Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaki namiot kupić?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 25.08.2017 07:10

W/w namioty są bardzo popularne ze względu na swą niską cenę,ale w necie zbierają tyle samo negatywnych opini co pozytywnych.
Na własne oczy widziałem , gdy cała rodzina w czasie burzy w Cro na kempingu uciekała do budynku WC , właśnie z takiego namiotu.
Towar jest tyle warty na ile go sprawdzimy w ekstremalnych warunkach. Ta rodzina na drugi dzień suszyła cały swój dobytek na pobliskich drzewach i krzakach.
W namiocie rodzinnym-kempingowym podstawa to zintegrowana podłoga z tropikiem , to nam daje większe szanse w zetknięciu z żywiołem (wiatr i burza) oraz chroni przed wszelkim robactwem.
Nie mniej ważne są wielkość przedsionka i wysokość namiotu, żeby czuć się komfortowo przez te 10 a nawet więcej dni wakacji. W Cro istotną rzeczą jest system wentylowania namiotu , czyli ilość otworów i miejsce ich rozmieszczenia. Do mniej istotnych rzeczy,ale warto na to zwrócić uwagę , zaliczam rozmieszczenie i ilość kieszeni - organizerów na drobiazgi. O takich sprawach jak jakość zamków , pałąków , przepuszczalność materiału tropiku i grubość oraz prametry materiału podłogi nie wspominam bo to rzeczy podstawowe.
Namiotów z 3 sypialnimi nie ma na rynku aż tak dużo, więc jakiś wielki ból głowy przy wyborze nie grozi :D .
Stara prawda doswiadczonych kempingowców głosi ,że dopiero 4 namiot jest tym właściwym , o który nam chodziło. :) życzę udanego wyboru.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

Jaki namiot kupić? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017