Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd z dziećmi, które nie lubią kamieni ;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 24.03.2017 00:47

W Ninie jest jeszcze spore rozlewisko, gdzie woda jest bardzo płytka (okolice kostek) i jeszcze cieplejsza.
Jeśli chodzi o morze-prędzej się dziecku znudzi albo zbrzydną trawy na dnie, nim dojdą do głębszej wody.
Obrazek
Ta woda bliżej to właśnie rozlewiska. Tam też są lecznicze błota-ludzie smarują się nimi i potem można spotkać takich "oblepionych na czarno" na plaży :wink:
Dzieciom też się to "leczenie" podobało :mrgreen:
Gdzieś tu na forum jest i moja relacja o tym, jak trafiliśmy do Ninu.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 19.09.2017 21:05

Był Brać, był Pag... w czerwcu będzie? Nie mam pomyslu ;)
Marysia78
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marysia78 » 24.09.2018 11:17

okolice Sibenika też posiadają piaszczyste plaże, wiec ta okolica powinna odpowiadać małym dziecią, ja też mam w planach wybrać się na wakacje z małymi dziećmi i szukam odpowiedniej plaży :)
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 25.09.2018 19:49

Marysia78 napisał(a):okolice Sibenika też posiadają piaszczyste plaże, wiec ta okolica powinna odpowiadać małym dziecią, ja też mam w planach wybrać się na wakacje z małymi dziećmi i szukam odpowiedniej plaży :)

Odpowiadać małym.... komu???? 8O 8O 8O
A żeby nie było OT: koło Ninu też są piaszczyste plaże.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 02.07.2019 12:52

Wracam po długiej przerwie do swojego wątku :)
A więc padło na miasteczko Podaca.
Mimo obaw, że będzie tłoczno głośno i nie odpoczniemy - okazało się, że było całkiem ok :)
Nasz trzeci pobyt w Chorwacji po Pagu i Bracu okazał się być strzałem w dziesiatke :hut:
zibi40
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi40 » 04.08.2020 14:49

Polecam obejrzeć fimiki tego Pana na You Tube 4livetechtv
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wyjazd z dziećmi, które nie lubią kamieni ;) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone