Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 11.04.2015 10:39

Dokładnie , jeszcze można coś fajnego wychaczyć ale to już ostatni dzwonek :smo:
Kajula2014
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajula2014 » 11.04.2015 17:15

banalna77 napisał(a):Dokładnie , jeszcze można coś fajnego wychaczyć ale to już ostatni dzwonek :smo:


To prawda...w tamtym tygodniu na 12 wysłanych zapytań dotycz. wolnych apartamentów dla 4 os.rodziny akurat w miejscu, którym byliliśmy zainteresowani- przyszły 2 wolne, Chorwaci piszą,że sierpień w tym roku znowu będzie oblężony.
Użytkownik usunięty
Wyjazd okolice Makarskiej lub Krk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.04.2015 18:55

W tym roku planujemy jechać na Chorwację na własną rękę, problem w tym, że aktualnie nie jesteśmy w stanie sprecyzować terminu wyjazdu, czy będzie on możliwy w pierwszej połowie sierpnia czy przełomem sierpnia/września. Z tego co wyczytałam na forum jadąc końcem sierpnia raczej nie ma problemu z wyjazdem w ciemno, jednak jak to wygląda w sezonie? Jakie są w tym roku ceny w Chorwacji za apartamenty? Ile może kosztować obiad w przeciętnej knajpie? I przede wszystkim gdzie warto jechać na wyspę Krk, jeśli tak to jakie miasto? Czy okolice Makarskiej, jeśli tak to jakie miasto? Gdzie łatwo znajdziemy nocleg w korzystnej cenie? :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd okolice Makarskiej lub Krk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.04.2015 23:05

pau75 napisał(a):W tym roku planujemy jechać na Chorwację na własną rękę, problem w tym, że aktualnie nie jesteśmy w stanie sprecyzować terminu wyjazdu, czy będzie on możliwy w pierwszej połowie sierpnia czy przełomem sierpnia/września. Z tego co wyczytałam na forum jadąc końcem sierpnia raczej nie ma problemu z wyjazdem w ciemno, jednak jak to wygląda w sezonie? Jakie są w tym roku ceny w Chorwacji za apartamenty? Ile może kosztować obiad w przeciętnej knajpie? I przede wszystkim gdzie warto jechać na wyspę Krk, jeśli tak to jakie miasto? Czy okolice Makarskiej, jeśli tak to jakie miasto? Gdzie łatwo znajdziemy nocleg w korzystnej cenie? :D

Podaję dwa tematy do poczytania :idea: przed wyjazdem do Chorwacji :idea:

noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195-990.html

koszt-urlopu-w-chorwacji-t42005.html
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd okolice Makarskiej lub Krk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.04.2015 08:59

pau75 napisał(a): I przede wszystkim gdzie warto jechać na wyspę Krk, jeśli tak to jakie miasto? Czy okolice Makarskiej, jeśli tak to jakie miasto? Gdzie łatwo znajdziemy nocleg w korzystnej cenie? :D

Krk w ciemno na początku sierpnia - wielokrotnie odradzano. Jeśli przeczytasz ten wątek, do którego ostatecznie trafiłeś, to dowiesz się jak wyglądało szukanie noclegów w ciemno na Makarskiej riwierze w szczycie sezonu 2014. Korzystniejsze ceny na końcu Makarskiej riwiery - Zaostrog, Podaca, Brist, Gradac. Zacznij czytać, zanim zapytasz, bo odpowiedzi są na forum, tylko potrzeba trochę wysiłku.
1Jolusia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.04.2015
Wyjazd w "ciemno" na wyspe Pag 2-9.08.2015 czy to mozliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1Jolusia » 29.04.2015 11:41

Witam chcemy pojechac na wyspe Pag z 2 dziec 3 lata i 6 lat i mam pytanie odnosnie czy to mozliwe znalesc pokoj w takim terminie? czy sa jakies problemy zebysmy nie spali w aucie? Dziekuje za szczere odpowiedzi. I ktore plaze sa ladne tzn "dzikie" i kolo jakich miejscowosci sa? Pozdrawiam.
...
Ps Teraz szukam apartamentu ale nie ma nic konkretnego same drogie zostaly... niestety nie wiedzielismy wczesniej kiedy urlop maz bedzie mial a teraz to juz prawie wszystkie zajete ma ktos sprawdzone? Dziekuje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd w "ciemno" na wyspe Pag 2-9.08.2015 czy to mozliw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2015 11:48

1Jolusia napisał(a):Witam chcemy pojechac na wyspe Pag z 2 dziec 3 lata i 6 lat i mam pytanie odnosnie czy to mozliwe znalesc pokoj w takim terminie? czy sa jakies problemy zebysmy nie spali w aucie? Dziekuje za szczere odpowiedzi. I ktore plaze sa ladne tzn "dzikie" i kolo jakich miejscowosci sa? Pozdrawiam. ...

klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
Gawlo_
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.04.2015
Re: wyjazd w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gawlo_ » 30.04.2015 10:40

Cromaniak66 napisał(a):
Krzysztof1970 napisał(a):Witam, pierwszy raz jadę do Chorwacji, 2 osoby dorosłe i dziecko 12 lat. Interesuje mnie wypoczynek nie w tłoku, nie w mieście, najlepiej jakieś małe miejscowości wolne od natłoku turystów. Czy ktoś uprzejmy wskaże mi takie miejscowości i ewentualnie namiary na noclegi? Pozdrawiam


Cześć,
odbierz PW lub podaj tu maila .Pozdrawiam


Cromaniak66- Ja rownież sie wybieram w tym roku w ciemno 2+2, szukamy tak samo, malej miejscowosci bez tloku, które miasto- bez znaczenia ;) jedziemy pierwszy raz. najlepiej ap przy morzu. Jak bedziesz tak upszejmy proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z namiarami na ap.
Z góry dziękuje
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.04.2015 10:53

kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 30.04.2015 10:58

dzizasku ...ja sie interpunkcji nie czepiam i kazdy pisze jak chce ... ale "upszejmy"? pls zrob edit bo oczy bola


@Jolusia - zapomnij o tym pomysle, wybierasz sie w szczyt szczytow, akurat wtedy zaczyna sie najazd Wlochow ... do tego masz dwoje malych dzieci, co zrobisz jak nie bedzie gdzie spac?

jak zostaly same drogie apratamenty to nie spodziewaj sie mega obnizek juz na miejscu, tanie fajne apartmani znalezione w ciemno to mit i zdarzaja sie tylko w wyjatkowych sytuacjach (np ktos nie dojechal). oczywiscie mozesz znalezc przy duzym szczesciu..ale ryzyko?

pomysl o dzieciach, wybierz drozej a bezpieczniej
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 12:28

kazow napisał(a):dzizasku ...ja sie interpunkcji nie czepiam i kazdy pisze jak chce ... ale "upszejmy"? pls zrob edit bo oczy bola


@Jolusia - zapomnij o tym pomysle, wybierasz sie w szczyt szczytow, akurat wtedy zaczyna sie najazd Wlochow ... do tego masz dwoje malych dzieci, co zrobisz jak nie bedzie gdzie spac?

jak zostaly same drogie apratamenty to nie spodziewaj sie mega obnizek juz na miejscu, tanie fajne apartmani znalezione w ciemno to mit i zdarzaja sie tylko w wyjatkowych sytuacjach (np ktos nie dojechal). oczywiscie mozesz znalezc przy duzym szczesciu..ale ryzyko?

pomysl o dzieciach, wybierz drozej a bezpieczniej

A mnie oczy bolą od braku polskich liter w Twoim poście :wink:
1Jolusia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1Jolusia » 30.04.2015 22:42

Janusz przepraszam za takie pismo ale jestem już tak przyzwyczajona :)

apartament wybrany proszę oto i on
apartament antea stobrec 110 m2 :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 22:52

1Jolusia napisał(a):Janusz przepraszam za takie pismo ale jestem już tak przyzwyczajona :)

To akurat nie była uwaga do Ciebie ...

A apartament gdzie konkretnie :?:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.04.2015 22:54

Janusz Bajcer napisał(a):A apartament gdzie konkretnie :?:

W Stobreč :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 22:57

Mikromir napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):A apartament gdzie konkretnie :?:

W Stobreč :wink:

Jak nazwa prawidłowa :idea: - to już wiem - dzielnica miasta Split.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 257
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone