Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A drugie moje odczucie,to...

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002
A drugie moje odczucie,to...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.02.2010 17:36

ze juz marzec na karku,a na forum maly ruch,we wczesniejszych latach bylo duzo wiecej postow,wiekszy ruch na forum...
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 28.02.2010 17:38

No i co proponujesz...? :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 28.02.2010 18:51

trza się zacząć ruszać.... :lol: :lol: :lol: społeczeństwo wymaga :wink: :wink:
pozdr :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2010 18:56

hajduczek napisał(a):trza się zacząć ruszać.... :lol: :lol: :lol:

Popieram :!:
Jest nas na forum aktualnie 20829 duszyczek - każdy założy tego typu wątek i będzie ruch w interesie :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.02.2010 18:59

Tomasz W napisał(a):No i co proponujesz...? :wink:


To jest tylko stwierdzenie faktu...a nie propozycja,czytaj ze zrozumieniem :).
"Rozmowy o turystyce i nie tylko" !!!
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 06.03.2010 20:47

witam, moze to jest tak ze jest duzo czitajancich i jusz wiele ludzi bez zapitania odnajduje odpowiedz na swoje zmartwienia i pitania. Tak na prziklad kolega z roku wibiera sie do mnie w tym roku poniewarz wlasnie mnie odnalazl na tym forum. Przeczital kilka set postow i jakosz stwierdzil ze chodzi o mnie a zadnego pitania na forum nie napisal.
Forum sie coraz bardziej staje socjalni forum spotkan znajomich....a liczne odpowiedzi sa jusz w srodku.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
A drugie moje odczucie,to...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone