Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dychy4
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 09.06.2009 00:06

Mibi napisał(a): Czy w Zaroku nie ma bocznych cichych uliczek?
Czytając to forum właśnie Zarok był polecany jako cicha dzielnica...

W Zaroku jest cicho - ulice Zarok, Istarska, Bodulska itp. to już właściwie koniec świata - nie ma tam lokali rozrywkowych. W nocy bardziej słychać beczące "na halach" barany niż gwar imprez.
Kwiotek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 14.06.2009 13:18

jaranna napisał(a):
Kwiotek napisał(a):Witam, mnie również ta relacja powaliła na kolana!
Tym bardziej, że w tym roku jedziemy do Baśki na 2 tygodnie więc wszystko co pisałaś czytałem z zapartym tchem jakbym tam już był :D
My mamy zarezerwowany apartament na ulicy Santis 7.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tak dokładny opis.

Będziesz zadowlony 200%

Witam, a czy jaranna tam może nocowała ?? jeśli tak to poproszę o jakiś kontakt mam parę pytań.
jaranna
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaranna » 14.06.2009 13:32

Kwiotek napisał(a):
jaranna napisał(a):
Kwiotek napisał(a):Witam, mnie również ta relacja powaliła na kolana!
Tym bardziej, że w tym roku jedziemy do Baśki na 2 tygodnie więc wszystko co pisałaś czytałem z zapartym tchem jakbym tam już był :D
My mamy zarezerwowany apartament na ulicy Santis 7.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tak dokładny opis.

Będziesz zadowlony 200%

Witam, a czy jaranna tam może nocowała ?? jeśli tak to poproszę o jakiś kontakt mam parę pytań.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 17.11.2010 20:20

Ewo-Ireno, bardzo uprzejmie poproszę o namiary na kwatery. Mam też parę pytań, będę wdzięczna za kontakt
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Patroniusz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patroniusz » 05.02.2011 11:59

Szacun dla Ewa Irena czytam i wiem gdzie w tym roku chce jechac,
kryniu88888
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kryniu88888 » 06.02.2011 21:03

Witam, ja również wiem gdzie wybiorę się w tym roku na wakacje :)
Padło na Baśka KRK, mam nadzieję się nie zawiść :) Pojadę do Baśki po raz pierwszy i mam problem z kwaterą :/ Chciałbym prosić Ewa Irena o pomoc , gdyż chciałbym skorzystać z rekomendacji sprawdzonych kwater . Powód prosty zabieramy se sobą dwójkę dzieciaczków w tym najmłodsze będzie miało 5 miesięcy . Termin wyjazdu to lipiec , dlatego jeśli zna ktoś kwatery w Baśce godne polecenia proszę o info na e mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 4476795 . Będę wszystkim bardzo wdzięczny .
Liczę na Was :)
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 07.02.2011 08:45

Na dobre (a w przyzwoitej cenie) w lipcu to już późno trochę ...
kryniu88888
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kryniu88888 » 07.02.2011 09:19

próbować można :) nie mogłem wcześniej, gdyż nie wiedziałem kiedy się Mały narodzi i czy wszystko będzie ok . Mały ma już 4 dni więc można spokojnie szukać, dlatego proszę o pomoc :)
anubis2423
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 08.02.2011 07:13

jak nie znajdziesz zawsze możesz jechać w ciemno :D choć ryzyko będzie troszkę :?
agunia777
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia777 » 08.02.2011 20:32

Witaj
Ewo-Ireno dzięki za relacje, cudowne. Wybieramy się wraz z mężem w tym roku, po raz pierwszy do cro i padło na Baśkę. Proszę o namiary na kwatery, i jak mogłabym prosić o troszkę info i zdjęć z Twojej kwatery - też ją rozważam, email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Może ktoś ma jeszcze jakieś namiary na apartm. w Baśce. Czy wyjazd w ciemno na początku lipca daje jakiekolwiek szanse na znalezienie lokum?
cuciola
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 20.07.2011 20:35

Tez chcialam podziekowac za relacje, dzieki niej poznalam Baske na odleglosc choc troche :)
diverso
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) diverso » 24.08.2013 22:54

Witam!

Na początek PODZIĘKOWANIA dla użytkownika "EWA-IRENA" za tak szczegółowy i przydatny opis podróży.
Czy mogę prosić Cię o spis apartamentów na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Wyjazd już we wrześniu 2013 r. czyli za tydzień ;-)
Z góry Dziękuję.
bursztyn
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bursztyn » 11.01.2014 13:57

Witam, super opis, bardzo przydatny, dziękuję ewo-ireno. Dopiero tutaj dotarłam, gdyż obieram kierunek na tegoroczne wakacje w tym właśnie miejscu. Jeśli można to bardzo proszę o spis apartamentów na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m@rc1n
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rc1n » 11.06.2015 12:16

Witam. Wybieram się do Baski w 4 osoby w terminie 27 lipca na 8 noclegów. Proszę o namiary na tanie apartamenty w miarę blisko morza. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuje
JoankaUK
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoankaUK » 23.02.2016 23:50

Opis czytalam jednym tchem, pieknie opowiedziane. Przy zdjeciach apartamentu cos mi zadzwonilo w glowie i sprawdzilam, o niego wlasnie wyslalam zapytanie, na razie czekamy na odpowiedz, mam nadzieje ze bedzie wolny w wybranym przez nas terminie. Dziekuje za przyblizenie mi Baski, nie moge sie doczekac
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Baska 2007 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019