Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 10.06.2018 21:48

mikawajos napisał(a):hej Andrzej i Zablo!
dzięki wielkie za posty!
powoli, aczkolwiek się przekonuję.
Ivan Dolac znałem do tej pory od strony typowo apartmentowej, z Pod Muslinom nie znam w ogóle.
Kurczaki - trochę te 80m przewyższenia kilka razy dziennie zniechęca przyznaję, aczkolwiek przeglądnę zaraz fotki.
dzięki również za pomysły, już zaczynam kolekcjonować listę, bazując na ów z cro.pl, spooooora, aż się zastanawiam jak to zmieścić ;-)

tak na marginesie: akurat burza we Wro się zaczyna - az rozmyślam jak z tym jest pod namiotem :-)

pozdrowienia z deszczowego Wrocławia!
M>


No troszkę musisz tego zabrać oto moja lista rzeczy ,które zabieram:
Namiot, dwa materace, pompka elektryczna, dwa przedłużacze w tym jeden taki z 20m, kuchenka elektryczna z taką szafą pod kuchenkę, lodówka, dwie szafki do namiotu na ubrania, cztery składane krzesła, stół składany, siatka zacieniająca, parasol , obowiązkowe dwa hamaki, plandeka pod namiot , szpilki zrobione z gwoździ, młotek, takie regaliki rozkładane z materiału zawieszane na drzewo, mały namiot itp.
Pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.06.2018 22:12

Rafi70 napisał(a):Jezdzimy na kempingi z dziećmi pod namiot , gdy prognoza przewiduje borę , zamykamy namiot (luźne rzeczy chowamy do środka ), wsiadamy do auta i smigamy do marketu na zakupy. Taka nawałnica mija dość szybko , więc po 2-3h wracamy, usuwamy jakieś gałążki , liście itp.....i po sprawie :wink:
W nocy ten sam scenariusz :?: :mrgreen:

zablo napisał(a):... w niektórych masz kącik kuchenny np. palniki gazowe ....

- uważam że lepiej brać kuchenkę elektryczną niż gazową ...
Na jakim kempingu spotkałeś te palniki :?: Bo na naście odwiedzonych przeze mnie kempingów w Cro i na dziesiąt odwiedzonych przez moich znajomych to tylko na 1 był kącik kuchenny.

Odnośnie kuchenki pewniejsza jest gazowa, czesem prąd jest tak cienki że nic nie ugotuje się.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2018 22:20

Kąciki kuchenne widziałem na kilku odwiedzanych kempingach.
Ale były to tzw. "molochy".
Palników gazowych nie widziałem, w kącikach były zawsze kuchenki elektryczne.
Nie korzystałem z nich, zawsze miałem butlę gazową i palnik.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 10.06.2018 22:21

gusia-s napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Jezdzimy na kempingi z dziećmi pod namiot , gdy prognoza przewiduje borę , zamykamy namiot (luźne rzeczy chowamy do środka ), wsiadamy do auta i smigamy do marketu na zakupy. Taka nawałnica mija dość szybko , więc po 2-3h wracamy, usuwamy jakieś gałążki , liście itp.....i po sprawie :wink:


W nocy ten sam scenariusz :?: :mrgreen:

.

Scenariusz nie przewiduje bory w nocy :wink: :D :D
azi83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2018
Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) azi83 » 15.06.2018 13:56

Może coś polecicie?
Szukam, szukam, ale jeszcze nie znalazłam...
W Was nadzieja :)

Poszukuję kempingu, z dużą ilością drzew, fajną plażą, coś w klimacie Lili na Hvarze...
ale aby piechotą można było dotrzeć z niego spacerem do pięknego, klimatycznego miasteczka...

Pozdrawiam,
Iza
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 15.06.2018 14:11

Może camp w Starim Gradzie? Blisko do miasteczka ... tylko nie wiem, czy jest klimatyczny.
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014
Re: Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 15.06.2018 15:08

Camp lisicina omiś camp schowany w skałach, miasteczko za skałami ale go nie słychać. Plaża dość czysta, długo płytko dla dzieci.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 15.06.2018 15:23

Zasugerowałem się lokalizacją czyli wyspą Hvar - ale autor posta poszukuje campu nie tylko na wyspie. Więc moja propozycja jest chyba nietrafiona.
azi83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2018
Re: Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) azi83 » 15.06.2018 15:29

Na kempingu w Starym Gradzie (nie było klimatu) spaliśmy jedną noc, bo dotarliśmy na wyspę jak już było ciemno i nie chcieliśmy jechać na Lili po nocy...
ale sam Stary Grad mnie zauroczył :)

Co do Omisia... popatrzę :)
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Klimatyczny kemping blisko klimatycznego miasteczka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 15.06.2018 15:47

Zdecydowanie tak, piękne miasteczko.
azi83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) azi83 » 15.06.2018 18:51

damianisko5 pytałeś na priv o kemping w Starym Gradzie... niestety nie mogę odpisać - wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do pisania wiadomości prywatnych...
Niewiele pamiętam z tego kempingu, już 6 lat minęło - dojechaliśmy tam po ciemku, rano zebraliśmy się i pojechaliśmy dalej...
dużo nie pomogłam...
pamiętam tylko, że wrażenia na mnie nie zrobił, jak Lili :)
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 15.06.2018 19:00

Dzięki azi - to ograniczenie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Byłem na zatunelowym wybrzeżu Hvaru na wycieczce. Nie specjalnie tam mi się podobało. W tym roku wybór padł na camp w St.Gr. , a jak będzie, zobaczymy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2018 19:11

azi83 napisał(a): nie mogę odpisać - wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do pisania wiadomości prywatnych...

Uprawnienia do pisania PW będą po 4 postach.
Co do polecanych kempingów - przejrzyj ten temat.
Ja ze swojej strony polecam kempingi w pobliżu Rovinj, Vsar, Pakoštane, Primošten ...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.06.2018 20:57

damianisko5 napisał(a):Dzięki azi - to ograniczenie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Byłem na zatunelowym wybrzeżu Hvaru na wycieczce. Nie specjalnie tam mi się podobało. W tym roku wybór padł na camp w St.Gr. , a jak będzie, zobaczymy.
Ale kemping w SG nie ma swojej plaży, nie graniczy nawet z morzem.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.06.2018 08:23

Tak wiem, trzeba przejść promenadę. Ale to całkiem blisko.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 65
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone