Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament NADILO Prigradica Korcula

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
Apartament NADILO Prigradica Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 11.08.2016 13:13

Witam,
Czy ktoś z szanownych Cromaniaków zna ten apartament? Zrobiłam wstępną rezerwacje na przyszły rok i zanim przeleję zaliczkę dobrze by było sprawdzić. Na Was zawsze mogłam liczyć więc możne i teraz ktoś podrzuci jakieś info :D
Z góry dziękuję :lol:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 12.08.2016 20:58

Czy to oznacza, że nikt tam nie był? A może chociaż jakieś opinie o samej miejscowości?????
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.08.2016 21:33

magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 13.08.2016 06:41

Janusz Bajcer napisał(a):Jest relacja >>> kor-ula-prigradica-czerwiec-2014-t45804.html

Dzięki- na Ciebie zawsze można liczyć :papa:
majkablue1977
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkablue1977 » 09.07.2017 17:31

Mój urlop w Programach dobiega końca.Jestem w apartamencie Nadilo,służę więc pomocą.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 09.07.2017 21:00

majkablue1977 napisał(a):Mój urlop w Programach dobiega końca.Jestem w apartamencie Nadilo,służę więc pomocą.

Czy to jest apartament w Prigradica? Jak tak, napisz co i jak :D
majkablue1977
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkablue1977 » 26.07.2017 09:07

Witaj.Wkradł się błąd byliśmy w Prigradica oczywiście.Apartament Nadilo A2 jeśli chodzi o wyposażenie to bardzo skromniutko w,stare meble,łóżka ale czysto i schludnie.Jak dla mnie na plus to pralka a minusem była słabo wyposażona kuchnia.Brak normalnej patelni,4 widelce dla 4 zakwaterowanych osób.Całość rekompensuje cudny widok z okna i piękna okolica.Właścicielka w porządku,można się z nią dogadać jedynie w j.angielskim.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 26.07.2017 19:19

majkablue1977 napisał(a):Witaj.Wkradł się błąd byliśmy w Prigradica oczywiście.Apartament Nadilo A2 jeśli chodzi o wyposażenie to bardzo skromniutko w,stare meble,łóżka ale czysto i schludnie.Jak dla mnie na plus to pralka a minusem była słabo wyposażona kuchnia.Brak normalnej patelni,4 widelce dla 4 zakwaterowanych osób.Całość rekompensuje cudny widok z okna i piękna okolica.Właścicielka w porządku,można się z nią dogadać jedynie w j.angielskim.

Hej,
Właśnie jesteśmy w tym apartamencie. Może meble faktycznie nie najnowsze, ale ogólnie jest bardzo dobrze. Tym bardziej, że za cztery osoby płacimy 60 euro, a apartament z klimą, WiFi i przy samej plaży. Właścicielska miła, od razu dokupiła/ doniosła dodatkowy leżak na plażę, czyli już niczego do szczęścia nie brakuje. A kto to patrzy na meble podczas urlopu??? :D
majkablue1977
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkablue1977 » 11.08.2017 18:53

Też byliśmy w 4 osoby i jest to optymalna ilość w takim apartamencie.Mieszkałam 2 lata temu w lepszych warunkach za te pieniądze ale być może ceny poszły do góry.Życzę miłego pobytu.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartament NADILO Prigradica Korcula
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone