Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 22:57

Mikromir napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):A apartament gdzie konkretnie :?:

W Stobreč :wink:

Jak nazwa prawidłowa :idea: - to już wiem - dzielnica miasta Split.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.04.2015 22:59

Janusz Bajcer napisał(a):Jak nazwa prawidłowa :idea: - to już wiem - dzielnica miasta Split.

Nooo...
Ostatnio edytowano 30.04.2015 23:03 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
1Jolusia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1Jolusia » 30.04.2015 22:59

stobrec taka miejscowość:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 23:00

1Jolusia napisał(a):stobrec taka miejscowość:)

Dzielnica Splitu :idea:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.04.2015 23:06

Janusz Bajcer napisał(a):
1Jolusia napisał(a):stobrec taka miejscowość:)

Dzielnica Splitu :idea:

Do Pagu wprawdzie trochę daleko... :lool:, za to atrakcji - co niemiara. W końcu Split to... dość duże miasto. Z piękną starówką w Unesco, wieloma wydarzeniami kulturalnymi. I tak imponująco ... uprzemysłowione. :mrgreen:

Ale rozumiem, że to przemyślana decyzja i sprawdziłaś dokładnie dokąd jedziesz, 1Jolusia?... :| Mam na myśli całą okolicę, nie tylko apartament, zresztą prawie tak imponujący jak... sam Split. :wink:
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 01.05.2015 16:39

Stobrec jednak już poza Splitem, zobaczcie na google maps :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.05.2015 16:53

No oczywiście, że zerknęłam z ciekawości. Na google streetview się przeszłam. :| Forum przetrząsnęłam, bo pomysł 1Jolusia ma z tych rzadziej spotykanych raczej. I odkryłam, że tam nawet camp jest. Nie przeczę, że jakieś życie wakacyjne w tej dzielnicy istnieje... Ale jakie dokładnie? Na forum o tym niewiele, więc z ciekawością będę wyczekiwać po sezonie relacji Joli. 8)
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 02.05.2015 11:21

Stobreč sam w sobie jest, można zaryzykować to stwierdzenie, ładny :)
Ale moim zdaniem woda w morzu trochę brudna
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 02.05.2015 11:29

Byłem w Stobreć kilka lat temu , fajnie bo blisko do Splitu i innych miejscowości.Woda nie jest wcale taka brudna :) Apartament u Ivana i Mariji, piękne widoki z tarasu.Poniżej fotka z widokiem z tarasu.Obrazek
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 16.05.2015 16:27

W Chorawcji byliśmy raz, w 2010 roku na przełomie sierpnia-września, rezerwowaliśmy kwaterę wcześniej przez net (Brela)
W tym roku właściwie dopiero podjęliśmy decyzję o wyjeździe i myślimy wstępnie by jechać w ciemno (2 os dorosłe, 2 dzieci 4 i 6lat) w terminie wstępnym pierwsza połowa sierpnia
Czytałam kilka ostatnich stron tematu i dużo osób pisze, że w podobnych warunkach będzie ciężko znaleźć nocleg
Z tego co pamiętam z poprzedniego wyjazdu to np przy wjeździe do Breli, Baski, Makarskiej stało dużo osób z ofertą kwater
Czyli nie ma szans i rezerwować wcześniej czy jednak jechać w ciemno ? :?:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.05.2015 19:12

monia1907 napisał(a):W Chorawcji byliśmy raz, w 2010 roku na przełomie sierpnia-września, rezerwowaliśmy kwaterę wcześniej przez net (Brela)
W tym roku właściwie dopiero podjęliśmy decyzję o wyjeździe i myślimy wstępnie by jechać w ciemno (2 os dorosłe, 2 dzieci 4 i 6lat) w terminie wstępnym pierwsza połowa sierpnia
Czytałam kilka ostatnich stron tematu i dużo osób pisze, że w podobnych warunkach będzie ciężko znaleźć nocleg
Z tego co pamiętam z poprzedniego wyjazdu to np przy wjeździe do Breli, Baski, Makarskiej stało dużo osób z ofertą kwater
Czyli nie ma szans i rezerwować wcześniej czy jednak jechać w ciemno ? :?:

Nawet nie próbuj jechać w ciemno,no chyba że jesteś bardzo mało wymagający,choć ja z takimi bobasami nigdy bym nie zaryzykował(no chyba że chcesz rozwodu?).
MARIOLA1279
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARIOLA1279 » 16.05.2015 21:39

Jestem pierwszy raz na forum więc proszę o wyrozumiałość :D W Chorwacji byłam 2 razy, raz na Istri na kampingu i raz w Rogoznicy. W Rogoznicy nocleg załatwiała nam kobieta która kiedyś mieszkała w Cro. W tym roku planujemy jechać w ciemno na Riwiere Makarską.Pobyt planujemy od 4.07 do 14.07. Czy ktoś może mi powiedzieć czy będzie problem ze znalezieniem noclegów. Jedziemy w trzy rodziny 2+ 2 na 3 auta. Razem 12 osób. Myślałam o miejscowośći TUCEPI
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2015 23:37

Będzie problem :roll:

Nawet duży :?
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 17.05.2015 00:09

Będzie tak - znajdziecie, ale każda rodzina w innym miejscu i dobrze, jeśli w ogóle wszyscy w Tucepi. Jeśli macie dzieci, to im zrobicie krzywdę, bo przez pół dnia będziecie łazić od domu do domu
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.05.2015 00:43

MARIOLA1279 napisał(a):Myślałam o miejscowośći TUCEPI

To bardzo popularna miejscowość.
Łatwiej może by wam było znaleźć noclegi w ciemno (jeśli nie możecie inaczej) ciut bardziej na południe: Živogošče, Zaostrog, Gradac i okolice.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 258
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone