Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 10.07.2011 17:58

Planujemy wyjechać z Polski 12-13.08. Jako, że jedziemy z małym dzieckiem podróż może się znacznie przeciągnąć i nie chcemy niczego rezerwować. Czy w tym terminie jest szansa znaleźć w ciemno kwaterę dla 4 osób dorosłych? Bo chyba 11 miesięcznego dziecka się nie liczy z własnym łóżeczkiem? Max. cena to 60 euro. Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to proszę tu lub na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Hvala lijepa.
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 10.07.2011 18:13

Uważam,że tak. Do tej kwoty coś znajdziesz.Byłem w Cro w wielu miejscach w lipcu i w każdej miejscowości widać było ogłoszenia o wolnych kwaterach.
Pozdrawiam
nawar32
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2011
Rogoźnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawar32 » 18.02.2012 10:16

Czy był ktoś w tym domku ?
I mógłby ktoś napisać gdzie jest ulica Zecevarska 93.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 18.02.2012 16:47 przez nawar32, łącznie edytowano 1 raz
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 18.02.2012 12:11

Pytasz o ulicę Zečevarską, a ta biegnie od centrum w kierunku dzielnicy Lozica. Na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link znajdziesz nazwy ulic.

Gwoli ścisłości - w podanym przez Ciebie linku widzę ulicę Zečevską
nawar32
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawar32 » 18.02.2012 21:35

Wielkie dzięki :)
Filifionka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.01.2013
Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filifionka » 21.01.2013 09:47

Witam bywalców,

w tym roku planujemy wyjazd 2 rodzinny (4 dzieci: 1, 3, 4, 7 lat) na wakacje do Rogoznicy w terminie 30.06-13.07.
Po kilku dniach poszukiwań wybór padł na Apartamenty Grgic na ulicy Jadranska. Jest dosyć drogo i zastanawiamy się czy warto, bo nie możemy nigdzie znaleźć żadnych opinii na temat obiektu. Na zdjęciach wszystko wygląda fajnie. Czy macie jakieś zdanie na jego temat? A może możecie polecić coś innego. Proszę o pomoc. Zależy nam na takich rzeczach: pobyt w jednym budynku (2 mniejsze apartamenty lub jeden duży, ale z 2 łazienkami), bliskość centrum i plaży, miejsce na 2 samochody, jakieś miejsce do posiedzenia (duży taras lub kawałek ogródka), ładny widok z tarasu, klima też mile widziana. Z góry dziękuję. Może być na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.01.2013 20:41

Filifionka napisał(a):Witam bywalców,

w tym roku planujemy wyjazd 2 rodzinny (4 dzieci: 1, 3, 4, 7 lat) na wakacje do Rogoznicy w terminie 30.06-13.07.
Po kilku dniach poszukiwań wybór padł na Apartamenty Grgic na ulicy Jadranska. Jest dosyć drogo i zastanawiamy się czy warto, bo nie możemy nigdzie znaleźć żadnych opinii na temat obiektu. Na zdjęciach wszystko wygląda fajnie. Czy macie jakieś zdanie na jego temat? A może możecie polecić coś innego. Proszę o pomoc. Zależy nam na takich rzeczach: pobyt w jednym budynku (2 mniejsze apartamenty lub jeden duży, ale z 2 łazienkami), bliskość centrum i plaży, miejsce na 2 samochody, jakieś miejsce do posiedzenia (duży taras lub kawałek ogródka), ładny widok z tarasu, klima też mile widziana. Z góry dziękuję.

1. Do pobytu w jednym budynku bym się nie upierał.
2. Ul. Jadranską można zaliczyć do centrum.
3. O parking możesz dopytać właściciela, możesz poprosić o foto. Jak ma przykładowo dwa app to liczy się z tym, że będzie musiał ulokować gdzieś dwa auta.
4. Zależy co rozumiesz pisząc "ładny widok z tarasu". Z tego domu, który wymieniłaś będzie widok na most, wysepkę i kutry. Może się to komuś podobać.
Mi by zależało na czystej wodzie hmmm.... jeżeli taka w ogóle jest w Rogoznicy a nie na bliskości knajp, w których z dziećmi chyba nie będziecie przesiadywać.
Przy Jardanskiej woda stoi. Dodatkowo obok masz targ, z którego handlujący wyrzucają resztki ryb do wody (stada mew), plus wspomniane wcześniej kutry. Najbliżej do wyboru będzie plaża Crljina lub Miline. Wg. mnie najgorsze w tej okolicy. Przy Miline jest dość ruchliwy deptak, a sąsiedztwo mariny to też nic dobrego. Resztę sobie dopowiedz.
Jeżeli ma być blisko restauracji, a zarazem w miarę cicho to polecam poszukać kwatery na wyspie. Odcinek od ostatniej restauracji do straży pożarnej czyli ul. Splitska. Przy plaży Kopara też woda stoi ale będzie kawałek widoku na otwarte morze a i sama plaża dobra dla dzieci, a gdybyście mieli chęć na "basen" to za plecami będzie idealna plaża dla maluchów. Kilku minutowy spacer przez lasek. Jednak kwaterę polecam przy Splitskiej - słońce aż do zachodu.
Jeżeli chcesz widok na otwarte morze, to poszukaj kwatery przy Put Šepurine. Po bułki daleko nie będzie.
tu masz plaże w Rogoznicy > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2013 23:43

Bzdura...ul. Jadranska to pojęcie bogate w tym kontekście...apartament jest położony w bardzo spokojnej części Rogoźnicy Stupin Celine...wszystkie apartamenty tam mają parkingi a do Marina Frapa i targu kawałek jest...jest tam spokojna zatoczka z łagodnymi plażami, które są dobre i dla dzieci... :wink:
Filifionka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.01.2013
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filifionka » 22.01.2013 09:50

Dziękuję obu Panom za odpowiedź :). Chyba pozostaniemy przy tej lokalizacji i przy grgicu. Spędziliśmy już dużo czasu na poszukiwaniach lokalu i już bardzo dużo jest zajętych (dla mnie szok !!!) Chociaż nadal niepokoi nas, że nie ma on nigdzie żadnych opinii. Jedziemy z małymi dziećmi i nie chcielibyśmy zostać na "lodzie" po dotarciu na miejsce.
Użytkownik usunięty
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2013 09:58

Byłem 3 razy w Rogoźnicy ale dopiero ostatnio poznałem tę część miasteczka...dwa razy byłem przy ul Splitska ( namiar mogę podać jak co ) ale ulica jest strasznie hałaśliwa...jest to jednostronna droga, która na okrągło jeżdżą samochody i skutery - także w nocy bo nieopodal jest punkt, gdzie spotyka się młodzież...App Grgic jest w spokojnym miejscu i są ciekawe widoki...do Marina Frapa jest kawałeczek bo jak wspomniałem - tak naprawdę jest to Stupin Celine...chodziłem tam niejednokrotnie na spacerki i miejsce jest godne polecenia ! :wink:
Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 22.01.2013 10:46

alessandro1977 napisał(a):Bzdura

Witamy się TU
krisneo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.04.2013
Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisneo » 06.05.2013 21:56

Czy ktoś może był w Rogożnicy? Jakie są tam plaże i itd?
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 22:18

W zasadzie takie jak wszędzie.
-żwirkowo-kamyczkowe
-kamienne
-betonowe
Rejon polecam, jak dla mnie jest bardzo urokliwy, z plażami (w większości) bezpiecznymi dla dzieci, czystą wodą, dający spore możliwości spacerowania i zwiedzania (zabytki w pobliżu).
W rejonie Sibenik-Trogir dość łatwo znaleźć apartmana bo wybrzeże dość długie i zabudowa miejscami ciągła, a jadranka często oddalona od brzegu.
W miarę dobry też dojazd z autostrady.
Podobne do Rogoznicy są też:
Razanji
Kalebova Luka / Zatoglav
Lozica / Zecevo
Sevid
Vinisce
Grebastica
Żaborić
krisneo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.04.2013
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisneo » 06.05.2013 22:31

Bardzo dziękuje za odpowiedz, mam namiar od jednej pani ale hm zdjęcia które wysłała są jakies nie ciekawe stąd pytanie a może pan ma coś polecenia dla 2 rodzin, szukamy 2 kwater dla 4 osób dorosłych i dzieci w wieku 2,4,5,6 lat z góry dziękuje. To ma byc nasz pierwszy wyjazd do cro.
Frane
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frane » 07.05.2013 12:50

krisneo napisał(a):Bardzo dziękuje za odpowiedz, mam namiar od jednej pani ale hm zdjęcia które wysłała są jakies nie ciekawe stąd pytanie a może pan ma coś polecenia dla 2 rodzin, szukamy 2 kwater dla 4 osób dorosłych i dzieci w wieku 2,4,5,6 lat z góry dziękuje. To ma byc nasz pierwszy wyjazd do cro.


Hi

I'm not sure if i can send private messaages.
I can help you with finding accommodation, just PM me your mail.
I tried to contact you but dont know if I succeded.

Kind regards
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone