Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi na Istrii

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TomekTrikke
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekTrikke » 26.06.2020 12:48

Bijela Uvala Petarda, fajne miejsce na odpoczynek. Na południe czy na północ wszędzie dużo fajnych miejsc do plażowania, sportów wodnych ( przed Porec wyciąg narciarski) Ogólnie polecam, ja zawsze tylko namiot i kempingi , przeważnie Istria. I zawsze było fajnie, czysto, komfortowo. Ja samochodu nie używam ale mam inne sprzety elektryczne i objeżdżam, okolice. Śniadania u miejscowych, polecam fiestę rybną w Funtanie, Vrsarze, same piękne miejsca :) Ceny? No cóż, kempingu za żadne pieniądze nie zamienię na apartament. Dla mnie kwestia ta jest bezdyskusyjna. A nie mam małych dzieci. Nadmorski chill z Biela Uvala do Funtany :D
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 27.06.2020 10:47

Wczoraj zwiedziłem sobie kemping Bjela Uvala i Zielena Laguna , oba świetne i bardzo podobne. Sanitariaty nowe , czyste ( widać , że tutaj wiedzą , że to priorytet). Zwiedzałem je pod kątem rodzin z dziećmi i porównywałem z " naszą" Lanterną i pod tym kątem Lanterna ma więcej do zaoferowania , zauważyłem też większe obłożenie. Natomiast widzę też jeden niezaprzeczalny plus obu kempingów są położone nad otwartym morzem, natomiast Lanterna leży nad otwartą zatoką i te widoki są nieco ograniczone . :wink:
never.ever
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2021
Kempingi w Zachodniej Istrii z płytką plażą - budżetowo

Nieprzeczytany postnapisał(a) never.ever » 30.06.2021 16:28

Cześć,
które możecie polecić kempingi w zachodniej części Istrii, gdzie będzie plaża dobra dla dwójki małych dzieci (6 i 4 lata) - łagodne zejście w morze + jakiś przynajmniej skromny dystans zanim zacznie robić się głęboko. Na forum trafiam na różne polecane kempingi, ale gdy szukam ich na stronach to nie zawsze można znaleźć dokładniejsze info o plaży.
Przejrzałam też te największe i najbardziej polecane, ale ze względu na bliskość terminu wyjazdu ciężko już z miejscami. W dodatku w tych ośrodkach kampingowo-wypoczynkowych ceny również są wyższe.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi na Istrii - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone