Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania i Czarnogóra - pytania, porady

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 28.08.2017 09:14

MRK napisał(a):
bigredone napisał(a):Dość duża. Większa niż Orebić na pewno. Będzie dobrze w tym terminie.


Dość duża dziura??:) No toś mi nie poprawił nastroju:). Jakieś knajpki etc?? Możliwość połażenia z dzieciakami?

Tak jak pisze Pudelek ,knajp sporo,nawet jak czesc zniknie to cos pozostanie ,przy deptaku w sezonie było nawet kiedys wesole miasteczko.
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1971
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 28.08.2017 09:26

w tym roku wesołe miasteczko także było. Ludzie przy nim sporo.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.08.2017 09:49

MRK napisał(a):
bigredone napisał(a):Dość duża. Większa niż Orebić na pewno. Będzie dobrze w tym terminie.


Dość duża dziura??:) No toś mi nie poprawił nastroju:). Jakieś knajpki etc?? Możliwość połażenia z dzieciakami?


Duża w sensie, że nie taka mała :)
bartos71
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos71 » 31.08.2017 12:01

te kiero napisał(a):
bartos71 napisał(a):mam mętlik w głowie po tych postach z trasą R426,R428
jestem w Medjugorje,jutro chcę jechać do Dobrej Vody taką trasą:
https://goo.gl/maps/H1PKAngHprG2
zależy mi na szybkiej trasie-Kotor zaliczę później
jakieś uwagi?


uwagi napiszesz po przejeździe, mało Kto uczęszcza te trasą, a przyda sie na przyszłość;
jedno wiem to co stracisz czasowo w BiH i tuż po przekroczeniu granicy MNE nadrobisz od Niksica do stolicy i dalej,
powodzenia i zdaj relację


Jechałem drogą 427 nie bylo źle-w kilku miejscach było wąsko a w najwęższym miejscu miałem pecha,bo spotkałem się z autobusem,musiałem po zahamowaniu cofnąć się do zatoczki ok 50 m,jednak kierowca autobusu nie ułatwiał,bo cały czas jechał i trąbił śmiejąc się
Serb
tak jak pisałeś-od Niksica nadrobiłem
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 31.08.2017 12:23

Trzeba było również trąbić...
CroTom
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTom » 01.09.2017 17:52

Witam
czy moze mi ktoś podać sprawdzone strony z ogłoszeniami bezpośrednimi apartamentów np.Saranda,Ksamil
Dzieki z góry
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 10.09.2017 10:55

Witajcie znowu, jak byście szukali tanich noclegów to zapraszamy z moją rodziną Czarnogórską rodzina do Petrovac. Mamy apartamenty z basenem i jacuzzi w super cenach na wrzesień :) czyli apartamenty jedno pokojowe, dwu lub trzy osobowe za jedyne 20 euro, większe 2 pokojewe, 4 i 5 osobowe za 25 euro i 3 pokojowe, 6 osobowe za 35 euro za dobę za cały apartament, 5 min od plaży, mamy kanalizację i pitną wodę w naszej miejscowości, jest też dużo klimatycznych knajpek i promenada. Jest to samo centrum wybrzeża Czarnogóry. We wrześniu na plażach jest dużo miejsca :) Pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.09.2017 18:23

Szkoda, że nie wiedzieliśmy wcześniej pewnie byśmy skorzystali. Od środy jesteśmy w Petrovacu i mieszkamy przy VI ulicy niecałe 10 minut do plaż. Podobnie jak u Was za 2 osoby w apartamencie płacimy 20euro za noc ale basenu nie ma. Zapłacone mamy do środy , może jeszcze tu zostaniemy a może pojedziemy do Chorwacji wszystko zależy też od pogody. Mamy jeszcze 2 tygodnie urlopu.

mike_ napisał(a):. We wrześniu na plażach jest dużo miejsca :) Pozdrawiam

Gdzie?
3/4 plaż zajęte jest przez leżaki hotelowe i te do wynajmowania, na głównej ogólnodostępnej jest tylko 80 metrów przeznaczonych dla "ręcznikowców" reszta hotelowe lub leżaki za kasę. Podobnie jest na Lucica ( od dziś wjazd na parking przy samej plaży darmowy) , może połowa dla "ręcznikowców" a reszta za kasę. Trudno się tam gdzieś wcisnąć , no chyba, że z samego rana ale my lubimy się wyspać.
Petrovac z urokliwego miasteczka robi się kurortem z wysokimi apartamentowcami i hotelami na około 10 pięter. W budowie jest kompleks hotelowy przy głównej plaży skutecznie zasłaniający innym widoki na morze , ta miejscowość wiele straciła od ostatniej naszej wizyty.
Też pozdrawiam. :D
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 16.09.2017 14:06

Plus dla Chorwatów, że nie budują na siłę tych cholernych Hoteli. Cały urok czarnogórskich miejscowości pryska.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 16.09.2017 14:22

W miejsce gdzie ja jeżdżę do Czarnogóry... nic nigdy nie przesłoni morza bo wszystko co miało być wybudowane, zostało już wybudowane. Dobra Voda ul. Marin Ploca
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 16.09.2017 14:24

A gdzie relacja Slavko. Coś nie bardzo Ci to idzie.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 16.09.2017 14:26

Leniwy jestem... haha, ale zaskoczę Ciebie, rezerwację w wiadomym miejscu w MNE na 2018 rok już zrobiłem, wraz z moimi przyjaciółmi.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 16.09.2017 14:31

Musi być Ci tam dobrze skoro jedziesz 3 raz.
Gospodarz oprócz śliwowicy to może ryby wędzi albo griluje?
Trzeci raz jak pojedziesz to Ty po Serbsku będziesz rozmawiał z właścicielami.
Mocny zawodnik jesteś. :hut:

slavko.v napisał(a):Leniwy jestem... haha, ale zaskoczę Ciebie, rezerwację w wiadomym miejscu w MNE na 2018 rok już zrobiłem, wraz z moimi przyjaciółmi.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 16.09.2017 14:36

Jest fajnie, tym bardziej, że zarazili się tym miejscem również moi przyjaciele, jedna rodzina jedzie nawet na 3 tygodnie.
Gospodarz a właściwie Brat moj, nie wędzi, ale niedaleko można kupić i grilować, a po serbsku oczywiście staram się mówić.
Trafiłem na swoje miejsce i na urlop już tylko tam będę jeździł.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 16.09.2017 14:40

slavko.v napisał(a):Jest fajnie, tym bardziej, że zarazili się tym miejscem również moi przyjaciele, jedna rodzina jedzie nawet na 3 tygodnie.
Gospodarz a właściwie Brat moj, nie wędzi, ale niedaleko można kupić i grilować, a po serbsku oczywiście staram się mówić.
Trafiłem na swoje miejsce i na urlop już tylko tam będę jeździł.


Czyli czujesz się tam jak w Domu. Widzę, że masz bardzo dobre relacje z Gospodarzem. Dobra Voda widokowo nie jest aż taka wspaniała jak miejscowości w Dalmacji - dziwne. Cenowo na pewno jest korzystnie. Atmosfera widocznie rodzinna skoro przyjaciele jada na 3 tygodnie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania i Czarnogóra - pytania, porady - strona 174
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone