Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

A drugie moje odczucie,to...

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.02.2010 17:36

ze juz marzec na karku,a na forum maly ruch,we wczesniejszych latach bylo duzo wiecej postow,wiekszy ruch na forum...
Tomasz W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 28.02.2010 17:38

No i co proponujesz...? :wink:
hajduczek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 28.02.2010 18:51

trza się zacząć ruszać.... :lol: :lol: :lol: społeczeństwo wymaga :wink: :wink:
pozdr :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2010 18:56

hajduczek napisał(a):trza się zacząć ruszać.... :lol: :lol: :lol:

Popieram :!:
Jest nas na forum aktualnie 20829 duszyczek - każdy założy tego typu wątek i będzie ruch w interesie :lol:
Haweł
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.02.2010 18:59

Tomasz W napisał(a):No i co proponujesz...? :wink:

To jest tylko stwierdzenie faktu...a nie propozycja,czytaj ze zrozumieniem :).
"Rozmowy o turystyce i nie tylko" !!!
Leon
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 06.03.2010 20:47

witam, moze to jest tak ze jest duzo czitajancich i jusz wiele ludzi bez zapitania odnajduje odpowiedz na swoje zmartwienia i pitania. Tak na prziklad kolega z roku wibiera sie do mnie w tym roku poniewarz wlasnie mnie odnalazl na tym forum. Przeczital kilka set postow i jakosz stwierdzil ze chodzi o mnie a zadnego pitania na forum nie napisal.
Forum sie coraz bardziej staje socjalni forum spotkan znajomich....a liczne odpowiedzi sa jusz w srodku.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021