Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 02.02.2009 10:50

Kamyki dość spore, ale skoro dziecko dało radę po nich bez obuwia spacerować to ja tez muszę :lol:

A jak tam wygląda sytuacja z jeżowcami, z tego co wyczytałem oraz własnego doświadczenia z Loparu - gdzie piasek tam tez raczej nie ma tych stworzeń i można do wody bez obuwia wchodzić.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.02.2009 11:01

canooe napisał(a):....A jak tam wygląda sytuacja z jeżowcami.....

Są ale zbyt daleko od brzegu i dość głęboko (najwięcej przy skałkach po prawej stronie plaży w Zarok)
Generalnie nie ma obaw - nie masz za dużych szans na to żeby na niego niechcąco stanąć ;-)
CZYŻYK
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 25.04.2009
Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) CZYŻYK » 22.07.2009 18:55

Prosze bardzo o pomoc
Czy jadąc w ciemno 03-08-2009 do Baski znajdę jakiś apartament dla 2 osób do max 40 euro (może być pokój z aneksem). Nie musi być blisko plaży. Bo słyszałem że Baśka należy do najdroższych i obleganych miejscowości nadmorskich.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.07.2009 19:03

CZYŻYK napisał(a):Prosze bardzo o pomoc
Czy jadąc w ciemno 03-08-2009 do Baski znajdę jakiś apartament dla 2 osób do max 40 euro (może być pokój z aneksem). Nie musi być blisko plaży. Bo słyszałem że Baśka należy do najdroższych i obleganych miejscowości nadmorskich.


Za tą kwotę, w tym terminie, na 102 % - nie. ( chyba że liczysz na cud. Ponoć czasem się zdarzają).
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 22.07.2009 19:10

Jeśli ceny pozostały na mniej więcej poziomie z zeszłego roku, to myślę, że znajdziesz. My 1 września (w Baśce to nadal szczyt sezonu) dostaliśmy apartament za 38 euro. Kwota bez targowania. Musisz tylko szukać w dzielnicy portowej lub wysoko przy wjeździe do Baśki.
Ps. Tylko czemu taki temat w relacjach? :roll:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.07.2009 19:17

Twiga napisał(a): 1 września (w Baśce to nadal szczyt sezonu)


Żartujesz :?: 8O
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.07.2009 19:24

Możesz znaleźć możesz nie znaleźć..na dwoje babka wróżyła..wszystko okaże się na miejscu...To nie temat na ten dział..powinien zostać przeniesiony!
Zawsze jeżdżę po 1września i to było zawsze już po sezonie..także ceny też wtedy w dól..kilka lat temu w Tucepi ,apartament 20m od plaży 9E za osobę.
Ostatnio edytowano 22.07.2009 19:25 przez ines, łącznie edytowano 1 raz
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 22.07.2009 19:25

Zupełnie nie. Obłożenie prawie całkowite. Praktycznie oblężenie. Ludzi taka masa, że nie da się nawet koca na plaży rozłożyć.
CZYŻYK
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) CZYŻYK » 22.07.2009 19:31

To ja już poproszę mod. o przeniesienie tego tematu.
Przepraszam.
W jaki rejon powinieniem się udać aby nie spać w aucie. Zależy mi na jakiejś fajnej czystej plaży i raczej w tej częsci Cro może być również kontynentalna.
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 22.07.2009 19:32

Ines, a ja już często spotkałam się ze stwierdzeniem, że sezon w Cro trwa do połowy września. Ja też jeżdżę w terminie wrześniowym i jak porównywałam ceny w innych relacjach, to różnicy nie widziałam...
Wszystko zależy od pory w jakiej przyjedziesz. Jeśli będziecie rano to wygodniej będzie szukać i ewentualnie przemieszczać się, jeśli niczego dla siebie nie znajdziecie.
CZYŻYK
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) CZYŻYK » 22.07.2009 19:44

planujemy na 7.00 być już na miejscu
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.07.2009 21:02

Twiga napisał(a):Zupełnie nie. Obłożenie prawie całkowite. Praktycznie oblężenie. Ludzi taka masa, że nie da się nawet koca na plaży rozłożyć.


Muszisz pojechać np. przed 20 sierpnia i być do poczatku września.
....... wówczas porozmawiamy o "szczycie sezonu".
Zawsze było, jest i bedzie, że "sezon" w CRO to koniec 3 tygodnia sierpnia ( różnie to sie układa, może być pomiedzy np. 22 a 26 sierpnia).
Popatrz na cenniki, te oficjalne. Np. w agencjach, hotelach.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.07.2009 21:11

Twiga napisał(a):Ines, a ja już często spotkałam się ze stwierdzeniem, że sezon w Cro trwa do połowy września. Ja też jeżdżę w terminie wrześniowym i jak porównywałam ceny w innych relacjach, to różnicy nie widziałam...
Wszystko zależy od pory w jakiej przyjedziesz. Jeśli będziecie rano to wygodniej będzie szukać i ewentualnie przemieszczać się, jeśli niczego dla siebie nie znajdziecie.


W Cro byłam 5razy zawsze jeżdżę od ok. 1września, a wyjeżdżam ok.20 września i zawsze widziałam różnicę w cenach apartamentów..
Co rok bylismy w innych regionach i ta tendencja się potwierdza...w szczycie sezonu czyli do końca sierpnia np. w Orebic w sezonie apartament przy samej plaży 50E a my płacimy za niego 25E, Tucepi 40E w sezonie my płaciliśmy 18 E ..i tak jest wszędzie..apartamentów zazwyczaj szukamy w południe..ludzie według mnie tez jest już mniej....Jak rozmawialiśmy z gospodarzami to zawsze mówią, że sezon zawsze trwa do końca sierpnia...także dziwne, może masz pecha i źle trafiasz..hmmm...no nie wiem, ale jak ci to odpowiada to ok :)
Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 23.07.2009 12:14

Twiga napisał(a):Ines, a ja już często spotkałam się ze stwierdzeniem, że sezon w Cro trwa do połowy września.


Moim zdaniem trochę dłużej. ( jednak sezon a szczyt sezonu to jest różnica).

pzdr.
Bielszczanin74
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bielszczanin74 » 11.01.2012 14:26

kondzio napisał(a):Byliśmy w Basce już dwa razy i właśnie w dzielnicy Zarok,czas pobytu to przełom czerwca i lipca,plaża małe kamyki zawsze znalezlismy miejsce na plaży,w wodzie kamyki przez 2m a dalej piasek, do centrum 10 min pieszo z dzieckiem,w samej dzielnicy zarok jest market,piekarenka lodziarnie,mała gastronomia a przede wszystkim cisza.

więc jeśli chodzi o zarok to polecam


Witam,

Czy mógłbym prosić o namiary na jakieś sprawdzone apartamenty w ZAROK -w tym roku nasz wybór padł własnie na Baskę i ta dzielnica bardzo nam się spodobała:)

Pozdrawiam
Maciek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baśka - KRK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone