Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament na Ciovo proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005
apartament na Ciovo proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 08.08.2005 16:41

Skoro już się przedstawiłam to proszę o pomoc. W marcu zarezerwowaliśmy apartament SANTA na 6 osób na wyspie Ciovo. Rezerwowaliśmy przez internet w adriatic-pearls. Wyjeżdżamy w sobotę. Ja nieopatrznie zajrzałam w niedzielę na stronę tego apartamentu a jej nie ma. Trochę się zdenerwowałam no cóż zobaczymy co z tego będzie. Ale mam prośbę o adresy kwater na 6 osób w okolicy Ciovo gdyby (odpukać) nie udało nam się w zarezerwowanym przez nas. Dzięki.
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 08.08.2005 20:47

Zajrzyj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Piekne apartamenty na Ciovo są w Okrug Gornyj. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.08.2005 21:22

beata118 napisał(a):Skoro już się przedstawiłam to proszę o pomoc. W marcu zarezerwowaliśmy apartament SANTA na 6 osób na wyspie Ciovo. Rezerwowaliśmy przez internet w adriatic-pearls. Wyjeżdżamy w sobotę. Ja nieopatrznie zajrzałam w niedzielę na stronę tego apartamentu a jej nie ma. Trochę się zdenerwowałam no cóż zobaczymy co z tego będzie. Ale mam prośbę o adresy kwater na 6 osób w okolicy Ciovo gdyby (odpukać) nie udało nam się w zarezerwowanym przez nas. Dzięki.

zachowała się kopia tej strony
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a dużo kwater jest tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pozdrawiam
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 09.08.2005 09:08

Dzięki panie Januszu. Mam nadzieje że nie będę musiała korzystać z tych apartamentów i że Santa na nas czeka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2005 20:23

Proszę "pana" z przed Janusz opuścić.
Jest jeszcze strona apartamentu Santa po angielsku.
Jest tam telefon, można kilka dni przed wyjazdem
"tyrknąć" zapytaniem, czy Wasza rezerwacja jest aktualna.
pozdrawiam
A tu jest ta stroma -poprzednio się nie "wkleiła"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 09.08.2005 22:49 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
agata80
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2005
ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata80 » 09.08.2005 22:32

witam,po raz pierwszy na forum,w tym roku jade z rodzinką po raz pierwszy do Chorwacji(w końcu udało mi się przekonać familię,że wojna się już skończyła...) i chyba jak każdy nowicjusz mam kilka pytań,a mianowicie czy ktoś z was korzystał przy rezerwacji apartamentu z holiday home bądź ciovo-online,jestem ciekawa czy wszytsko było w porządku,a może macie jakieś własne namiary na wygodne i ładne apartamenty w okolicach Splitu,albo www z "pewniakami",nadmieniam,żę wyjazd w ciemno nie wchodzi w grę,bo jedzie z nami moja mamuśka i 5-letni synek
pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2005 23:10

o tej porze z rezerwacją może być cienko, chyba że jedziesz w II połowie września - niektórzy jadą z dzieckiem :lol: i mamuśką :wink: w ciemno.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a ttu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:papa:
agata80
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata80 » 10.08.2005 22:01

heh,nie znasz mojej mamy...dobre ma serce ale jest niecierpliwa...dziękuję Ci za te linki,...piękne miejsca
pozdrawiam agata

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
apartament na Ciovo proszę o pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone