Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 17.02.2009 17:09

Ta relacja powaliła mnie na kolana!
Pieknie opisane widoki, miejsca i zapachy....
:D
kleeberg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 05.03.2009 17:33

Ewo
Przeczytałem Twoją relację z Baśki jednym tchem.
Jest fantastyczna,gratuluję.
Pozdrawiam :D :lol:
Kwiotek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 18.05.2009 22:49

Witam, mnie również ta relacja powaliła na kolana!
Tym bardziej, że w tym roku jedziemy do Baśki na 2 tygodnie więc wszystko co pisałaś czytałem z zapartym tchem jakbym tam już był :D
My mamy zarezerwowany apartament na ulicy Santis 7.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tak dokładny opis.
wlodek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 18.05.2009 23:03

Dzieki Ewo jeszcze raz bo twoja relacja spowodowała ze jadę w tym roku do Baski :D
ewa-irena
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 19.05.2009 21:35

Sama bym tez chetnie tam jeszcze raz pojechala . Kto wie.... moze ? W tym roku Primosten .
Ale Baska zostala w moim sercu , tak ze zamykajac oczy - oczyma duszy widze wszystko jeszcze raz .
Pozyjemy , zobaczymy .
Dzisiaj niemiecki ptak /chyba/ narobil mi na glowe , wiec jutro zagram w niemieckie lotto . Moze jak wygram troche wiecej euro to starczy mi na dom w Cro . Pomarzyc mozna .
grax
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 26.05.2009 11:44

ewa-irena napisał(a):Sama bym tez chetnie tam jeszcze raz pojechala . Kto wie.... moze ? W tym roku Primosten .
Ale Baska zostala w moim sercu , tak ze zamykajac oczy - oczyma duszy widze wszystko jeszcze raz .
Pozyjemy , zobaczymy .
Dzisiaj niemiecki ptak /chyba/ narobil mi na glowe , wiec jutro zagram w niemieckie lotto . Moze jak wygram troche wiecej euro to starczy mi na dom w Cro . Pomarzyc mozna .

jak mozesz podaj jakiegos maila lub GG. Chcialbym popisac na temat Baski :)
dzieki
ewa-irena
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 26.05.2009 13:23

Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl GG 1743411 . Chętnie służe pomocą .
Pozdrawiam Ewa
Miłosz_S
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 07.06.2009 22:02

Dziękuję za fajną relację.
Czy w dzielnicy Zarok nie ma problemu z zaparkowaniem auta na czas szukania apartamentu. Może jest tam jakiś market z parkingiem.
dychy4
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 08.06.2009 18:48

Na początku Zarok-u, za kampingiem (bodajże Zablace) i za mostem nad potokiem, masz: po lewej stronie nieużytkowany plac ze śmietnikami oraz po prawej - mały market, a przed nim też kilka mieksc parkingowych.
Ja szukając lokum stałem na tym placyku i o ile mnie pamięć nie zawodzi nie ma tam zakazu parkowania. Pod sklepem w środku sezonu jest dość tłoczno, ale też jakieś miejsce powinno być.
Dalej w głąb Zaroku masz jeszcze parking przy plaży, lecz płatny, a w uliczkach z miejscem do parkowania może już być problem - są dość ciasne.
Twiga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 08.06.2009 19:07

Ja nie polecam Zaroku, jako rejonu Baśki przyjaznego rodzinom z dziećmi. Wylądowaliśmy tam pierwszej nocy spędzonej w Baśce i imprezy trwały do białego rana. Muzyka, darcie i tłumy przewalającej się młodzieży. Za to święty spokój w starej dzielnicy (tylko nie bezpośrednio przy porcie). Jak chcecie pospać o drugiej, trzeciej w nocy to uciekajcie od deptaku tak daleko jak tylko się da. My ostatecznie zakwaterowaliśmy się na Krajla Tomislava i było ok. Do plaży 5 min. spacerkiem.
Miłosz_S
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 08.06.2009 19:59

dychy4
Dziękuję.

Twiga
Ja właśnie z dzieciakami i szukam spokoju i bezpiecznej w miarę płytkiej plaży.
Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to pierwszą noc przespałaś przy deptaku. Czy w Zaroku nie ma bocznych cichych uliczek?
Czytając to forum właśnie Zarok był polecany jako cicha dzielnica.
Jeżeli ktoś jeszcze nocował w tej dzielnicy to proszę o opinie.
Twiga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 08.06.2009 20:14

Pierwszą noc spędziliśmy niestety w aucie bo dowlekliśmy się strasznie późno i jeszcze przed sobotą - czyli dniem tzw. wymiany turnusów. Ech.. szkoda gadać. Nasza bezmyślność. Zjechaliśmy na najbliższy camp i spać się nie dało. Taka ta dzielnica spokojna. Za to nowiutka same piękne apartamenty. Niestety też drożyzna.
Cicho i spokojnie jest w okolicach Kraila Tomislava, Stjepana Radica itp w tym kierunku. To mniej więcej ten obszar gdzie na załączonej przez autorkę mapce masz dwa znaczki parkingu i aptekę. Przy domkach są ogródki w których można posiedzieć, a do plaży masz naprawdę rzut beretem. Ceny też trochę mniej wygórowane - Jeśli to w ogóle w Baśce możliwe. :)
ewa-irena
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 08.06.2009 20:17

http://www.rivaturist-baska.hr/Plan_Baska.jpg
Jak spojrzysz na tę mapkę to najlepsze ( moim zdaniem ) są ulice Kralja Tomislava , Rapska (gdzie ja byłam) , Zvonimirova i wszystkie patrząc na mapę do góry i na lewo ekranu .
Niezbyt dobre będą uliczki w ścisłym centrum ( na prawo ekranu) bo tam wieczorami ścisk i tłok .
A plaża jest płytka na swojej całej prawie 2 kilometrowej długości .
Miłego pobytu w Basce
Pozdrawiam Ewa
jaranna
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaranna » 08.06.2009 20:29

Kwiotek napisał(a):Witam, mnie również ta relacja powaliła na kolana!
Tym bardziej, że w tym roku jedziemy do Baśki na 2 tygodnie więc wszystko co pisałaś czytałem z zapartym tchem jakbym tam już był :D
My mamy zarezerwowany apartament na ulicy Santis 7.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tak dokładny opis.

Będziesz zadowlony 200%
Twiga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 08.06.2009 20:36

Mibi napisał(a):dychy4
Dziękuję.

Twiga
Ja właśnie z dzieciakami i szukam spokoju i bezpiecznej w miarę płytkiej plaży.

O plażę się nie martw. Gdziekolwiek się zakwaterujecie, zawsze będzie dostęp do pięknej i płytkiej plaży. Dokładnie takiej jaką potrzeba dla dzieci. Udanego urlopu!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Baska 2007 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019