Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.03.2015 23:23

Dżejan napisał(a):nie chcę rezerwować bo jeszcze nie znam na 100% terminu (sprawy zawodowe)
zawsze jeździłem w ciemno
cena ok. 60 euro za apartament
interesuje mnie strona zachodnia wyspy


To za tą cenę i w tym terminie , możesz jeszcze zarezerwować przez booking
..zawsze możesz zrezygnować tydzień przed ...patrz..Warunki...pod i :wink:
nosferatu7
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosferatu7 » 25.03.2015 21:02

Witam
W dniach 1-8 czerwca 2015 planujemy udać się na wyspę KRK, zapewne miasteczko Silo. 4 osoby dorosłe + 3 letnie dziecko. Jest szansa na znalezieniem czegoś w pobliżu plaży czy zdać się na internet. Szperając po Necie znajdywałem oferty za 50 eur za apartament/dzień. Jestem w stanie znaleźć taniej na miejscu ?.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 25.03.2015 21:14

nosferatu7 napisał(a):Witam
W dniach 1-8 czerwca 2015 planujemy udać się na wyspę KRK, zapewne miasteczko Silo. 4 osoby dorosłe + 3 letnie dziecko. Jest szansa na znalezieniem czegoś w pobliżu plaży czy zdać się na internet. Szperając po Necie znajdywałem oferty za 50 eur za apartament/dzień. Jestem w stanie znaleźć taniej na miejscu ?.


Nie rozśmieszaj ludzi... w tych dniach ..możecie wybierać
..ale dlaczego do Silo ...przecież tam nędza...w czerwcu to Vrbnik ,Baśka albo Krk :wink:
nosferatu7
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosferatu7 » 25.03.2015 21:32

..ale dlaczego do Silo ...

Przeraziły mnie ceny w Baśka i w KRK, przynajmniej te z netu, stas też Silo. No i priorytetem jest piaszczysta plaża i żeby było wszędzie blisko, a że Silo jest małe to i wszędzie blisko :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 25.03.2015 21:45

Na początku czerwca możesz przebierać w kwaterach. Zatrzymaj się po prostu tam, gdzie Ci się spodoba :)
Ja nigdy nie wyznaczam sobie konkretnego celu. I zawsze jesteśmy zadowoleni.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.03.2015 21:47

nosferatu7 napisał(a):Przeraziły mnie ceny w Baśka i w KRK...

Bo ceny na Krk-u są przerażające... :lol:
Zrób tak jak wszyscy mówią- śmigaj w tym terminie w ciemno i przebieraj na miejscu... :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 25.03.2015 22:17

anakin napisał(a):Bo ceny na Krk-u są przerażające... :lol:
Zrób tak jak wszyscy mówią- śmigaj w tym terminie w ciemno i przebieraj na miejscu... :wink:

Te ....... łysy , a ty jadziesz w tym roku do Croladnii? :D
Ja na Istrię walę znów i mam w planie KRK ..... , chyba że pogoda będzie dupowata , co raczej nie przyjmuję do wiadomości .........to sruu w dół do Tucepi. :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.03.2015 22:28

maniust napisał(a):Te ....... łysy , a ty jadziesz w tym roku do Croladnii? :D
Ja na Istrię walę znów i mam w planie KRK ..... , chyba że pogoda będzie dupowata , co raczej nie przyjmuję do wiadomości .........to sruu w dół do Tucepi. :)

A niby po co? 8O
Euro drogie, szambo walą do Jadrana, leje jak fiks, a na bramkach kradną.... :roll: :?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 25.03.2015 22:32

anakin napisał(a):A niby po co? 8O
Euro drogie, szambo walą do Jadrana, leje jak fiks, a na bramkach kradną.... :roll: :?

No właśnie , a jak pisałem , że im się jeszcze w dupach poprzewracało , to nikt nie wierzył. :roll:
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 25.03.2015 22:55

To my też w tym roku do Chorwacji się wybierzemy, lecz tym razem zabierzemy więcej swetrów i kurtek przeciwdeszczowych(skoro leje ). Skorzystamy z Waszego doświadczenia :oczko_usmiech:
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 25.03.2015 23:22

Ja też w ciemno w tym roku. Nie znam jeszcze dokładnie terminu wyjazdu, ale raczej od 6 lipca, okolice Makarskiej ale jakaś mniejsza miejscowość. Mam nadzieję że będziemy mieli fart. Szukanie nas nie przeraża, zawsze to jakaś przygoda :mrgreen:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.03.2015 00:15

doris_ka napisał(a):Ja też w ciemno w tym roku. Nie znam jeszcze dokładnie terminu wyjazdu, ale raczej od 6 lipca...

Parę lat temu w tym terminie było jeszcze prawie pusto. Z roku na rok jest jednak coraz gorzej. Odpadają oblegane niegdyś kierunki: Egipt, Tunezja, Turcja... Na Tajlandię czy Malediwy nie każdego stać, więc coraz więcej ludzi wybiera Chorwację, Włochy czy Grecję :? I raczej w najbliższym czasie nic się nie zmieni...
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 26.03.2015 09:09

Zawsze wybieramy się w ciemno :wink:
Raz jeden robiliśmy rezerwację nad naszym Bałtykiem, bo to była Wielkanoc. 8O
W tym roku była już Ustka i Praga Czeska, mały rekonesans w necie i w samochód. Uwielbiamy te spontaniczne szukanie gdzie i pakowanie na "wariackich" papierach. :D
Po za tym wiele można wyczytać o miejscach do celowych na naszym Forum, pozostaje termin i dojazd.
Z zasady wyjeżdżamy w tygodniu. Luźniej na drogach i kwatery - apartamenty łatwiej znaleźć. Jesteśmy bardzo "ruchliwi" i nigdy nie usiedzimy dłużej na jednym miejscu.
:oops: w tegoroczne wakacje trochę na własne życzenie się unieruchomiłam w Trybunij. Pierwszego dnia skręciłam nogę, ale ale :D NP Krka i Szybernik i tak zaliczyłam.
Po prostu TAK, czy NIE zależy od ludzi czy są "wariatami" w dobrym tego słowa znaczeniu, czy totalnie zorganizowanymi "nudziarzami" (nikogo nie chcę urazić). Wielu naszych znajomych nie wyobraża sobie wakacji bez Biura Turystycznego a my nie wyobrażamy sobie wakacji zorganizowanych.

I osoba podejmująca decyzję musi sobie odpowiedzieć co ją bardziej bawi - kręci i po debacie.

Życzę Wszystkim Udanych Wakacji, takich jakie LUBIĄ

Fakt, że w Chorwacji jest coraz ciaśniej trzeba wziąć pod uwagę
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 26.03.2015 21:53

monika21 - bardzo trafnie napisane !
Ja też mam trochę obawy związane z ta jadą w ciemno (wcześniej kamping i rezerwacja). Czytam dużo na naszym forum i wiem co się działo w zeszłym roku, jednak ze względu na niepewny termin wyjazdu nie mam wyjścia.
Nie liczę na to, że jadąc w ciemno znajdę coś lepszego niż w internecie i w dodatku tańszego. Wiem jakie są stawki na ten rok dla rezerwacji i taki budżet mam przygotowany, ale chcę coś wybrać na miejscu, tym bardziej, że w tych miejscowościach do których chciałabym pojechać jeszcze nie byłam i najpierw chcę na własne oczy zobaczyć miasteczko, plażę i wówczas zdecydować czy mi się podoba a wtedy rozejrzeć się za kwaterą. Jeśli jeszcze cena byłaby dobra to będzie dodatkowy bonus. Tak nam na ten rok wyszło a jak będzie to się okaże.
Na szczęście moje dziecko jest już większe ode mnie i ewentualna jakaś noc na "parkingu" nam nie straszna :wink:. Poza tym wybrzeże chorwackie jest długie, nie znajdę "tu" to znajdę gdzie indziej.
Jedno wiem, że Chorwacji nie odpuszczę w tym roku, nie po tym jak w zeszłym uziemili mnie w Polsce kasując mi auto 1,5 miesiąca przed urlopem :roll: .
No i wreszcie zamówiłam sobie naklejkę na autko to może mnie ktoś ustrzeli :-) !!!
nosferatu7
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosferatu7 » 26.03.2015 22:56

Za nocleg na miejscu to płacę w kunach czy w eur?.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 254
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone