti Petar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 01.05.2007 17:49

Zibuś czy taka buteleczka koziego mleka może byc?
Obrazek
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 01.05.2007 23:29

Bolo napisał(a):Zibuś czy taka buteleczka koziego mleka może byc?
Obrazek

Jak najbardziej może być ! :wink: Jednak to nie jest "Kozie Mleko " . Kozje Mljeko jak mówi Mitar to Rakija z miodem a to zdaje się jest Trawarica ale to najmniejszy problem bo i tak sie rozleje :sm:
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 02.05.2007 01:08

Z miodem mam jeszcze w domu ale nie miałem zdjęcia. Chociaż w upały travarica schłodzona lepiej wchodziła. a przy okazji kilka fotek z imprezy 29.06.2006.
goście się zjeżdżają
Obrazek

imprezka pod pinią
Obrazek

tyle zostało z janjetiny
Obrazek

wesoły Wolfgang z Garmisch prowadzi konwersacje z Józkiem
Obrazek
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 02.05.2007 08:29

Hehe Wolfiego znam. Bolo spróbuj jeszcze raz wstawić fotki bo nie mogę ich powiększyć . Powiedz jeszcze czy goście Antego i Mitre bawili się wspólnie czy była to podzielona impreza ?
P.S.
Trawarica też jest super :sm:
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 02.05.2007 09:39

Czesc Zibuś. Jestem po nocce więc krótko Ante zaprosił wszystkich gości w tym również od Mitre, choc niektórzy nie przyszli. Chyba byli pierwszy raz i czuli sie skrępowani. Postaram się wrzucic te zdjęcia tak żeby je można było powiększyc ale chyba w w zdjęciach z wakacji lub w albumie. Na razie się jeszce uczę. Ale jak widzisz robię małe postępy.Chyba że podasz mi meila to rzuce ci to na pocztę. Mój to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 03.05.2007 10:38

Cześć Bolo!
Posłałem Ci moje fotki więc masz już mój adres na który możesz wysłać zdjęcia.
:papa: :sm:
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 03.05.2007 22:55

czesc Zibuś!
OK zaraz sprawdzę pocztę.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 06.05.2007 15:12

Cześć Bolo !
Którego czerwca wyjeżdżacie do Cro ? Czy jechałeś może kiedyś z soboty na niedzielę ? Wiesz może jak wyglądają sprawy korków na granicy A/SLO i SLO/CRO w niedzielny wczesny ranek ? Ja w zeszłym roku jechałem w czwartek/piątek i muszę stwierdzić że takiej jazdy w pozytywny tego słowa rozumieniu jeszcze nie widziałem na trasie do Cro. W latach ubiegłych mordowaliśmy się w korkach bo jechałem z piątku na sobotę. W tym roku planuję jechać w niedzielę ale kusi mnie przyśpieszyć wyjazd o jeden dzień obawiam się jedynie zatłoczonych dróg. Czy mam rację ?
Może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia w tym kierunku .

Pozdrav !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107698
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2007 19:10

Cześć Zibuś.
Ja zawsze jechałem z soboty na niedziele i na korki przy tunelach w drodze do Cro na szczęście nie trafiałem.
Ale może dlatego, że przejeżdżałem przez nie w godzinach do południowych. Granice SLO/HR lub HU/HR przekraczałem w sobotę wieczorem, a spałem w okolicach Varażdinu i rano w niedzielę cały czas autostradą bez korków nad Jadran :lol:
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 06.05.2007 19:18

Czesc Zibuś! My wyjeżdżamy do Cro właśnie z soboty na niedzielę tj.16 czerwca. Mam nadzieję że nie będzie korków bo to jeszcze nie pełnia sezonu, ale jak będzie zobaczymy. U Ciebie może faktycznie byc gorzej bo to już będą wakacje i faktycznie wszyscy ruszą. Ja jechałem już z soboty na niedzielę w 2005r. i nie było problemu.
Pozdrav Bolo
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 06.05.2007 19:23

Spodziewam się, że najgorzej może byc z piątku na sobotę.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 06.05.2007 20:09

Bardzo mnie kusi przełożyć wyjazd na sobotę wieczorem ( Bolo bądź przygotowany :wink: ) . Moja żonka jednak po doświadczeniach z zatłoczonymi granicami A/SLO i SLO/CRO chce jechać w niedzielę :cry: . Myślę jednak że ją przekonam.
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 08.05.2007 13:50

Jak Ci się uda przekonac żonę to Daj znac. Zebyśmy się mogli "przygotowac" hehehe.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 08.05.2007 22:16

Wszystko na dobrej drodze :wink: Zacząłem już obróbkę " metalu " :lol:
Daj znac. Zebyśmy się mogli "przygotowac"

Nie przesadźcie z tymi przygotowaniami żeby i dla mnie coś zostało :wink:
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 15.05.2007 15:54

Cześc Zibuś! przepraszam za dosyc długą nieobecnosc w temacie ale miałem na głowie rodzinkę z NRFiu i Komunię córki. Oczywiście że zostanie dla Ciebie. W końcu trza będzie jakoś uczcic to pierwsze spotkanie hanysów z Cro.pl w Sv. Petarze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Punta Sveti Petar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone