Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.03.2015 22:58

nosferatu7 napisał(a):Za nocleg na miejscu to płacę w kunach czy w eur?.

W euro.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.03.2015 23:06

nosferatu7 napisał(a):Za nocleg na miejscu to płacę w kunach czy w eur?.

Zawsze w euro. Choć kiedyś w jakimś apartamencie wisiał cennik w kunach ale nie wiem czy to nie była ściema :oczko_usmiech:
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 29.03.2015 17:44

greenrs napisał(a): ... Zawsze w euro. Choć kiedyś w jakimś apartamencie wisiał cennik w kunach ale nie wiem czy to nie była ściema :oczko_usmiech:

Też widziałem taki cennik w apartmanie w Duce, ceny podane w euro i kunach.
Myślę, że euro było dla zagraniczniaków :oczko_usmiech: a kuny dla swoich, przecież z głębi lądu też przyjeżdżają na wywczas :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 29.03.2015 20:04

greenrs napisał(a):
nosferatu7 napisał(a):Za nocleg na miejscu to płacę w kunach czy w eur?.

Zawsze w euro. Choć kiedyś w jakimś apartamencie wisiał cennik w kunach ale nie wiem czy to nie była ściema :oczko_usmiech:


W Plitwickich Jeziorach ...pani się pytała w jakiej walucie chciałbym zapłacić ,a że byłem pierwszy raz to się przyszykowałem i w banku wymieniłem EU na kuny...bo w internecie naczytałem się o porobionych kunach :oczko_usmiech:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 30.03.2015 12:26

doris_ka
cytuję "Czytam dużo na naszym forum i wiem co się działo w zeszłym roku, jednak ze względu na niepewny termin wyjazdu nie mam wyjścia. "
No no no :( właśnie nie każdy ma ten komfort w pracy.
Termin urlopu to jest wielka niewiadoma i u nas. :cry:
Dla tego w tym roku, zamierzamy każdy możliwy weekend gdzieś się wybrać. Nawet na blisko i nie daleko. :wink:

A w ciemno zawsze dla odważnych :D
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 06.04.2015 00:25

Witam wszystkich :papa:
studiuje wasze forum juz jakis czas i teraz pora no moje pytania :) Jak z jechaniem w ciemno początkiem lipca a moje pytanie,jest nas 10 osób i nie wiem czy rezerwować czy ryzykować rejon obojętny chorwacja pierwszy raz :roll:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 06.04.2015 00:39

agatka9082 napisał(a):Witam wszystkich :papa:
studiuje wasze forum juz jakis czas i teraz pora no moje pytania :) Jak z jechaniem w ciemno początkiem lipca a moje pytanie,jest nas 10 osób i nie wiem czy rezerwować czy ryzykować rejon obojętny chorwacja pierwszy raz :roll:

Jeśli chcecie mieszkać razem to szans tu żadnych nie widzę. Jeśli w grupach lub parach to jak najbardziej :wink:

Poza tym Chorwacja pisze się z dużej litery... no i interpunkcja też by się jakaś przydała :oczko_usmiech:
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 06.04.2015 08:56

agatka9082 napisał(a):Witam wszystkich :papa:
studiuje wasze forum juz jakis czas i teraz pora no moje pytania :) Jak z jechaniem w ciemno początkiem lipca a moje pytanie,jest nas 10 osób i nie wiem czy rezerwować czy ryzykować rejon obojętny chorwacja pierwszy raz :roll:

Kiedyś na wszelki wypadek zrobiłem sobie screen forumowej dyskusji nt. kwater.
Kolega Edikol polecał właśnie apartman 10-cio osobowy w Omiszu.
Gdybyś jednak nie chciała ryzykować jazdy w ciemno tak dużą paczką to wyślę namiary.
pzdr :papa:
rob30
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rob30 » 06.04.2015 20:20

Witam wszystkich na forum

Zamierzamy ze znajomymi (2 x 3 osoby)pojechać na wakacje do Chorwacji w rejonie Makarskiej w terminie 11,07,2015 do 24,07,2015 r. W związku że jest to nasz pierwszy raz w tym kraju nie wiemy czy jechać w ciemno czy rezerwować kwatery przez internet. Może ktoś z miłych osób na forum może dać namiar na przyjemne i rozsądne cenowo namiary na kwatery w tym regionie. Prosiłbym też o uwagi na temat kwater - jak szukać, gdzie i jakie ceny obowiązują.
Dziękuję z góry za wszystkie cenne podpowiedzi :)
Robert
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2015 08:29

rob30 napisał(a):...

:?
Odbierz PW
AndreaS_zM
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndreaS_zM » 07.04.2015 10:14

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od 2 lat śledzę forum i czytam i czytam i mam już mętlik w głowie.
Zamierzam w końcu w tym roku jechać na Chorwację w rejon Rogozicy, i moja prośba o podesłanie namiarów na jakieś apartamenty blisko morza i w miarę z łagodnym zejściem na plażę.Jedziemy rodzinką 5 os w tym 3 dzieciaków najmłodsze 1,5 rok.Niestety ze względu na pracę nie możemy wcześniej nic zarezerwować bo nie wiemy czy pojedziemy 16.07 czy 20.07 wyjazd min na 7 dni ale nie powiedziane że nie zostaniemy dłużej.Mam takie pytanie czy bez rezerwacji wogóle uda nam się coś wynająć w rozsądnych pieniądzach.Dziękuje z góry za wszystkie uwagi Pozdrawiam Andrzej adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2015 10:35

AndreaS_zM napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od 2 lat śledzę forum i czytam i czytam i mam już mętlik w głowie.
Zamierzam w końcu w tym roku jechać na Chorwację w rejon Rogozicy, i moja prośba o podesłanie namiarów na jakieś apartamenty blisko morza i w miarę z łagodnym zejściem na plażę.Jedziemy rodzinką 5 os w tym 3 dzieciaków najmłodsze 1,5 rok.Niestety ze względu na pracę nie możemy wcześniej nic zarezerwować bo nie wiemy czy pojedziemy 16.07 czy 20.07 wyjazd min na 7 dni ale nie powiedziane że nie zostaniemy dłużej.Mam takie pytanie czy bez rezerwacji wogóle uda nam się coś wynająć w rozsądnych pieniądzach.Dziękuje z góry za wszystkie uwagi Pozdrawiam Andrzej adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A co to są rozsądne pieniądze?
Tu coś polecali:
rogoznica-t41909.html
Jeśli nie znajdziesz apartmana w ciemno przy popularnych plażach Sepurina czy Lozice, zawsze zostają jeszcze okolice Stupin Celine - może mniej ciekawe widoki, ale plaża dla dzieci powinna być ok, a cenowo na oko nieco korzystniej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.04.2015 10:44

AndreaS_zM napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od 2 lat śledzę forum i czytam i czytam i mam już mętlik w głowie.
Zamierzam w końcu w tym roku jechać na Chorwację w rejon Rogozicy, i moja prośba o podesłanie namiarów na jakieś apartamenty blisko morza i w miarę z łagodnym zejściem na plażę.Jedziemy rodzinką 5 os w tym 3 dzieciaków najmłodsze 1,5 rok.Niestety ze względu na pracę nie możemy wcześniej nic zarezerwować bo nie wiemy czy pojedziemy 16.07 czy 20.07 wyjazd min na 7 dni ale nie powiedziane że nie zostaniemy dłużej.Mam takie pytanie czy bez rezerwacji wogóle uda nam się coś wynająć w rozsądnych pieniądzach.Dziękuje z góry za wszystkie uwagi Pozdrawiam Andrzej adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Nie wiedząc dokładnej daty przyjazdu ,raczej nie zarezerwujesz tak prywatnie
... jedyną opcją zostaje ci szukanie w ciemno ,co jest męczące zwłaszcza z dziećmi
...byłem światkiem w B.V jak rodzice sobie skakali do oczu przy dzieciach ,bo nie mogli znależ lokum ,może w mniejszych miejscowościach znajdziesz ,ale nie licz że to będą kwatery blisko do wody
...jeszcze jedna opcja to rezerwacja przez booking, tam możesz zrezygnować z rezerwacji lub zmienić datę przyjazdu ...patrz zawsze w niebieska kropka z [ ? ]...bo każdy lokum ma inne warunki
Ostatnio edytowano 07.04.2015 10:52 przez mervik, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2015 10:51

Andrzej, przesłałam Ci PW z jeszcze jedną opcją.

Mervik, Baśka Voda i okolice to odrobinę inna bajka. Kupa luda tam ciągnie jednak. Szczególnie w sierpniu. Ale zgodzę się, że lepsze miejscówki będą zajęte, chyba, że ma się jakieś super szczęście.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.04.2015 10:58

Mikromir napisał(a):Andrzej, przesłałam Ci PW z jeszcze jedną opcją.

Mervik, Baśka Voda i okolice to odrobinę inna bajka. Kupa luda tam ciągnie jednak. Szczególnie w sierpniu. Ale zgodzę się, że lepsze miejscówki będą zajęte, chyba, że ma się jakieś super szczęście.


..no tak ... ale oni się żalili , że w tych mniejszych miejscowościach było jeszcze gorzej :roll:
..Ja tam wolę ...wydać trochę więcej kasy ..i zaoszczędzić sobie nerwów ,no są tacy co ich to podnieca jakieś wyzwanie , przygoda i potem rozmowy typu jak to było w poszukiwaniu ... :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 255
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone