Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sen o Dalmacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 04.06.2013 18:12

CROberto napisał(a):Jolu długie i piękne masz sny....aż się człowiek zbudzić nie chce 8) jedyne zmartwienie jakbyś lunatykowała :wink:

Pozdrawiam i życzę kolejnych kolorowych snów :papa:

ee,raczej szkoda że nie lunatykuję :cry: ,pewnie już dawno bym tam była :D
Dzięki CRObercie Twoje sny są równie piękne a nawet może i piękniejsze :)
Pozdrawiam serdecznie
Jola

Ps.jeszcze małe pytanko
odebrałeś pocztę ? jak tam wycieraczki?
podobały się :lol:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.06.2013 15:23

Wspaniała przygoda otoczona pięknym opisem i przyozdobiona wspaniałymi zdjęciami.
Niektóre z tych zdjęć to dosłownie te same miejsca. Nie, nie mówię o miejscowościach ale dokładnie w tych samych miejscach staliśmy robiąc zdjęcia :)

Obrazek

Obrazek
Awcia
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Awcia » 14.08.2013 16:53

Jolanda przeczytałam Twoją relację z zapartym tchem :) planuję Rogoźnicę w przyszłym roku - możesz zdradzić na jakiej ulicy była wasza kwatera ? albo ewentualnie namiary na nią adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna.
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 15.08.2013 19:33

kaeres napisał(a):Wspaniała przygoda otoczona pięknym opisem i przyozdobiona wspaniałymi zdjęciami.


jolanda napisał(a):Miło mi dziękuję :D



Niektóre z tych zdjęć to dosłownie te same miejsca. Nie, nie mówię o miejscowościach ale dokładnie w tych samych miejscach staliśmy robiąc zdjęcia :)

Obrazek

Obrazek

Dokładnie te same ,ale u Was widoczność jakby lepsza :D
;)

Pozdrawiam serdecznie
Jola
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 15.08.2013 19:36

Awcia napisał(a):Jolanda przeczytałam Twoją relację z zapartym tchem :) planuję Rogoźnicę w przyszłym roku - możesz zdradzić na jakiej ulicy była wasza kwatera ? albo ewentualnie namiary na nią adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna.

Dzięki za miłe słowa :D
co do kwaterki, poszło na maila :)
Pozdrawiam
Jola
Awcia
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Awcia » 17.08.2013 11:52

Jolanda napisał(a):
Awcia napisał(a):Jolanda przeczytałam Twoją relację z zapartym tchem :) planuję Rogoźnicę w przyszłym roku - możesz zdradzić na jakiej ulicy była wasza kwatera ? albo ewentualnie namiary na nią adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna.

Dzięki za miłe słowa :D
co do kwaterki, poszło na maila :)
Pozdrawiam
Jola



Przepraszam, że męczę :wink: proszę wyślij raz jeszcze, nic nie dostałam :( Pozdrawiam
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 02.02.2014 17:34

Fiu Fiu;))))))
Będe kropką nad i:)
Powinnam wpisać się tu jako pierwsza i bardzo żałuję , że mnie nie było ale po takim okresie ta relacja jest jak dzwon;)
No kochana latałaś z tym aparatem jak fryga;) Oczy me nie nadążały rejestrować;)
Przeraziłaś mnie na początku tą pogodą bo po tylu latach wyczekiwania to Wam natura zrobiła niezły zarcik Dobrze się unormowało;)
Chylimy czoła cieszymy się z Wami i gratulujemy świetnej relacji a zawsze było gadanie że nie napiszesz i tu się okazuje , że z Pani zdolniacha ponad miarę ;)
Foteczki superowe;)
Pozdrawiamy;) i Buziaki:)
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 28.04.2014 18:49

Muliness napisał(a):Powinnam wpisać się tu jako pierwsza i bardzo żałuję , że mnie nie było ale po takim okresie ta relacja jest jak dzwon;)

Witaj Olu :D
W sumie masz racje powinnaś była wpisać się tu jako pierwsza...
ale i tak dobrze że(bez bicia ) przyznałaś się do tego ;)
doceniam również fakt iż przeczytałaś te moje wypociny ,
prowokatorko ty moja kochana, gdyby nie ty nie było by tej relacji
w sumie dobrze że mnie namówiłaś na tę całą bazgraninę;)
wszak pamięć ludzka ulotna jest
a tak klikam i wracam wspomnieniami ..
więc wielkie dzięki tobie się należą :)[/quote]

Muliness napisał(a):No kochana latałaś z tym aparatem jak fryga;) Oczy me nie nadążały rejestrować;)
Przeraziłaś mnie na początku tą pogodą bo po tylu latach wyczekiwania to Wam natura zrobiła niezły zarcik Dobrze się unormowało;)

I tu znowu moje małe odwołanie jako do matki uczycielki mojej bo gdyby nie ty to do dzisiaj aparatu w dłoni bym nie trzymała.. nie mówiąc już o fotkach :D
Dziękuję za miłe słowa
Pozdrawiam/y buziaczki przesyłam/y :)

Ps. Ciekawe kiedy dokończysz swoją relcję

:papa:
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 28.04.2014 19:15

Korzystając z okazji że moja koleżanka Ola postawiła kropkę nad "i" :) ;)
postanowiłam opisać nasz drugi wyjazd do Cro
Obrazek

Już po wakacjach w 2012 r wiedzieliśmy że będzie to Chorwacja
i nasza ukochana Rogoźnica :D
natomiast jednego czego nie byliśmy pewni to .........kiedy ?

Ale czas leci i oto mamy koniec sierpnia 2013 r

....zaczynamy wakacje :)

Obrazek
Ku naszemu zaskoczeniu droga wydawała się jakby krótsza ,mniej męcząca ,tak więc w miarę szybko udało się nam dojechać do celu,
jedynie tuż za granicą HR utworzył się gigantyczny korek
Obrazek
....ludzie na CB mówili że od kilkunastu lat o tej porze roku jeżdżą do Chorwacji i takich korków jeszcze nie widzieli
Obrazek

Obrazek
...a my co... luzik :D...pomni zeszłorocznej ulewy która towarzyszyła nam prawie że przez całą drogę :/

tym razem towarzyszyło nam słoneczko :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rogoźnica przyjęła nas słonecznie i bardzo serdecznie :D
Nasza Kochana Zvonka czekała już na nas z ciastem i kawą którą wspólnie wypiliśmy na "naszym" tarasie
podziwiając znany nam już widok :)
Obrazek


Mieliśmy zaplanowane całe dwa tygodnie ,przez co nasze plany były bardzo ambitne... miało być dużo zwiedzania ...
tyle że plany ,planami a życie pisze własne scenariusze ;/
ale nie uprzedzając faktów ....

Dzień pierwszy
Rogoźnica <3
Nie ma nic piękniejszego jak długi spacer wzdłuż Adriatyku mieniący się kolorami od lazuru począwszy ,skończywszy na błękitach
i ten cudowny zapach unoszący się w powietrzu, niemal prześladujący mnie przez długi czas oczekiwania na kolejny wyjazd
...ach jak dobrze wrócić tu ponownie :)
Obrazek
CDN .... :papa:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 28.04.2014 19:33

No :D Joluś :D
W tym roku dla mnie to tylko sen......więc ... będę tutaj :wink: :D
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 28.04.2014 19:45

O, wracamy do Rogoźnicusi, super :) .
Zwłaszcza, że też byłam w sierpniu.
I w tym sierpniu też jakby będę :mrgreen: .
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 28.04.2014 20:32

Chętnie pooglądam ... Przed tegorocznym wyjazdem do Rogoznicy :)
A na jakiej ulicy mieliście apartament, bo my z tarasu będziemy mieli podobny widok?
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 28.04.2014 21:30

Przeczytałem i się loguję.Dwa razy byłem w Rogoźnicy jednodniowe wypady z Slatine i chyba się skuszę. :D
Skręcałem przed rondem w prawo i wąską uliczką dojeżdżaliśmy do zatoczki z apartamentami.To chyba twoje rejony.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3769
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 28.04.2014 21:36

Również chętnie pooglądam tą Rogoznicę.. ;)
Gabrys
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrys » 21.05.2014 11:36

czy możecie podać namiar na kwatery adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Sen o Dalmacji - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone