Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Buongiorno! Benvenuti! "Słoneczna" Emilia-Romania

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 30.01.2020 11:48

Marzenka plan jak u Was zawsze dość intensywny :D

Jeśli natomiast chodzi o kolej to w Bari nie ma jeszcze połączenia z Alberobello. Dalej jest (przynajmniej był 13.01.2020) zastępczy autobus który wraca o 17:20. Niestety zmusiło nas to do wynajęcia samochodu :D
Ale jak się potargowaliśmy w wypożyczalni to cena za 5 osób była podobna to ceny biletów :D
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 30.01.2020 12:01

Beata W. napisał(a):Jeśli natomiast chodzi o kolej to w Bari nie ma jeszcze połączenia z Alberobello. Dalej jest (przynajmniej był 13.01.2020) zastępczy autobus który wraca o 17:20. Niestety zmusiło nas to do wynajęcia samochodu :D
Ale jak się potargowaliśmy w wypożyczalni to cena za 5 osób była podobna to ceny biletów :D

Mam nadzieję, że Apulia nie rozczarowała :D .
Wypożyczalnia lokalna, nie na lotnisku? Poproszę o namiar. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :oczko_usmiech: .
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 30.01.2020 12:23

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):Jeśli natomiast chodzi o kolej to w Bari nie ma jeszcze połączenia z Alberobello. Dalej jest (przynajmniej był 13.01.2020) zastępczy autobus który wraca o 17:20. Niestety zmusiło nas to do wynajęcia samochodu :D
Ale jak się potargowaliśmy w wypożyczalni to cena za 5 osób była podobna to ceny biletów :D

Mam nadzieję, że Apulia nie rozczarowała :D .
Wypożyczalnia lokalna, nie na lotnisku? Poproszę o namiar. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :oczko_usmiech: .


Apulia jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. No i Alberobello :D Niestety najmniej wymarłe Monopoli :oops:
Właśnie jak patrzyłam na samochody przez pośrednika były tylko na lotnisku. Ta B-Rent była w budynku dworca kolejowego dlatego od razu o niej pomyśleliśmy. Generalnie cena 50 euro za dobę z pełnym ubezpieczeniem i wszystko sprawnie poszło, poza zwrotem kaucji na który czekałam 2 tygodnie :evil: Ogólnie wyjazd bardzo udany :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.01.2020 17:34

Pełne ubezpieczenie to ile kaucji musiałaś zapłacić? I jaki samochód?
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 31.01.2020 08:01

piekara114 napisał(a):Pełne ubezpieczenie to ile kaucji musiałaś zapłacić? I jaki samochód?


W sumie to źle się wyraziłam bo pełne to ono było na wypadek wszelkich uszkodzeń a nie na wypadek kradzieży. Kaucja była 450 euro. Opel Corsa. W sumie przez pośrednika gdzie teraz wynajmujemy w Alicante takie same pieniądze zapłacilibyśmy na cały wyjazd ale raczej mielibyśmy problem z parkowaniem bo mieszkaliśmy na starówce a na pozostałe dni samochód nie był nam potrzebny.
Na pewno polecam się poważnie zastanowić nad wynajmem w Tel Avivie bo tam parkowanie do drogi koszmar :mrgreen: :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Buongiorno! Benvenuti! "Słoneczna" Emilia-Romania - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone