Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Urlop 2013

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 29.11.2012 18:18

pawellox napisał(a):Dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowiedź.

Więc mój wyjazd pod namiot jak najbardziej dojdzie do skutku. Wszyscy kulturalni i pomocni, dziękuję.


Witaj wśród zwolenników namiotów. Jesteśmy tu w mniejszości ale repektują tu nasze prawa :wink: i dajemy radę.
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 30.11.2012 03:05

demi-duox napisał(a):
pawellox napisał(a):Dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowiedź.
Więc mój wyjazd pod namiot jak najbardziej dojdzie do skutku. Wszyscy kulturalni i pomocni, dziękuję.

Witaj wśród zwolenników namiotów. Jesteśmy tu w mniejszości ale repektują tu nasze prawa :wink: i dajemy radę.


ja tak tylko wtrącę zdanko
u mnie do tej pory w rodzinie remis 1 : 1 pomiędzy zwolennikami (ja) i opozycją (żona).
Pracuję właśnie nad Malutką, a że dopiero skończyła 3 latka, to często zmienia zdanie. No niby można ją przekupić, ale szybko zapomina o jedynie słusznej idei, za którą miała się opowiedzieć :?
No ale popracuję i nad tym :twisted:
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 16.12.2012 21:23

Polecajcie miejsca Campingowe, jeżeli ktoś osobiście był na miejscu i naprawdę był zadowolony.
Na razie mam czas do wakacji, więc czekam na propozycje i dziękuję za wcześniejsze. Wszystko zostanie skonsultowane z małżonką :)
:hut:
robkar22
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 17.12.2012 08:13

Camping Valdaliso koło Rovinji (leży obok Amarinu co pozwala korzystać z ich basenu ze zjeżdzalnią), mimo że duży, nie czuć obecności ludzi, dla nas to był 1 raz w Cro i jesteśmy zakochani. W tym roku (jak się uda) trochę dalej: Prinosten, camp Adriatiq polecany przez kolegę, który tam jeździ wiele lat.
Rychu-007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 25.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rychu-007 » 30.12.2012 19:16

Witajcie, w czerwcu 2011r. zatrzymaliśmy się w camp. "Delfin" w Duce około 2 km przed Omisiem. Czysty, cichy camp bezpośrednio przy piaszczystej plaży, idealne miejsce dla dzieci: żwirowy piasek i długa płycizna. Za 2+1+auto+prąd+namiot płaciliśmy po 15Euro/dobę.

We wrześniu 2013 również planujemy wybrać się do Cro. Tym razem w większym składzie 2+2(dzieci:1,5 i 5,5)
Możecie nam polecić jakieś nowe sprawdzone miejsce? Szukamy cichego, czystego, bezpośrednio przy plaży położonego campu. Okolice Splitu, Omisia, Makarskiej.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 30.12.2012 20:45

My też stawiamy sobie jako alternatywę pobyt pod namiotem ( jeśli nie trafi się ciekawy apartmani). Czy ktoś mógłby napisać jakąś opinię o wspomnianym wyżej campie Adriatic? Jak cenowo wygląda zakwaterowanie dla 2 osób? Mamy zamiar jechać w okolice Primosten i zawsze w "razie czego" mamy namiot w bagażniku. Przerwa w podróży jest nad Balatonem ( camping w Balatongyorok kosztuje 3200 forintów[ok. 45,0zł] za dobę 2 osoby,łacznie z Wifi), gdzie kupujemy nasze ulubione winka i kiełbasę i po 2 dniowym odpoczynku - CRO.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 30.12.2012 21:37

pawellox napisał(a):Nocleg na Campingu nad Balatonem po około 1000km. Wydaje się sensowny, gdyż jadę z 2 dzieci 5 i 12 lat.
Rodzinka w komplecie to 4 osoby, samochód Avensis + CLIMA, więc przeszkód typu jazda w dzień nie ma...
Wszędzie szukałem,ale tego prywatnego campingu nie znalazłem " Liscicna "

Wyjazd planuję o 2.00 szacunkowy czas dotarcia nad Balaton to + - 17.00 Spokojnej jazdy, gdyż większości wychodzi średnia 75km/h + czas na przystanki. Dzieci, wiec nieuniknione. :)

Ja bym jechał: Białystok- Lublin-Rzeszów- Presov-Kosice- Miskolc ...... Bliżej i szybciej (według maps.google)

Z Rzeszowa nad Balaton czas jazdy z reguły około 6 godz. ( w miarę bezpieczna jazda).
Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 30.12.2012 21:42

piotr68 napisał(a):Poza tym jadąc trasą z linku, winietki na Słowację nie potrzebujesz,...

Potrzebuje.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 31.12.2012 10:24

woka napisał(a):
piotr68 napisał(a):Poza tym jadąc trasą z linku, winietki na Słowację nie potrzebujesz,...

Potrzebuje.

Teraz tak. Przebieg trasy zmienił się zdecydowanie. Pierwotnie było przez Słowację i Węgry
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.12.2012 22:44

pawellox napisał(a):Polecajcie miejsca Campingowe, jeżeli ktoś osobiście był na miejscu i naprawdę był zadowolony.
Na razie mam czas do wakacji, więc czekam na propozycje i dziękuję za wcześniejsze. Wszystko zostanie skonsultowane z małżonką :)
:hut:

"Pod Maslinom" Polecam, byłem w 2012 i było SUPER.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.01.2013 10:37

"Pod Maslinom to słynny Camping". Podobno wyróznił się róznymi rozrywkami. Tak czy Siak zanotowano po pobycie na wskazanym campingu dużo rozwodów. Czy to prawda nie wiem bo tam nie byłem. :wink: :wink: :wink:
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 03.01.2013 23:08

Byłem i..............druga połowa ciągle ta sama. Chyba jestem mało rozrywkowy :oops:
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 03.01.2013 23:54

ja tez z ta samą :evil:
no to może kolejny raz pojadę :? :twisted: :twisted:
enussss
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) enussss » 09.05.2013 08:49

Witam, jako ze juz zblizaja sie wakacje 13/14 lipca planujemy wyjazdna okolo 10/12 dni. podam wam kempingi jak wybralem i chcialbym zebyscie sie wypowiedzieli jesli je znacie:) ogolnie zawsze w chorwacji byla krystaliczna woda, jak to z nia jest? wszedzie taka jest? czy sa moze miejsca gdzie wyglada jak woda z baltyku?:P
oto te kempingi, wszedzie praktycznie za 5 osob dochodzi do okolo 300kun czyli jakos 170 zl teraz
1.Biograd sangulin
2.Pakostane Karab
3.Tisno kamping Jazina
4. Camp biluś

oraz drugie pytanie.Ile na oko wyjda nam oplaty za autostrady i winiety? planuje jechac tak
Brno Wien GRatz Maribor Zagreb i juz na biograd, wiem ze jest duzo tematow na temat autostrad, ale wszedzie sa jakies ceny za tunele mosty itd itd. a ja nawet nie wiem jakie tunele czy mosty mam na drodze. tak ogolnie w jedna strone ile moze wyjsc?
Andrzej40
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej40 » 15.05.2013 21:41

W zeszłym roku po przeczytaniu kilku relacji z forum zrobiłem sobie listę kempingów w których warto się zatrzymać.
Jechałem tylko ze swoim młodszym 14 letnim synem więc ryzyko ,, wtopy " nie było związane z komentarzem żoneczki.Typowo męskie grono nastawione na przygodę ..:).Byliśmy na campie ,, Boban "... zalety, blisko morza , spokój , fajne towarzystwo.Dalej pojechaliśmy jak wszyscy Cro na camp ,, Pod Maslinom "...stosunkowo 30 % tańszy niż pozostałe , internet..fajna obsługa , miejsce wypadowe do Dubrownika,zejście do plaży nie dla małych dzieci :),następnym campem był Lupis http://www.peljesac-lupis.com/en/avtokamp/.Osobiście choć wiem że ma swoich zwolenników na forum..mnie nie przypadł do gustu..kemping-na-peljesac-u-t36762-15.html
Za to po drugiej stronie półwyspu ,, zakochaliśmy się " w Camping VRILA - Trpanj .Do tej pory mam tapetę na kompie w pracy wspaniałego widoku z plaży pod palmami.W tym roku w tym samym składzie jedziemy przez Budapeszt do Czarnogóry..camp Grab / Dumitor...jeep safari / ,camp ,, Olivia "....Boka Kotorska / czy ktoś może polecić jakiś camping ? /..koniecznie na 2 dni VRILA..i zobaczymy jak z czasem :).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Urlop 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone