Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bułgaria i Rumunia w UNI EURO

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2007 15:22

tośmy się kurna mijali :lol: w Sozopolu na uliczkach :lol: na campie "Pod Maslinom" :lol:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 08.02.2007 17:00

A kedy byłeś? Ja w 88
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2007 17:13

Eeee to ja 10 lat wcześniej :D w 78. Z rodzicami Fiatem 126p w 4 osoby :lol: to była wyprawa :D
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 08.02.2007 18:34

A ja 73-80 i 88-90. Dobrze, że ktoś zdjęć Warny nie zamieścił bo pewnie całkiem by mnie nostalgia zżarła.
A nawiasem mówiąc nie Varna to Bapha a nie Bapka.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2007 19:01

Ja byłem w 77, o ile mnie pamięć nie myli. Stacjonowaliśmy w Primorsku.
Zdjęć nie mam ale może trochę bułgarskiej i nie tylko muzyczki?
http://www.balkanfolk.com/#
kliknij w Play music po lewej stronie ekranu.
Słucham i nostalgia przeżera mnie na wylot :cry:
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 08.02.2007 19:25

Jeszcze zdj. z Nesebaru.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 08.02.2007 19:30

I słoneczny brzeg na koniec.

Obrazek
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.02.2007 00:09

Byłem w Rumunii latem 2002 roku. Najpierw napiszę że Cro nie ma co się obawiać jeśli chodzi o plazowanie - syfiaste rumuńskie plaże z wodą o przejrzystości mniejszej niż bałtyk i pływającymi jakimis glonami nie maja szans.

Jednak odnośnie tego co niektórzy tutaj wypisują można powiedzieć krótko - co za bzdury!!!! :? :? :? Wynikające chyba z totalnej nieznajomości tego kraju i jechania na jakiś głupich stereotypach.

- Łapówki i problemy na granicach? Hmmm nie zauwazyłem.
- Nieprzyjemni celnicy? Może miałem farta, ale dla mnie byli albo mili albo neutralni
- Kiepskie drogi? Jeśli mówimy o drogach bocznych to przyznaje były beznadziejne. Jeśli jednak mamy na mysli drogi klasy naszych wojewódzkich to litości - już w 2002 roku większosć z nich była gładka jak stół albo w trakcie remontu :) Przyznaje o poboczach i barierkach ochronnych zapomnieli, ale jakosciowo drogi są dobre.
- Niebezpieczeństwo? Mówiac wprost czułem się tam bezpieczniej jak w Polsce. Nie zauwazyłem szwędających sie band dresiarzy lub innych szukających zaczepki.
Jeśli dodamy do tego że ludzie są naprawdę mili i uprzejmi (przynajmniej względem turystów) to okazuje się że nie było tam aż tak źle :) Ceny kwater były te pare lat temu na poziomie polskiego bałtyku, ceny jedzenia w restauracjach śmiesznie niskie - ciekawe jakie bedą teraz?

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do odwiedzenia rumuńskich gór - Transylwania jest przepiękna :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.03.2007 16:30

Jak przedstawia sie na dzień dzisiejszy pokonywanie granic bułgarskich i rumuńskich droga lądową. Czy ktoś już sprawdził? Jak rezerwowac kwatery czy przez biura, internet czy w ciemno. Nie znam rynku kwater w tym regionie. Moje pobyty ograniczały sie do lotnisk, natomiast nic kompletnie nie wiem na temat pobytu turystycznego i pokonywania granic lądowych.

Może ktoś znajdzie sie na forum i udzieli informacji.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Bułgaria i Rumunia w UNI EURO - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone