Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2015 00:51

12 osób szuka noclegu w Tucepi, w jednym miejscu, żeby wszyscy byli razem
i bardzo taniego :? :roll: :evil:
( to można przeczytać między wierszami, bo te mniej tanie są dostępne online w internecie ) :wink:

Cudów raczej nie ma 8)
Jedna rodzina przy BARDZO dużym szczęściu coś fajnego znajdzie w niskiej cenie, naprawdę BARDZO dużym
Ale trzy :?: :roll:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2366
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 17.05.2015 10:22

MARIOLA1279 napisał(a):..... W tym roku planujemy jechać w ciemno na Riwiere Makarską.Pobyt planujemy od 4.07 do 14.07. Czy ktoś może mi powiedzieć czy będzie problem ze znalezieniem noclegów. Jedziemy w trzy rodziny 2+ 2 na 3 auta. Razem 12 osób. Myślałam o miejscowośći TUCEPI


Lednice napisał(a):Będzie problem :roll:

Nawet duży :?


Lednice napisał(a):......

Cudów raczej nie ma 8)
Jedna rodzina przy BARDZO dużym szczęściu coś fajnego znajdzie w niskiej cenie, naprawdę BARDZO dużym
Ale trzy :?: :roll:

Skąd to wiesz, byłeś w Tucepi lub okolicach ?


Mariola1279, przy 12 osobach pomyśl o zarezerwowaniu czegoś wcześniej.
4 lipca to jeszcze nie jest wysoki sezon , ale może być problem z pełną dostępnością 3 apartmanów w wybranym terminie, np któryś będzie dostępny krócej.
Z drugiej strony 12 osób na 10 dni to "łakomy kąsek " , więc coś znajdziecie, ale serio na wszelki wypadek zarezerwuj coś. Zadzwoń do lokalnej TZ i przedstaw oczekiwania, pomogą.
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 17.05.2015 12:28

A dla trzech osób na koniec czerwca i początek lipca będzie problem w znalezieniu kwatery np, w Vodicach lub Omisiu? blisko morza?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.05.2015 12:56

Drut napisał(a):A dla trzech osób na koniec czerwca i początek lipca będzie problem w znalezieniu kwatery np, w Vodicach lub Omisiu? blisko morza?


nie :wink:
MARIOLA1279
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARIOLA1279 » 17.05.2015 16:58

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Tak mi się tez wydawało , że będzie problem :( Uruchomiłam już znajomą , Chorwatkę ,która może załatwić apartamenty w OREBIC. Trochę daleko, ale tylko tam ma możliwość jeśli chodzi o południową CRO. Cena za apartament 65 euro , to chyba normalna cena.
Planujemy zwiedzanie Dybrownika .I tutaj pojawia sie moje pytanie :lol:
Był ktoś w Dubrowniku na wycieczce jednodniowej z przewodnikiem , który mówi po Polsku? Czy się opłaca? Czy lepiej zwiedzać na własną rękę? Dodam z w skład naszej grupy wczodzą dzieciaczki 5 i 6 latki.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.05.2015 17:43

MARIOLA1279 napisał(a):Był ktoś w Dubrowniku na wycieczce jednodniowej z przewodnikiem , który mówi po Polsku? Czy się opłaca? Czy lepiej zwiedzać na własną rękę? Dodam z w skład naszej grupy wczodzą dzieciaczki 5 i 6 latki.


Prawie wszyscy jeżdżą na wycieczki jednio dniowe ,po co przewodnik ..mało nie kosztują :roll:
...wystarczy poczytać i zanotować ..a pieniądze z przewodnika przeznaczyć na lody :lol:
...tak w cztery godzinki na spokojnie zwiedzicie mury i okolice
...dobra rada ...mieć przy sobie drobne na automat parkingowy...banknotów nie przyjmuje
... tylko monety...uliczka pod górę 10 kun/h pięć minut schodzenia
...przy samych murach 20 kun/h i ciężko z miejscami
...najlepiej rano jak najwcześniej , nie ma upału i ludzi
...po 10 zaczynają zjeżdżć autokary z turystami
MARIOLA1279
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARIOLA1279 » 17.05.2015 18:26

Mervik dzięki za wyczerpującą odpowiedz . Podpowiedz co można zwiedzić w okolicy oprócz Dubrownika bo tam pojedziemy na pewno. Wybierzemy sie pewnie też na KOrcule bo będziemy naprzeciwko. Coś jeszcze polecasz?
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 17.05.2015 19:05

MARIOLA1279 napisał(a):Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Tak mi się tez wydawało , że będzie problem :( Uruchomiłam już znajomą , Chorwatkę ,która może załatwić apartamenty w OREBIC. Trochę daleko, ale tylko tam ma możliwość jeśli chodzi o południową CRO. Cena za apartament 65 euro , to chyba normalna cena.
Planujemy zwiedzanie Dybrownika .I tutaj pojawia sie moje pytanie :lol:
Był ktoś w Dubrowniku na wycieczce jednodniowej z przewodnikiem , który mówi po Polsku? Czy się opłaca? Czy lepiej zwiedzać na własną rękę? Dodam z w skład naszej grupy wczodzą dzieciaczki 5 i 6 latki.


Jak dla mnie umęczycie dzieciaki, to jeszcze nie wiek aby napawać się klimatami i cudami architektury, a łażenie cały dzień w upale potrafi rozłożyć i dorosłego.
MARIOLA1279
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARIOLA1279 » 17.05.2015 19:30

Dzieci są przyzwyczajone :D syn w wieku 4 lat zwiedzał Kair :D Zawsze w czasie wakacji mamy 2 lub 3 dni na zwiedzanie. W tamtym roku TRIGOR I wodospady KRK. Wszystko zalezy od dzieci i tępa w jakim sie zwiedza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2015 19:36

MARIOLA1279 napisał(a):Dzieci są przyzwyczajone :D syn w wieku 4 lat zwiedzał Kair :D Zawsze w czasie wakacji mamy 2 lub 3 dni na zwiedzanie. W tamtym roku TRIGOR I wodospady KRK. Wszystko zalezy od dzieci i tępa w jakim sie zwiedza.


Trigor :?: :roll:
Co to takiego :?: 8)

O wodospadzie Krk nie słyszałem, o wyspie Krk tak :wink:

Ja bym kupił zwykły przewodnik po Chorwacji i sobie spokojnie poczytał o tym, co jest ciekawego 8)
Potem spokojna lektura forum, w spokojnym TEMPIE 8)
MARIOLA1279
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARIOLA1279 » 17.05.2015 19:40

Mała literówka :( Trogir i KRKA
glapishon
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) glapishon » 17.05.2015 19:41

Witajcie,

ciągnąc dalej temat wyjazdu w ciemno, chciałem zapytać o wyjazd na początku lipca na 2 tygodnie 2+1 w rejon Makarskiej i jeszcze dalej. Znajdę coś ??? Trochę się niepokoję, Byłem już 5 razy w Cro, ale zawsze coś miałem klepnięte, przy plaży z widokiem na morze ...
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 17.05.2015 20:54

MARIOLA1279 napisał(a):Dzieci są przyzwyczajone :D syn w wieku 4 lat zwiedzał Kair :D Zawsze w czasie wakacji mamy 2 lub 3 dni na zwiedzanie. W tamtym roku TRIGOR I wodospady KRK. Wszystko zalezy od dzieci i tępa w jakim sie zwiedza.


Mam nadzieję, że w Kairze byliście zimą....
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.05.2015 21:02

MARIOLA1279 napisał(a):Mervik dzięki za wyczerpującą odpowiedz . Podpowiedz co można zwiedzić w okolicy oprócz Dubrownika bo tam pojedziemy na pewno. Wybierzemy sie pewnie też na KOrcule bo będziemy naprzeciwko. Coś jeszcze polecasz?

Jak już będziecie w Dubrovniku , to kolejką czy z buta na SRD ....warto.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 18.05.2015 16:42

Idąc za radami poszukałam kwater, napisałam kilka maili i mamy do wyboru 4 kwatery, w cenach od 70-90E za dobę za 4 osoby Baska Voda
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 259
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone