Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martaj007
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martaj007 » 03.04.2014 13:12

Witam proszeo jakies namiary na kwatery ,apartamenty dla 2+2 lub 4 +4 na krk baska
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 29.04.2014 18:38

Troche puzno na rezerwowanie apartamentu w BASCE. Jechac w ciemno albo pytac przez agencje...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2014 19:23

PÓŹNO 8)

Ale Baśka to nie Makarska, tam nikt nie czeka z tabliczkami, nie ma naganiaczy.
Po prostu jadąc w ciemno szuka się agencji turystycznych i bierze od nich oferty.

Można tez chodzić od apartmanu do apartmanu, ale nikogo takiego nie widziałem, żeby tak szukał kwatery.

Oczywiście w sezonie jest trudno o fajne oferty w ciemno :roll:


Jest jeszcze rezerwacja w internecie, trochę czasu zostało, wysyłać maile, negocjować :D
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 30.04.2014 17:25

Chodzic od aparmanu do apartmanu....???...tez nikogo takiego nie spotkalam, ale moze to wynika z tego ze wielu wlascicieli mieszka poza wyspa....Mysle ze agencja jest najleprzym rozwiazaniem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2014 17:56

siwydym napisał(a):Bardzo proszę o informację, na temat apartamentu dla 2 osób na KRKu. Termin lipiec albo sierpień.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Coś poszło na skrzynkę

martaj007 napisał(a):Witam proszeo jakies namiary na kwatery ,apartamenty dla 2+2 lub 4 +4 na krk baska

Coś poszło na PW
Hanabarbera
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hanabarbera » 07.05.2014 22:23

Kocham Cro, więc może tym razem KRK, w zeszłym roku byłam na Istrii w Fażanie :) Było super.
Proszę o fajne namiary na apartament dla 3 osób w tym 3-letnie dziecko. mój e-meil : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuję i pozdrawiam
Stefa1966
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefa1966 » 09.05.2014 15:42

Lednice napisał(a):PÓŹNO 8)

Ale Baśka to nie Makarska, tam nikt nie czeka z tabliczkami, nie ma naganiaczy.
Po prostu jadąc w ciemno szuka się agencji turystycznych i bierze od nich oferty.

Można tez chodzić od apartmanu do apartmanu, ale nikogo takiego nie widziałem, żeby tak szukał kwatery.

Oczywiście w sezonie jest trudno o fajne oferty w ciemno :roll:





ja tam szukałam
i znalazłam
II polowa lipca 2013 r. 3 ap. dla 10 osob udało nam sie znaleźć w godzinę
sprinter
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprinter » 12.05.2014 13:42

W zeszłym roku byliśmy w Baśce i bardzo nam się podobało. Daleko trochę mieliśmy do morza, bo w dzielnicy Zarok znaleźliśmy apartament baska-olea nie wiem jak na ten rok ceny, ale my płaciliśmy ok 20 Euro za osobę na początku sierpnia. Pokój z klimą aneks kuchenny itd. Ogólnie jak wszyscy piszą, dużo turystów, plaża zatłoczona, ale i tak nam to nie przeszkadzało :hut: Dużo fajnych knajpek, jeden większy market Kozum i lokalne sklepy zaopatrzone sowicie :) Zapewne jeszcze tam wrócimy, w razie pytań zapraszam :papa:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 12.05.2014 13:52

Baška w sezonie :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... ale i tak polecam :D
aaddaamm1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 21.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaddaamm1 » 12.05.2014 14:12

Czy Bunculuka też tak wygląda ( na początku lipca ) ? Bo aż się boję w co się wpakowałem
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 12.05.2014 14:32

aaddaamm1 napisał(a):Czy Bunculuka też tak wygląda ( na początku lipca ) ? Bo aż się boję w co się wpakowałem
Heh... rozumiem Twoje przerażenie :D
Bez obaw to główna plaża - śmiem twierdzić, że w większości chorwackich (i nie tylko) miasteczek wygląda podobnie...
Na Bunculuce źle nie jest a im dalej odejdziesz w kierunku przeciwnym do Baški, tym wygląda lepiej :D

Główna plaża na campie - tu jest dość gęsto ;)
Obrazek

Obrazek

Plaża Vrženica - jedna z lepszych, o ile nie najlepsza z tym, że trochę trzeba podreptać :)
Obrazek
Obrazek
aaddaamm1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 21.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaddaamm1 » 12.05.2014 14:54

To już zdecydowanie lepiej wygląda :). Do tych kolejnych zatoczek to da rady z butach typu "sandałki" czy trzeba się mocniej przygotować ?
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 12.05.2014 15:02

aaddaamm1 napisał(a):To już zdecydowanie lepiej wygląda :). Do tych kolejnych zatoczek to da rady z butach typu "sandałki" czy trzeba się mocniej przygotować ?
Nie wiem co masz na myśli pisząc sandałki :D
Na ogół jest ścieżka, kawałek idzie się zboczem cypla z drugiej fotki (tam też jest ścieżka), tam gdzie nie ma ścieżki na ogół jest plaża i kamyczki.

Natomiast zdecydowanie nie polecam sandałków (jakichkolwiek) na wyprawę na plażę Vela Luka - tam tylko buty do łażenia po górach, dużo wody i wczesny start :D
... a tak wogle to tu masz moją relasją, znajdziesz tam wiecej zdjeć z Baški i Bunculuki :)
michello_f
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) michello_f » 18.05.2014 03:06

Witam wszystkich serdecznie,

w okresie 30 maja - 6 czerwca 2014 chcielibyśmy spędzić 7 dni w Bašce na Krk. Jest nas troje - mąż, żona i 8-miesięczne dziecko. Czy może ktoś podesłać namiar na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na jakiś fajny i stosunkowo niedrogi apartament w tej miejscowości?

Czy sądzicie, że na przełomie maja i czerwca będzie tam dużo ludzi? Fotki od Anai lekko mnie przeraziły :-)

Z góry dziękuję za pomoc.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 18.05.2014 12:27

baska-2007-t16820.html
Poczytaj tu, znajdziesz dużo informacji o Basce i link do kwatery w której byłam. Jakby co to mogę służyć informacjami na maila. mogę też wysłać na maila mój stary spis apartamentów w Basce, pewnie trochę będzie nieaktualny, ale może się przyda.
Pozdrawiam ewa-irena
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baśka - KRK - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone