Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 22.03.2018 16:47

Przyczepa 782 cm dł, 2,5 szer ; holownik 5,2 m dł.
Bardzo mi się podoba Ujca ale tam dojazd jest trudny nie mówiąc już o kaskadowych parcelach. Bez movera się nie obejdzie a takowego jeszcze nie mam.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 16:54

BartKat napisał(a):Przyczepa 782 cm dł, 2,5 szer ; holownik 5,2 m dł.
Bardzo mi się podoba Ujca ale tam dojazd jest trudny nie mówiąc już o kaskadowych parcelach. Bez movera się nie obejdzie a takowego jeszcze nie mam.
Aaaa ok, to faktycznie krowiasty zestaw :D Nasz jest z metr krótszy i 20 cm węższy.
W weekend będę się z kolegą widziała właśnie na mini zlocie ;) to zapytam jak na tej Ujci dokładnie jest.
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 22.03.2018 17:08

Czytam blog Marka i Prapratno wygląda naprawdę fajnie. Jedynie martwi mnie ulica przez którą trzeba przejść na plażę.
Czytałem Twoją relację z Brać - tam też kawałek do plaży. Pomijam ceny promów bo są naprawdę wysokie za zestawy:-/
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 19:52

BartKat napisał(a):Czytam blog Marka i Prapratno wygląda naprawdę fajnie. Jedynie martwi mnie ulica przez którą trzeba przejść na plażę...
Jaka ulica? Tam nie ma żadnej ulicy, przynajmniej ja nie pamiętam. Furtką wychodzisz na plażę.
Ulica dochodzi tylko do bramy wjazdowej na kemping. Zjazd do kempigu dość stromy i do pokonania ostry zakręt ale powinieneś się połamać.Ulica kończy się w punkcie B.
post-7016-0-33799400-1412623886.jpg
post-7016-0-86608300-1412624969.jpg
post-7016-0-52305800-1412624523.jpg
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 22.03.2018 23:34

Ulica pomiędzy kempingiem a plażą. Na ostatnim zdjęciu, które wkleiłaś widać nawet samochody i jakieś śmietniki.
Przeczytałem dzisiaj na blogu, że to droga prowadząca do apartamentów i małego portu - słabo uczęszczana.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2018 23:46

To jest parking przy wjeździe na kemp. na samym poczatku plazy ale z tego co pamietam furtka była dalej, wychodzila odrazu na plażę i obok był prysznic plażowy. Tak jakby zaraz za tym autem z białym dachem była ta furtka, potem jeszcze beach bar i ogrodzenie kempingu. Wzdłóż plaży nie ma ulicy.
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 22.03.2018 23:51

Masz rację - oglądałem na google maps i faktycznie tam jest tylko parking.
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 23.03.2018 09:11

Przy okazji mam pytanie: byłaś na kempingu nad jeziorem Bled na Słowenii? Jakie wrażenia?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.03.2018 10:49

BartKat napisał(a):Przy okazji mam pytanie: byłaś na kempingu nad jeziorem Bled na Słowenii? Jakie wrażenia?

Nie byłam.
Jezio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.04.2018
Kamping z Parcelami nad morzem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jezio » 01.04.2018 16:00

Witam Wszystkich forumowiczów.
Od dłuższego czasu przeglądam forum,szukam w google maps i ogólnie w sieci miejscówki i małego Kampingu,bezpośrednio z parcelami lub miejscem na namiot nad morzem.Rok temu wraz z rodzinką Zaczeliśmy przygodę z Kampingami. Naszym pierwszym Kampingiem był Ponta koło Orebic. I takiego też szukamy,kto był ten wie:-),jestem zachwycony,bardzo polecam tą miejscówkę. Na pewno tam jeszcze wrócę,ale jestem zwolennikiem odwiedzania nowych niesamowitych miejsc,takich jak półwysep Peljesac. Poszukuje Kampingu,tak jak już wcześniej wspomniałem bezpośrednio nad morzem,tak żebym mógł zwodować kajaczek,nie deptając z nim zbyt daleko:-) Fajnie jakby w otoczeniu można było wyskoczyć na jakaś góreckę,bo nie ukrywam że połączenie gór,które wychodzą z ciepłego morza to jedna z najpiekniejszych rzeczy, która Nas urzekła w Chorwacji .I wysepki,które mógłbym odwiedzić kajakiem.Wiem że wymogi duże,ale tak właśnie jest na Peljesac-u.Na pewno nie szukam Kampu z aquaparkami i Animatorami,wielkich molochów,jak co po niektóre o których czytałem.Chcę jechać nad ciepłe morze,po to żeby spędzać czas z rodziną własnie nad morzem,a nie w basenie;-)Zaznaczę,że urlopuje się we Wrześniu,wtedy temperatura i ilość ludzi jest jak dla Nas najbardziej odpowiednia do Zwiedzania i odpoczywania w tym pięknym kraju.
Pozdrawiam i z góry dziękujemy za namiary.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 02.04.2018 01:00

Camp Divna
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.04.2018 12:03

BartKat napisał(a):Ulica pomiędzy kempingiem a plażą. Na ostatnim zdjęciu, które wkleiłaś widać nawet samochody i jakieś śmietniki.
Przeczytałem dzisiaj na blogu, że to droga prowadząca do apartamentów i małego portu - słabo uczęszczana.


Prostuję - na plaży nie ma asfaltowej ulicy, za to przy samym płocie po plazy jest utwardzony przejazd dla samochodów. Na początku czerwca stawiają tam na plaży ławki, które właśnie wygradzają ten przejazd. Samochody jadą tam 2-3-5 razy dziennie, bardzo powoli ale jadą. Są tam chyba 2 domy, przeważnie z rana ludzie jadą na wycieczki i wracają pod wieczór. Także trzeba mieć to na uwadze, ale ulica to to nie jest.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.04.2018 12:05

piamir napisał(a):Camp Divna


potwierdzam, tylko zaznaczam, że tam bezpiecznie będzie z namiotem. Przyczepa musi mieć porządny holownik 4x4 a camper solidny silnik i nie za wielki rozmiar.
elucidate
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) elucidate » 24.04.2018 18:27

Hej,


wybieram się na majówkę do Chorwacji i Czarnogóry. Jako że mamy busa 8 osobowego szukamy przyzwoitych kempingów (a raczej możliwości rozłożenia namiotu). Zalezy nam na cena = jakość. Za dużych wymagań nie mamy, ważne aby było cicho, najlepiej przy morzu i byłaby możliwość podładowania sprzętu. Jedziemy zwiedzać wiec pole namiotowe będzie służyło nam tylko do odpoczynku i spania.

Zamierzamy zobaczyć Park Krka i tutaj padło na Camp Jasenovo - czy trzeba rezerwować wcześniej czy raczej będą miejsca?
Następnie chciałbym coś znaleźć na odcinku Makarska - Dubrownik jako że stamtąd planujemy ruszyć na jednodniowe wycieczki do Czarnogóry i Bośni i tutaj co polecacie?


Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2018 18:43

W maju nić nie trzeba rezerwować.
Lista kempingów >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 62
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone