Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty na jedną noc - wrzesień

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kefirek197
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.08.2012
Apartamenty na jedną noc - wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) kefirek197 » 09.08.2012 22:55

Witam,

Wybieramy się we wrześniu, ze znajomymi na motocyklach do Chorwacji, ogólnie 1.09. wyjazd. Z racji typu wyjazdu, czyli przejazd wzdłuż wybrzeża aż do Czarnogóry i potem do Bośni, noclegi które głównie nas interesują to pobyty na jedną noc.

Pytanie mam do ludzi bardziej ogarniętych w Chorwackich klimatach, czy jadąc w ciemno idzie we wrześniu znaleźć tego typu apartamenty na 1-2 noce? Zakładamy cenę za osobę rzędu 15-20€, liczba osób 4 albo więcej.

Ogólnie nocleg w ciemno miałby być w Makarskiej (choć tutaj dłużej 4-5 noclegów), Dubrovniku (2 noclegi) i potem już Czarnogóra.

Kolejne pytanie czy w Pluzine przy jeziorze Pivskie są jakieś hotele, kwatery, apartamenty? booking.com nic nie znajduje.

Z góry dzięki za pomoc :)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 11.08.2012 15:49

W Chorwacji znajdziesz wszędzie. Początek września to nie szczyt sezonu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Szerokiej drogi.
kefirek197
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kefirek197 » 20.08.2012 10:16

ok, dzięki za odpowiedź. Jeszcze mam jedno pytanie. Jak wygląda sprawa rozliczania się za apartamenty? Z tego co zauważyłem wszędzie właściciele podają ceny w EUR, tzn że preferują rozliczanie się w takiej walucie, aniżeli lokalnej kuny? Pytam, bo kasę będę wymieniał od razu w PL i nie chcę naciąć się, że będzie za dużo kun a za mało euro :)
agbar1107
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2016
Kwestia noclegów na 1 noc

Nieprzeczytany postnapisał(a) agbar1107 » 18.08.2016 22:54

Cześć! Planujemy swój pierwszy wyjazd do Chorwacji. To ma być 10-dniowa objazdówka. Startujemy 1.09. Mam pytanie, czy znalezienie noclegów w różnych miejscach na tylko jedną noc może być trudne? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam. P.S. Mam nadzieję, że nie zdublowałam wątku.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kwestia noclegów na 1 noc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2016 10:20

agbar1107 napisał(a):Cześć! Planujemy swój pierwszy wyjazd do Chorwacji. To ma być 10-dniowa objazdówka. Startujemy 1.09. Mam pytanie, czy znalezienie noclegów w różnych miejscach na tylko jedną noc może być trudne? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam. P.S. Mam nadzieję, że nie zdublowałam wątku.

Jest podobny wątek. :wink:
Noclegi na jedną noc, jak znajdziecie, są przeważnie wyższe o 30 %.
Sugeruję wybrać opcję dwa razy po 5 dni w jednym miejscu i robić wypady na zwiedzanie okolicy.
agbar1107
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agbar1107 » 21.08.2016 14:22

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam :)
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012
Omiś nocleg 1 noc

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 08.08.2017 15:38

Witam,
mam pytanie, czy ktos mogłby mi polecić kwaterkę na 2 osób z 25 na 26 sierpień w Omisu lub najbliższych okolicach. Jedziemy dalej/ korcula/ ale chcielibyśmy za dnia przejechac kawałek drogi wybrzezem. Booking oferuje co prawda noclegi , ale drogie. Jak myslicie 30 euro to niska cena za 1 noc , nie brudzimy, nie rozkładamy bagaży, 2x prysznic, nocleg i w drogę. Proszę o info na pricy, jezeli ktos miałby jakas konkretną propozycję

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty na jedną noc - wrzesień
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone