Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi na Istrii

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 05.12.2008 20:09

a jest jakiś kamp koło
Rovinji , tak z widokiem na miasto albo przynajmniej nie za daleko od miasta aby można było sobie na piechotkę chodzić? Ewentualnie koło innej miejscowości na Istri ale poniżej Kanału Limskiego.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2008 20:18

joajer napisał(a):a jest jakiś kamp koło Rovinji ....

Jest.
TU masz wykaz z linkami.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.12.2008 20:49

joajer napisał(a):a jest jakiś kamp koło
Rovinji , tak z widokiem na miasto albo przynajmniej nie za daleko od miasta aby można było sobie na piechotkę chodzić? Ewentualnie koło innej miejscowości na Istri ale poniżej Kanału Limskiego.


Polecam udać się do FAQ :wink: :lol:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 07.12.2008 19:19

Oprócz FAQ jest jeszcze forum, miałem nadzieję że ktoś odpowie: byłem na campie.... mieliśmy widok na.... było tam tak... w odległości 500m od... itp a interesuje mnie to bo tam będę za kilka miesięcy (no chyba że umrę) a nie dlatego że chcę sobie coś napisać i liczę na odpowiedź osoby która mi coś poleci a nie odeśle do FAQ .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2008 19:46

joajer napisał(a):Oprócz FAQ jest jeszcze forum, miałem nadzieję że ktoś odpowie: byłem na campie.... mieliśmy widok na.... było tam tak... w odległości 500m od... itp a interesuje mnie to bo tam będę za kilka miesięcy (no chyba że umrę) a nie dlatego że chcę sobie coś napisać i liczę na odpowiedź osoby która mi coś poleci a nie odeśle do FAQ .


Mam pytanie - czy w ogóle otworzyłeś to FAQ :?:

Oraz przypomina kolejny raz pkt. 1 regulaminu forum

Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ.
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 07.12.2008 20:16

Tak jest! Otworzyłem, sprawdziłem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Interesuje mnie camp z widokiem na Rovinj ( o ile taki istnieje) lub jakiś inny, przy samym morzu, blisko miasta, oraz jakiekolwiek info o takowym (?warunki, ceny, położenie itp) Proszę o info kogoś kto tam był i może dać konkretne informacje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2008 20:51

joajer napisał(a):Tak jest! Otworzyłem, sprawdziłem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Interesuje mnie 1. camp z widokiem na Rovinj ( o ile taki istnieje) lub jakiś inny, przy samym morzu, blisko miasta, oraz jakiekolwiek info o takowym 2. (warunki, ceny, położenie itp) Proszę o info kogoś kto tam był i może dać konkretne informacje.


1. Camp Amarin

2. ceny. warunki położenie itp

Nie byłem , ale Amarin jak każdy tego typu kemping wart jest polecenia :lol:
olcia18_19
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) olcia18_19 » 11.01.2009 10:47

Ja polecam camping lanterna;) kolo Porecza... bylam w zeszlym roku i w tym roku tez sie tam wybieram :) sanitariaty nowiutkie bardzo ladnie czysto :) polecam :)
kubasz5
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 07.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubasz5 » 11.01.2009 22:08

Polecam Camp Porto Biondi na ul. Santoria.

Fakt, ze piechotką na stare miasto ok 20 min ale widok przepiękny.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 09.02.2009 16:46

Oprocz Maredy (Novigrad),polecam w Rovinju kamp Valadiso (piekny widok na Rovinij a 2001 kursowaly taksowki wodne) http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Valadiso
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 09.02.2009 19:43

A ja polecam Indie-Baniole
koło Puli.wspaniały,jeżdziłam,tam kilka lat. :)

Pozdrawiam :D
przemekts
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemekts » 22.07.2013 22:22

Czy był ktoś na tym kempingu Porto Biondi?

Jeśli tak to prosiłbym o jakąś ocenę i rady :)

Pozdrawiam
robkar22
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 23.07.2013 06:25

Nie byliśmy, ale mieliśmy w planach, pojechaliśmy na Valdaliso.
Powody: camp przy ulicy, aby dojść do morza trzeba przejść przez tą ruchliwą ulicę. Nie wchodziliśmy do środka, bo był to dla nas ogromny minus.
Na +, jest bliżej centrum i można dojść na piechotę.
przemekts
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemekts » 23.07.2013 17:36

Dzięki @robkar22 :)

Mam jeszcze 2 pytania :)

1.Biorąc parcele z elektryką mogę bez problemu podpiąć przedłużacz i później urządzenia na 220V?
2.Jak jest z dostępnością miejsc nie mając wcześniejszej rezerwacji? - jadę w ciemno
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 24.07.2013 10:00

Jeśli masz parcele z prądem to tak jak piszesz podłączasz się przedłużaczem i tyle co podłączysz do przedłużacza to twoja sprawa. Jedna tylko uwaga, warto zaopatrzyć się w specjalną przedłużkę do podłączenia do skrzynki na kempingu bo rzadko kiedy w skrzynkach są wejścia na zwykłe wtyczki 230v

Co do miejsc to zależy od wszystkiego, kempingu, okresu wyjazdu, pory dnia, itp czasem nie ma z tym problemu czasem zwłaszcza na przełomie lipca i sierpnia może być problem. Już kilka razy miałem tak że bez rezerwacji nawet nie chcieli rozmawiać a czasem pozwalali wejść na kemping i sobie coś poszukać. Niestety za tym nie trafisz to loteria.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi na Istrii - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone