Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TomekV8
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.05.2012
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekV8 » 09.05.2013 07:41

Witam, to będzie mój 2 wyjazd do Cro, ale mam nadzieje że tak samo udany jak pierwszy :)
Na pierwszy kontakt z Chorwacja wybraliśmy PAG który bardzo miło wspominamy.
Tego roku padło na Rogoznice, z info na temat miejscowości itp wyczytałem i spełnia moje kryteria, jedyna rzecz która pozostała, to nocleg.

Bardzo proszę o podesłanie ciekawych i sprawdzonych ofert noclegu: Apartament, pokój. Dla 3 osób 2dorosłych i 3 letnie dziecko.

Przede wszystkim, chciałbym mieć piękny widok na morze, niedaleko do centrum, ale żeby to nie było przy jakiejś restauracji barze, czy tez bankomacie.

Co do plaży, razem z żoną preferujemy bardziej spokojne i niezatłoczone plaże, dlatego lokum nie musi byc usytuowane blisko plaży, bo raczej i tak będziemy jeździć wzdłuż wybrzeża w poszukiwaniu cichych spokojnych bezludnych miejsc (jak to miało miejsce na PAGu)

Dużym plusem byl by dostep do internetu, nie żeby siedzieć na fejsie i wklejać zdjęcia, ale żeby czytać i dowiadywać się gdzie warto sie wybrac na zwiedzanie itp.

Na PAGu dzięki takim informacją mogłem jeździc po wyspie i szukac plaż, bywały takie że przez cały dzień żywej duszy.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuje i Pozdrawiam.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 12.05.2013 13:26

Przeglądając forum zainteresowała mnie właśnie Rogoźnica. W związku z tym poszukuję do wynajęcia w całości jakiegoś domku dla 4 rodzin (8 osób dorosłych + 4 młodsze dzieci (1,5-5lat)). Szukam czegoś blisko plaży, koniecznie z widokiem na morze z balkonu lub tarasu i ogródkiem gdzie można wieczorkiem posiedzieć i zrobić grilla. Nie musi to być luksusowy apartament, ale przyzwoite łazienki i kuchnia by się przydały :)
Proszę o namiary na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
yogi82
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.05.2013
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) yogi82 » 24.05.2013 21:39

ja także po proszę o jakies namiary na kwatery w Rogoźnicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, najlepiej z widokiem na morze
Magda84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda84 » 24.06.2013 21:41

Witam. wybieram się na początku lipca do Rogoznicy czy możecie polecić jakieś apartamenty dla 2 osób.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 10:11

Do Rogoźnicy najlepiej w ciemno jechać...tam zawsze coś się znajdzie bo miejscowość spora !
Oba apartamenty wskazane przez rozmówczynię są godne polecenia i leżą w części Stupin Celine czyli przy wjeździe do Rogoźnicy - na rondzie należy pojechać w lewo...
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 25.06.2013 10:40

a był ktoś w Willi Ante w Rogoznicy? szukam bezposredniego namiaru do wasciciela ale cos zakamuflowany jest:) i tylko posrednicy wskakuja)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 25.06.2013 10:43

alessandro1977 napisał(a):Do Rogoźnicy najlepiej w ciemno jechać...tam zawsze coś się znajdzie bo miejscowość spora !
Oba apartamenty wskazane przez rozmówczynię są godne polecenia i leżą w części Stupin Celine czyli przy wjeździe do Rogoźnicy - na rondzie należy pojechać w lewo...


Do Rogoźnicy zawsze jeździliśmy w ciemno i zawsze coś fajnego udało sie znaleźć :-)
Magda84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda84 » 25.06.2013 11:34

Apartament Leon super, chyba się na niego zdecyduję. W ciemno trochę się boje jechać...
Stiopa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiopa » 25.06.2013 12:36

Magda84 napisał(a):W ciemno trochę się boje jechać...


Nie lękaj się. :wink:

Ci ludzie, tam na miejscu, są po to, by komuś wynająć apartman. Znakomita większość chętnie Ci w tym pomoże. Jak nie u siebie, to u sąsiada lub u sąsiada sąsiada....

Przyjeżdżasz przed południem, parkujesz. Blada i zmęczona wysiadasz z samochodu. Już na pierwszy rzut oka widać, że szukasz apartmana. Pytasz kogokolwiek (przechodzącego polaka, turystę siedzącego w upatrzonym apartmanie, sklepikarza) o free apartman. Albo Ci wskazuje gdzie jest albo gdzie może być. Idziesz tam i pytasz. Jak nie ma to....patrz wyżej....wskazują sąsiada albo sąsiada sąsiada, itd.

Jak Ci się podoba bierzesz, jak nie, szukasz dalej.
Powodzenia. :papa:
weedmood
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) weedmood » 25.06.2013 12:47

Podłączę się pod wątek , żeby nie tworzyć kolejnego . Orientuje się ktoś może w jakich cenach znajdę w Rogoznicy kwaterę od początku Lipca ? ;) (2+1)
Magda84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda84 » 25.06.2013 15:25

Stiopa napisał(a):
Magda84 napisał(a):W ciemno trochę się boje jechać...


Nie lękaj się. :wink:

Ci ludzie, tam na miejscu, są po to, by komuś wynająć apartman. Znakomita większość chętnie Ci w tym pomoże. Jak nie u siebie, to u sąsiada lub u sąsiada sąsiada....

Przyjeżdżasz przed południem, parkujesz. Blada i zmęczona wysiadasz z samochodu. Już na pierwszy rzut oka widać, że szukasz apartmana. Pytasz kogokolwiek (przechodzącego polaka, turystę siedzącego w upatrzonym apartmanie, sklepikarza) o free apartman. Albo Ci wskazuje gdzie jest albo gdzie może być. Idziesz tam i pytasz. Jak nie ma to....patrz wyżej....wskazują sąsiada albo sąsiada sąsiada, itd.

Jak Ci się podoba bierzesz, jak nie, szukasz dalej.
Powodzenia. :papa:



A masz może jakiś już sprawdzony godny polecenia apartament?
Stiopa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiopa » 25.06.2013 19:31

Magda84 napisał(a):A masz może jakiś już sprawdzony godny polecenia apartament?


:-?

Mam, ale nie dla 2 osób.
aztec
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aztec » 25.06.2013 22:46

Jeśli dla 4 osób to poproszę Stiopa.
artkar maupa poczta.fm
ewa_no
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa_no » 03.07.2013 22:33

A ja poproszę w wersji 2+1 i 2+2. W terminie 10-16.08.2013. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Bardzo dziękuję :))
Eliass
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.07.2013
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eliass » 18.07.2013 14:35

Witam,

Ma ktoś może jakieś namiary na sprawdzone noclegi, chciałbym się wybrać tam w trójkę dorosłych na tydzień.

W ogóle polecacie to miejsce? Jest co zwiedzać w okolicy i czy sama miejscowość Rogozna "ma urok" ?

W ogóle jak poszukać tam noclegów bo jakiś ciemny jestem w tym temacie :) Termin to ~04.08 na 6 nocy. Jakich cen mogę się spodziewać? Przy czym nie oczekuje cudów.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone