Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.05.2009 08:36

I ja tak już oficjalnie się pojawię i podziękuję :D :D :D

A teraz nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać (dwa lata?) na opis Waszej kolejnej wyprawy, bardziej ekstremalnej rodzicielsko :wink: : :D

pozdrawiam całą rodzinkę
:D :D :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 05.05.2009 11:15

PAP napisał(a):
Nie mamy w tej chwili określonych planów na kolejne wyprawy. Nie wiemy nawet kiedy będzie kolejny raz.


Hmm, w to jest mi trudno uwierzyć. :? Podejrzewałam, że plany realizujące marzenia najróżnistych wypraw masz już dobrze sprecyzowane na kilka najbliższych lat. W relacji wspominasz o Turcji. Późniejsze wydarzenie i oczekiwanie na nowego członka rodziny zmusiły Was do odłożenia w czasie wyjazdów dalekich, ale na pewno nie na lata. 8O :D

Co prawda będzie jeszcze C.D.N. ale ja już podziękuję za relację z wyprawy Piotra z Moniką, Lenką i Jasiem. Tradycyjnie dużo zobaczyliście a nam wspaniale to pisałeś i pokazałeś.
Dziękujemy :D :D :D

Pozdrawiamy serdecznie całą wyprawową rodzinę :papa:
Kulki


PS. Czy ostatni pokaz celowo został okrojony z kilku zdjęć zrobionych pod domem?
Jestem ciekawa, czy zmiany jakich dokonałeś w prezentacji zdjęć pozbawiły fotosika źródełka?
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 05.05.2009 11:26

JacYamaha napisał(a):Przeczytałem rozpiskę relacji i jakoś przykro - na końcu PL już... :(


Jacku,

Czemu przykro :) ... dom to też fajne miejsce, a po wtóre muszą być powroty, aby mogły być kolejne wyprawy :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 05.05.2009 11:31

Tymona napisał(a):I ja tak już oficjalnie się pojawię i podziękuję :D :D :D

A teraz nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać (dwa lata?) na opis Waszej kolejnej wyprawy, bardziej ekstremalnej rodzicielsko :wink: : :D

pozdrawiam całą rodzinkę
:D :D :D


Tymona,

Z tym czekaniem na kolejną relację to faktycznie może się zejść :roll:, ale bądźmy optymistami :) ...

Wpierw jednak to my czekamy na twoją relację z tegorocznej wyprawy, co by parę pomysłów i porad przygarnąć na przyszłość :D ...

Pozdrawiam,

PAP
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2009 11:39

I mnie wypada podziękować autorowi za relację :lol:

Myślę, że PAP i MAPA wraz z powiększoną rodzinką
na pewno wyruszą na kolejne wakacje, już nie "skodzinką" :wink: :lol:

Pozdrav.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 05.05.2009 12:01

Lidia K napisał(a):
PAP napisał(a):
Nie mamy w tej chwili określonych planów na kolejne wyprawy. Nie wiemy nawet kiedy będzie kolejny raz.


Hmm, w to jest mi trudno uwierzyć. :? Podejrzewałam, że plany realizujące marzenia najróżnistych wypraw masz już dobrze sprecyzowane na kilka najbliższych lat. W relacji wspominasz o Turcji. Późniejsze wydarzenie i oczekiwanie na nowego członka rodziny zmusiły Was do odłożenia w czasie wyjazdów dalekich, ale na pewno nie na lata. 8O :D

Co prawda będzie jeszcze C.D.N. ale ja już podziękuję za relację z wyprawy Piotra z Moniką, Lenką i Jasiem. Tradycyjnie dużo zobaczyliście a nam wspaniale to pisałeś i pokazałeś.
Dziękujemy :D :D :D

Pozdrawiamy serdecznie całą wyprawową rodzinę :papa:
Kulki


PS. Czy ostatni pokaz celowo został okrojony z kilku zdjęć zrobionych pod domem?
Jestem ciekawa, czy zmiany jakich dokonałeś w prezentacji zdjęć pozbawiły fotosika źródełka?


Lidia,

Plany w sensie marzeń czy ogólnych pomysłów na zarysy tras oczywiście mamy :), ale żeby to było wtedy, na koniec wyprawy 2008, lub na teraz, konkretnie określone 'co, kiedy i jak' to nie :roll: ... wtedy Staś był elementem planu, więc jasne było, że lato 2009 spędzimy na 100% inaczej, a teraz dodatkowo zanosi się, że kolejna wyprawa będzie musiała poczekać jeszcze dłużej niż wtedy zakładaliśmy ... powodów jest kilka, ale najważniejsze trzy to: nowy samochód = finanse; potrzeba zgłodnienia na kolejne podróżnicze wrażenia = można powiedzieć, że mamy aktualnie lekki przesyt ilością wrażeń wchłoniętych podczas minionych trzech lat; potrzeba czasu i natchnienia aby wydziergać szczegółowy plan na coś nowego i ciekawego + finanse aby to zrealizować ... ale co się odwlecze to nie uciecze, wszak przyjemności trzeba sobie dawkować :wink: :lol: :lol: ...

Co sie tyczy Fotosika i ostatniego albumu, to specjalnie na twoje życzenie :) dokleiłem tam zdjęcia z przed domu ... a w kwestii opłat, to dalej to obesrwuję, więc nie mogę jeszcze końcowych wniosków wyciągnąć, ale z całą pewnością zmniejszenie wielkości zdjęć w relacji zmniejsza poziom transferu ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 05.05.2009 12:10

Janusz Bajcer napisał(a):I mnie wypada podziękować autorowi za relację :lol:

Myślę, że PAP i MAPA wraz z powiększoną rodzinką
na pewno wyruszą na kolejne wakacje, już nie "skodzinką" :wink: :lol:

Pozdrav.


Januszu,

To prawda, acz skodzinka ma u nas zapewnioną spokojną starość, wszak to wierny i niezawodny samochód jest, który na codzienne jazdy nie ma sobie równych w zakresie ekonomii czy uniwersalności w zakresie spełniania różnorakich funkcji transportowo-logistyczynych :) ...

Pozdrawiam,

PAP
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.05.2009 13:00

Fotosik:
Możesz ograniczyć transfer i rachunki zamieszczając w serwisach czy na aukcjach mniejsze zdjęcia, bardziej skompresowane. Możesz zamieszczać miniaturki czy wersje średnie zdjęć podlinkowane do pełnego formatu. Możesz w ten sposób zaoszczędzić większość transferu. Jeśli dodajesz link bezpośrednio do zdjęcia dużego formatu, generujesz dużo większy ruch.
LFB
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) LFB » 05.05.2009 13:25

I ja przyłączam się do podziękowań za wspaniałe relacje z waszych podróży. Przeczytałem wszystko od pierwszej do ostatniej strony i gratuluję: talentu organizacyjnego, wytrwałości, zdolności planistycznych i umiejętności czerpania frajdy z bycia razem. My może też kiedyś ruszymy szlakami MAPY i PAPa. Życzę by finanse sprzyjały i by następne podróże udało się jak najszybciej odbyć (i oczywiście opisać). Pozdrawiam Tomek :)
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 05.05.2009 15:55

Dziękuję za świetną relację. Przeczytałem całą, czerpię z niej informacje przydatne do moich wyjazdów wakacyjnych. PAPie wspaniale informujesz, rozszerzasz horyzonty i inspirujesz.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 07.05.2009 16:23

LFB napisał(a):I ja przyłączam się do podziękowań za wspaniałe relacje z waszych podróży. Przeczytałem wszystko od pierwszej do ostatniej strony i gratuluję: talentu organizacyjnego, wytrwałości, zdolności planistycznych i umiejętności czerpania frajdy z bycia razem. My może też kiedyś ruszymy szlakami MAPY i PAPa. Życzę by finanse sprzyjały i by następne podróże udało się jak najszybciej odbyć (i oczywiście opisać). Pozdrawiam Tomek :)


Tomku,

Dzięki za słowa uznania :) ... z tego co piszesz, to faktycznie dla powodzenia takiego przedsięwzięcia najważniejsza jest zdolność czerpania frajdy z bycia razem ... całą resztę można zrobić lepiej lub gorzej, ale ważne aby to dawało wszystkim przyjemność :) ...

Czekam zatem na info, jak kiedyś ruszycie naszymi szlakami :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 07.05.2009 16:27

walczy napisał(a):Dziękuję za świetną relację. Przeczytałem całą, czerpię z niej informacje przydatne do moich wyjazdów wakacyjnych. PAPie wspaniale informujesz, rozszerzasz horyzonty i inspirujesz.


walczy,

Zaraz się zarumienię ze wstydu od tych komplementów :wink: :) :lol: :lol: ...

Swoją drogą tom ciekaw, jak się skończy twoje zainspirowanie Sinemorcem :wink: :lol: ... tzn. jakie będziesz miał wrażenia i jak odbierzesz tą mieścinkę oraz pobyt tam :) ...

Pozdrawiam,

PAP
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 08.05.2009 19:31

PAP napisał(a):Zaraz się zarumienię ze wstydu od tych komplementów :wink: :) :lol: :lol: ...
Swoją drogą tom ciekaw, jak się skończy twoje zainspirowanie Sinemorcem :wink: :lol: ... tzn. jakie będziesz miał wrażenia i jak odbierzesz tą mieścinkę oraz pobyt tam :) ...
Pozdrawiam,
PAP

:) :)
PAPie, jakbyś miał sekundkę czasu, to może rzuciłbyś okiem na linka http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=4800&p=18 i widoczny tam mój post nr #444
Z góry dzięki i Pozdrowienia
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.05.2009 19:41

PAP napisał(a):
Wpierw jednak to my czekamy na twoją relację z tegorocznej wyprawy, co by parę pomysłów i porad przygarnąć na przyszłość :D ...


:lol: :lol: :lol: oj to chyba nie przygarniecie :wink:, bo - po pierwsze - to ja ściągam od Was; po drugie - z praktycznością i rzeczowością w relacjonowaniu jestem trochę na bakier :wink: :D
pozdrawiam
:D
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 08.05.2009 20:08

Cudowna relacja. Świetna narracja i piękne zdjęcia. Dziękuję i gratuluję.Życzę kolejnych tak wspaniałych przeżyć i tej radości, o której mowa wyżej.
Pozdrawiam
Iwona .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone