Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi na Istrii

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KaśkaSK
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.03.2007
Kempingi na Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) KaśkaSK » 09.03.2007 12:24

Witam Was,
bardzo proszę o pomoc i namiary na campingi na Istrii i najbliższej okolicy. Wybieram się na Istrię pierwszy raz i będę bardzo wdzięczna za wszystkie namiary. Interesują mnie campingi przy wodzie z dobrymi sanitariatami. Byłam w Primosten na campie Adriatic - ten goraco polecam.
Z góry bardzo dziękuję :)
Kaśka

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.03.2007 12:36

piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.03.2007 19:35

Ulika k/Porec

FKK - polecam :D

bardzo spokojny, czysty i komfortowy
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 21.06.2008 09:12

W tym roku chyba wreszcie Ulika - na twoją piotruleks odpowiedzialność. (po 25 lipca)
Jesli się zawiodę, to przyjadę do ciebie i się policzymy :) :lol:
pozdrawiam
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 22.06.2008 10:20

[quote="KaśkaSK"]Witam Was,
bardzo proszę o pomoc i namiary na campingi na Istrii i najbliższej okolicy. Wybieram się na Istrię pierwszy raz i będę bardzo wdzięczna za wszystkie namiary. Interesują mnie campingi przy wodzie z dobrymi sanitariatami. Byłam w Primosten na campie Adriatic - ten goraco polecam.
Z góry bardzo dziękuję :)
Kaśka

czesc,bylem na Biela Laguna w Porecu-super...polecam, dalej koło Rabacu piekny camp St.Marina-swietne wybrzeze, warunki bdb, w Medulinie sa 2 campy...bylem na Kozel(czy cos takiego).Wszedzie tam sanitariaty,infrastruktura OK,nie ma sie czego przyczepic...
ppeterson
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ppeterson » 25.06.2008 08:43

W zeszłym tygodniu byłem na kempingu Bi-Village w miejscowości Fazana obok Puli. Fajny duży kemping. Pomimo czerwca bardzo dużo ludzi. Część sanitariatów nowa i bardzo ładna, część już nieco wiekowa, ale czysta. Piękna plaża, kamienista. Trzy baseny do wyboru. Parcele z wodą i prądem. Ogólnie fajny. Minusem jest bardzo słaby plac zabaw dla dzieci.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.06.2008 08:56

kopaj napisał(a):W tym roku chyba wreszcie Ulika - na twoją piotruleks odpowiedzialność. (po 25 lipca)
Jesli się zawiodę, to przyjadę do ciebie i się policzymy :) :lol:
pozdrawiam


czekam na sprawozdanie :lol:

my w przyszlym roku jak nic sie nie zmieni tez tam zawitamy

wczesniej chcemy wjechac do Plitvickich, pozniej jakis polecany camp kolo Baska na testowanie a pozniej jak zwykle Ulica tak na jakis tydzien

w tym roku to jedynie Piaski, Dębki czy Rowy na weekendowe wypady nam pozostaly i imprezy w stylu ostatniej na Fali :P
kancia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kancia » 26.06.2008 17:45

Polecam Camp Valkanela w miejscowoście Vyrsar, kilka kilometrów za Poreciem :) Sanitariaty sprzątane dosyć często, piękna zatoczka z własną plażą, dużo cienia, pizzeria i atrakcje sportowe ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.06.2008 20:02

kancia napisał(a):Polecam Camp Valkanela w miejscowoście Vyrsar, kilka kilometrów za Poreciem :) Sanitariaty sprzątane dosyć często, piękna zatoczka z własną plażą, dużo cienia, pizzeria i atrakcje sportowe ;)


Też polecam, byłem na nim 3 razy , ale dość dawno, jadę ten kemping w sierpniu.

Kemping jest kilka kilometrów za Porecem , nie we Vyrsar :wink: tylko obok Vrsaru , a dokładnie w miejscowości Funtana.
Kemping jest duży (ok.80 ha) i ma nie jedna zatoczkę , lecz kilka.
Pamiętam jedną z atrakcji z poprzednich pobytów - wybory Miss Valkanela.
Ciekawe czy te wybory są nadal organizowane :?: :lol:
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 27.06.2008 12:10

Witam!Panie Januszu puść pan linka z opisem tego campu oraz z cenami-jeśli mozna oczywista!!!!!!!! :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2008 12:47

Hotel Funtana i "kawałeczek" przyległego do niego kempingu

Gdzieś w pobliżu tego hotelu na kempingu będzie w sierpniu rozbity mój namiot :lol:

Kamp Valkanela
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 16.08.2008 21:28

piotruleks!
w nawiązaniu do posta:

kopaj napisał(a):
W tym roku chyba wreszcie Ulika - na twoją piotruleks odpowiedzialność. (po 25 lipca)
Jesli się zawiodę, to przyjadę do ciebie i się policzymy
pozdrawiam


czekam na sprawozdanie


Masz u mnie piwo! Bardzo dziękuję za polecenie tego miejsca.

Wyjazd udany, wszystkim Ulika bardzo się podobała, a zwłaszcza mojej żonie. Warunki na camp bardzo dobre - zgodnie z twoimi opisami -nic dodać nic ująć. Mozna zapomnieć o świecie i wszystkich problemach. Pełny relaks, odpoczynek. Ludzie na kempingu bardzo przyjaźni. Atmosfera wspaniała, cisza i kultura. Czasami młodzież była trochę głośniejsza, ale wszystko w ramach przyjętych zasad i norm. Obsługa zapewniała codzienne animacje- zabawy dla dzieci, aerobiki w basenie i na boisku, potańcówki... Trafiliśmy na Swięto Uliki - rzeźby z piasku, sport, konkursy, zabawy cały dzień, a wieczorem impreza z cudami na kiju i wyborami Miss Uliki

Jeszcze raz dziekuję i do zabaczenia w przyszłum roku tez w Ulice (chyba nigdzie w innym imiejscu)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2008 21:36

Janusz Bajcer napisał(a):Pamiętam jedną z atrakcji z poprzednich pobytów - wybory Miss Valkanela.
Ciekawe czy te wybory są nadal organizowane :?: :lol:


Wróciłem dzisiaj - 14.08.2008 r. na kempingu Valkanela odbyły się coroczne wybory MISS i MISTERA kempingu :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 16.08.2008 21:52

Janusz Bajcer napisał(a):
Wróciłem dzisiaj - 14.08.2008 r. na kempingu Valkanela odbyły się coroczne wybory MISS i MISTERA kempingu :lol:


Cześć Januszku!Pisz jak było i dawaj zdjęcia z tych wyborów :D :D :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2008 22:00

wojan napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Wróciłem dzisiaj - 14.08.2008 r. na kempingu Valkanela odbyły się coroczne wybory MISS i MISTERA kempingu :lol:


Cześć Januszku!Pisz jak było i dawaj zdjęcia z tych wyborów :D :D :papa:


Było SUPER , zdjęcie jeszcze w aparacie , trzeba trochę poczekać :wink:
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi na Istrii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone