Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 19.05.2015 17:38

widze, ze zaczynaja sie pojawiac pytania wiec jako dobra dusza napisze jeszcze raz historie z zeszlego roku, a wnioski kazdy wyciagnie

kilka razy bylismy w Chorwacji, zawsze Tucepi, apartmani zamawiane wczesniej, termin lipiec/sierpien czyli sezon koszt 50-60 euro za dwojke, blisko wody druga linia - ulica Kraj), nowe wyposazenie, ogolnie bardzo zadowoleni

w zeszlym roku postanowilismy jechac w ciemno, nie ze wzgledu na cene, a raczej ze do ostatniej chwili polowalismy na inny wyjazd a Chorwacja byla planem B, ostatecznie wyjechalismy w wysokim sezonie, pierwszy weekend sierpnia chyba

wjazd - zero staczy, dojechalismy do Tucepi o 8 rano - zero kwater
potem pojechalismy do Podstrany - 8.30 - byla jedna kwatera, nawet ok i w cenie 50 euro, no ale nie po to jedziemy w ciemno zeby prac pierwsza kwatere, no i sie zaczelo, po 15 minutach zero kwater, jazda do Breli, Tucepi i wszedzie po drodze..nawet po dwa razy, w biurach tez nic nie bylo

wreszcie w Makarskiej okolo poludnia znalezlismy kwatere, pokoj na jeden dzien w pensjonacie tylko bo ktos sie akurat wyprowadzil, cena 50 euro

na drugi dzien od 8 rano szukanie i znowu trasa od Makarskiej do Igrane/Zwigoscie z powtorzeniami. Do tego w jedna strone byl taki korek ze droga zajmowala z 40 min i podnosila cisnienie. Efekt? Jedna kwatera w Igrane, bardzo daleko, wysoko i 70 euro.

Na koniec, okolo poludnia, wjechalismy jeszcze raz do BV i zobaczylismy faceta ktory szedl z plakietka dopiero, zlapalismy i okazalo sie ze mu sie zwalnia dwojka, cena 45 euro, bralismy z pocalowaniem reki, ogolnie warunki gorsze nie w latach poprzednich, ale ocenilbym OK bo gospodarze nadrabili karmieniem i winem


podsumowujac, 2 pierwsze dni troche nam napsuly krwi i serio nerwy byly, dodatkowo widzielismy kilka placzacych matek, kilka klotni malzenskich i spiacych w samochodzie

wnioski kazdy sobie czy warto
Ostatnio edytowano 19.05.2015 17:58 przez kazow, łącznie edytowano 1 raz
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 19.05.2015 17:54

no to przekonuje, też byłem kilka razy świadkiem rozmów poszukiwaczy kwater, często z małymi dziećmi. Szukam kwatery. Hvala i pozdrav!
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 19.05.2015 23:36

kazow napisał(a):widze, ze zaczynaja sie pojawiac pytania wiec jako dobra dusza napisze jeszcze raz historie z zeszlego roku, a wnioski kazdy wyciagnie

kilka razy bylismy w Chorwacji, zawsze Tucepi, apartmani zamawiane wczesniej, termin lipiec/sierpien czyli sezon koszt 50-60 euro za dwojke, blisko wody druga linia - ulica Kraj), nowe wyposazenie, ogolnie bardzo zadowoleni

w zeszlym roku postanowilismy jechac w ciemno, nie ze wzgledu na cene, a raczej ze do ostatniej chwili polowalismy na inny wyjazd a Chorwacja byla planem B, ostatecznie wyjechalismy w wysokim sezonie, pierwszy weekend sierpnia chyba

wjazd - zero staczy, dojechalismy do Tucepi o 8 rano - zero kwater
potem pojechalismy do Podstrany - 8.30 - byla jedna kwatera, nawet ok i w cenie 50 euro, no ale nie po to jedziemy w ciemno zeby prac pierwsza kwatere, no i sie zaczelo, po 15 minutach zero kwater, jazda do Breli, Tucepi i wszedzie po drodze..nawet po dwa razy, w biurach tez nic nie bylo
wreszcie w Makarskiej okolo poludnia znalezlismy kwatere, pokoj na jeden dzien w pensjonacie tylko bo ktos sie akurat wyprowadzil, cena 50 euro

na drugi dzien od 8 rano szukanie i znowu trasa od Makarskiej do Igrane/Zwigoscie z powtorzeniami. Do tego w jedna strone byl taki korek ze droga zajmowala z 40 min i podnosila cisnienie. Efekt? Jedna kwatera w Igrane, bardzo daleko, wysoko i 70 euro.

Na koniec, okolo poludnia, wjechalismy jeszcze raz do BV i zobaczylismy faceta ktory szedl z plakietka dopiero, zlapalismy i okazalo sie ze mu sie zwalnia dwojka, cena 45 euro, bralismy z pocalowaniem reki, ogolnie warunki gorsze nie w latach poprzednich, ale ocenilbym OK bo gospodarze nadrabili karmieniem i winem


podsumowujac, 2 pierwsze dni troche nam napsuly krwi i serio nerwy byly, dodatkowo widzielismy kilka placzacych matek, kilka klotni malzenskich i spiacych w samochodzie

wnioski kazdy sobie czy warto


Podobna sytuacja tylko w 2013r. wypad w ciemno na dwa auta 5 osób, druga połowa sierpnia o 8.00 w tucepi
szukanie prawie po Gradac, kwatery były ale za taką kasę i w takich miejscach że szkoda gadać, około
15 godź. wylądowaliśmy w Duce w kwaterze dla 5 osób 20 m od morza za 65 euro.
Ludzie ponoć po dwie noce spędzali w samochodach na parkingach i wracali do domu. :| :?
LenaEm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LenaEm » 20.05.2015 12:14

W Chorwacji byliśmy już kilkakrotnie w przeciągu 10 lat. (Pula, Pag, Trogir ,Ciovo, Murter) Zazwyczaj w szczycie sezonu i z wcześniejszą rezerwacją bo wiemy że w lip.-sie. jest dość tłoczno. Tym razem planujemy drugą połowę czerwca. Powiedzcie, czy jest sens robienia wcześniejszej rezerwacji??? Czy spokojnie na miejscu coś znajdziemy 2 os. dorosłe + 2 dzieci. A może podrzuci ktoś jakieś sprawdzone, polecane namiary na wyspie KRK ? Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kaska89
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska89 » 20.05.2015 21:23

Witam :) Cieszę się że dziś trafiłam tu na forum bo właśnie planowaliśmy jechać w ciemno :roll: Jest to mój pierwszy raz dlatego jestem całkowicie zielona. Ale powysyłałam dziś kilka maili i zwątpiłam bo już ciężko o apartament na początku sierpnia w rozsądnej cenie :( Mam nadzieję że jeszcze znajdę coś na 3 osoby, jutro chyba zacznę dzwonić.
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 20.05.2015 21:42

Jestem szczęśliwa, bo mam już zarezerwowany apartament bezpośrednio przy morzu, z prywatną plażą, basenem i leżakami na lipiec 2016 r. - tak 2016 rok. Cena? Super. 30% niższa od oferowanej na lipiec br.
i mam to, co chciałam. Rezerwowałam w maju br. To jest moja odpowiedź na pytanie, czy warto w ciemno. Pozdrawiam. Alicja
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 21.05.2015 07:51

strzelec napisał(a):Jestem szczęśliwa, bo mam już zarezerwowany apartament bezpośrednio przy morzu, z prywatną plażą, basenem i leżakami na lipiec 2016 r. - tak 2016 rok. Cena? Super. 30% niższa od oferowanej na lipiec br.
i mam to, co chciałam. Rezerwowałam w maju br. To jest moja odpowiedź na pytanie, czy warto w ciemno. Pozdrawiam. Alicja


prywatne leżaki to podstawa

ja rezerwowałem na 2020, 80% taniej...
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 21.05.2015 08:16

Jak to mówią: "od przybytku głowa nie boli..."
Gratuluję poczucia humoru.
Pozdrawiam. Alicja
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 21.05.2015 09:07

Kaska89 napisał(a):Witam :) Cieszę się że dziś trafiłam tu na forum bo właśnie planowaliśmy jechać w ciemno :roll: Jest to mój pierwszy raz dlatego jestem całkowicie zielona. Ale powysyłałam dziś kilka maili i zwątpiłam bo już ciężko o apartament na początku sierpnia w rozsądnej cenie :( Mam nadzieję że jeszcze znajdę coś na 3 osoby, jutro chyba zacznę dzwonić.



jak na pierwszy raz to bardzo madra decyzja :) daj kilka dni na odpowiedzi, cos znajdziesz

pytanie tylko dzie szukasz i co dla Ciebie oznacza rozsadna cena
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2015 09:13

strzelec napisał(a):Jestem szczęśliwa, bo mam już zarezerwowany apartament bezpośrednio przy morzu, z prywatną plażą, basenem i leżakami na lipiec 2016 r. - tak 2016 rok. Cena? Super. 30% niższa od oferowanej na lipiec br.
i mam to, co chciałam. Rezerwowałam w maju br. To jest moja odpowiedź na pytanie, czy warto w ciemno. Pozdrawiam. Alicja

Niesamowite...co za szczęście... 8O
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 21.05.2015 09:23

alechandro napisał(a):
strzelec napisał(a):Jestem szczęśliwa, bo mam już zarezerwowany apartament bezpośrednio przy morzu, z prywatną plażą, basenem i leżakami na lipiec 2016 r. - tak 2016 rok. Cena? Super. 30% niższa od oferowanej na lipiec br.
i mam to, co chciałam. Rezerwowałam w maju br. To jest moja odpowiedź na pytanie, czy warto w ciemno. Pozdrawiam. Alicja

Niesamowite...co za szczęście... 8O



to moja kwatera na 2020 z upustem 80%, Chorwat płakał jak mi rezerwował :D

i leżaki...leżaki są

Obrazek
tolek81
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 07.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek81 » 21.05.2015 09:25

To z takim upustem chyba jako inwestor ;-)
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 21.05.2015 09:33

Niesamowite, a jednak.
A tak na poważnie- jest to jedna z 6 na 10 wybranych przeze mnie i członków rodziny ofert. Na 4 nie było w ogóle odpowiedzi. Kontakt bezpośrednio z właścicielem. Ci co odpowiedzieli , poprosili o potwierdzenie terminu, bo nie dowierzali. Po przekazaniu im powodów (jedziemy z obecnie 4 letnią wnuczką) podziękowali za zaufanie, a właścicielka wybranego przez nas apartamentu (super opinie na Booking.com) zaproponowała cenę posezonową. Zaliczka (100 Euro)wpłacona, na co od razu otrzymałam potwierdzenie wpłaty i rezerwacji. Ot i cała tajemnica owiana takim niedowierzaniem
i sarkazmem ze strony co niektórych Cromaniaków.
Pozdrawiam. Alicja
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 21.05.2015 09:39

strzelec napisał(a):Niesamowite, a jednak.
A tak na poważnie- jest to jedna z 6 na 10 wybranych przeze mnie i członków rodziny ofert. Na 4 nie było w ogóle odpowiedzi. Kontakt bezpośrednio z właścicielem. Ci co odpowiedzieli , poprosili o potwierdzenie terminu, bo nie dowierzali. Po przekazaniu im powodów (jedziemy z obecnie 4 letnią wnuczką) podziękowali za zaufanie, a właścicielka wybranego przez nas apartamentu (super opinie na Booking.com) zaproponowała cenę posezonową. Zaliczka (100 Euro)wpłacona, na co od razu otrzymałam potwierdzenie wpłaty i rezerwacji. Ot i cała tajemnica owiana takim niedowierzaniem
i sarkazmem ze strony co niektórych Cromaniaków.
Pozdrawiam. Alicja


ja robiłem kasting na kwaterodawców, zwyciężca oprócz 80% zniżki i leżaków, karmi i poi kuchnią lokalno-domową przez 2 tygodnie, a jego córka prężyć się bedzie nad basenem w skąpym bikini i zabawiać nas rozmową na temat poezji staroskandynawskiej i późnego okresu w twórczości Heideggera D)
tolek81
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 07.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek81 » 21.05.2015 09:49

strzelec napisał(a):a jego córka prężyć się bedzie
o wyglądzie Conchity Wurst ?? ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 260
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone