Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 06.01.2014 19:09

XXXXXXXXX

Link do kwatery usunięty z powodów regulaminowych :idea:
Janusz Bajcer
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 07.01.2014 13:29

Prosze o pomoc :) :papa:
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 07.01.2014 16:59

XXXXXXXXX

Link do kwatery usunięty z powodów regulaminowych :idea:
Janusz Bajcer


Przepraszam....!!!!
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 07.01.2014 18:30

Asia dziekuje :P znalazłem to jakos :P a zreszta dzis otrzymałem ten link od tego Pana ;p a masz moze stronke tej kwatery co ty tam bylas ?;p wyslij mi na PW ;d tym razem
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014
DRUGI WYJAZD NA CRO !:D

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 07.01.2014 18:44

:hut: Hej, witam wszystkich :) jestem Maciek i chciałbym was zapytać o parę rzeczy - mianowicie, w zeszłym roku byłem z 4- osobową grupą na wakacjach w Crikvenicy :) było wspaniale i postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę na przeciwległą KRK do miejscowości Vrbnik, miejscowość nas tak zauroczyła, że w tym roku postanowiliśmy wypuścić się właśnie na KRK - do Baski. I teraz po tym krótkim wprowadzeniu chciałbym Was zapytać- co w ogóle sądzicie o Baśce, jakie są tam ceny, czy jest dużo drożej, niż w porównaniu do Crikvenicy - w ogóle do Kvarneru. Baska spodobała się nam bardzo, zwłaszcza po przeczytaniu kilku recenzji napisanych przez Was. Piękna zdjęcia, widoczki, pogoda - coś w sam raz dla nas. Wyjazd planujemy, gdzieś w okolicach środek lipca/ początek sierpnia- wiem, wiem środek sezonu, dużo ludzi, ale to ma coś w sobie, pokazuje cały klimat CRO :) . Czekam również na inne propozycję miejscowości na KRK :) zależy nam zeby zrobić jakies 1100 km od Rzeszowa - skad jesteśmy, gdzie do granicy ze SLO jest prawie rzut beretem z góry dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam. :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: DRUGI WYJAZD NA CRO !:D

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.01.2014 19:17

maciek92 napisał(a)::hut: Hej, witam wszystkich :) jestem Maciek i chciałbym was zapytać o parę rzeczy-

Hej.
Nie zakładaj dwóch podobnych tematów :!:
Posty połączone :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.01.2014 19:39

Maciek coś nerwowy :roll:

Napisz prywatną wiadomość, to postaram się coś pomóc
Tu na forum nie podaje się linków i nie robi reklamy :roll:
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 07.01.2014 20:21

Tu masz spory wybór, plus to aktualne info o rezerwacjach i ceny, mają dwa punkty informacyjne w Basce:
........(link agencji chyba można podać?)
My pojechaliśmy w ciemno, a i tak właściciel zameldował nas przez agencję. Ceny odrobinę wyższe, ale dramatu nie ma. Bardzo przyjemna miejscowość... tylko te tłumy na plaży.

Ponieważ agencja wynajmuje apartamenty - link zgodnie z regulaminem usunięty.
Janusz Bajcer
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 07.01.2014 20:49

Kataryniarz dziekuje za odpowiedz ;p Lednice wcaaale nie ;p po prostu szukam cos konkretnego ;d zreszta na weekendzie zabiore sie do pisania maili moze cos znajde konkretnego to sie pochwale :D
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 21.01.2014 14:10

Bardzo bym prosił o ten link na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 21.01.2014 14:12

Poproszę bardzo Cromaniaków o namiary na kwatery w okolicach Baski KRK adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mniszek8
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mniszek8 » 21.01.2014 14:42

Witam!!!Planuję pobyt w Chorwacji w sierpniu 2014 na dwa tygodnie. Dwie rodziny z - czwórką dzieci ( od 2-14 lat) Poszukuję jakiejś odpowiedniej kwatery dla nas. Ważna jest nieduża odległość od plaży ( może być "dzika" ) najlepiej żwirkowa bądź inna odpowiednia dla małych "foczek" . Miejscowość spokojna ,ale będąca dobra bazą wypadową. Proszę o namiary na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Będę bardzo wdzięczna:)
justysia201
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justysia201 » 28.01.2014 14:37

CZy ja również mogę prosić o namiary na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na apartamenty na wyspie Krk dla rodziny z 3 dzieci, w tym jedno małe (16 m-cy) - może spać razem z nami. Interusuje mnie termin od 12.07 - 22.07. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2014 19:42

Bardzo proszę o informację, na temat apartamentu dla 2 osób na KRKu. Termin lipiec albo sierpień.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
pjaam
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjaam » 21.03.2014 16:39

A czy i ja to tego towarzystwa mogę się podłączyć.
Planuję urlop na KRK w m. Baśka no i kwaterki poszukuję takiej dla 4 os. rodziny.
Jakby co to proszę o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Bardzo dziękuję!!!! :papa: :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baśka - KRK - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone