Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kameralne miejsce pod namiot?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia&lukasz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.01.2019
Kameralne miejsce pod namiot?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia&lukasz » 05.02.2019 13:51

Witam. w zeszłym roku (wrzesień) pierwszy raz wybraliśmy się do Chorwacji pod namiot, trafiliśmy w idealne jak dla nas miejsce,Wyspa Pag, camp sveti duh .Miejsce ciche kameralne, bez tłumów, akceptacja czworonogów (podróżujemy z psem) , łagodne zejście do wody, namiot rozbity 3m od plaży.. no idealnie :)) Niestety z tego co się dowiedzieliśmy ta właśnie cześć kampingu została sprzedana i już w tym roku będą tam postawione jakieś domki. Szukamy podobnego cichego i przyjaznego miejsca na rozbicie namiotu, małego raju :) PS. wyjazd napewno poza wysokim sezonem, wrzesień.
IMG_20180906_104055.jpg
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.02.2019 14:26

Życzę zatem szczęścia ;) w takim okresie nie będzie ono jakoś szczególnie potrzebne, a sądząc po zdjęciu, które chyba definiuje wg. Was określenie "kameralne" tym bardziej.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 05.02.2019 15:01

Kameralna patelnia? ;)

Eh...wyrosłem już z licealnych czasów, drzewo do cienia i bieżąca woda do ... to jednak u mnie minimum bytowe ;)
gusia&lukasz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia&lukasz » 05.02.2019 15:09

arturescu napisał(a):Kameralna patelnia? ;)

Eh...wyrosłem już z licealnych czasów, drzewo do cienia i bieżąca woda do ... to jednak u mnie minimum bytowe ;)

My również nie jesteśmy już b. dawno licealistami:)Cień dawała nam płachta a namiot również przystosowany, na kempingu była bieżącą woda, prysznice, pralka itp, oraz prąd.zdjecie to tylko mały wycięty kadr.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2019 15:23

Witam :)
Gdybym ją zabrał rodzinę w tak kameralne miejsce jak to ze zdjęcia to chyba za kare musiałbym spać w bagażniku w samochodzie :):) ale cóż o gustach się nie dyskutuje....
gusia&lukasz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia&lukasz » 05.02.2019 15:30

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :)
Gdybym ją zabrał rodzinę w tak kameralne miejsce jak to ze zdjęcia to chyba za kare musiałbym spać w bagażniku w samochodzie :):) ale cóż o gustach się nie dyskutuje....


gdybym oczekiwala" luksusow "wybrałbym hotel. nie posiadam rodziny... czekam jednak pomoc w znalezieniu miejsca które nam odpowiada... bez zgiełku i duża ilością słońca
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.02.2019 17:32

Rozumiem urok tych okolic Pagu...
Na Hvarze w zatoce Pokrivenik jest nieco inaczej, ale miejsce również zachwycające, z malutkim campem:
http://www.kamp-fistonic.hr/

Zdjęcia ze szczytu sezonu:

aaaPokrivenik2.jpg


abP1220298.jpg


acP1220270.jpg
gusia&lukasz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia&lukasz » 05.02.2019 20:54

faktycznie urokliwe miejsce. jeśli akceptowane są tam psy, rozwiąże tą propozycję. dziękuję
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 06.02.2019 10:27

Jeżeli zależy wam, żeby rozbić się blisko morza, to może Divna na Peljesacu. We wrześniu powinno być luźno i można rozbić się niemalże na plaży.

peljesac-lista-kempingow-opinie-t6488-360.html?hilit=divna#p2023973

Zerknijcie również na Vrila. Co prawda będąc w tym roku na Prapratno tylko obszedłem sobie te kempingi, to myślę, że powinny spełnić wasze oczekiwania.

Nie wykluczałbym także dużego kempingu Lanterna. Na samym końcu, nieopodal plaży dla piesków, są tam piękne i spokojne miejsca z dala od gwaru.

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html
Iskraiskierkowa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iskraiskierkowa » 15.12.2019 10:43

I jak poszukiwania? Znaleźliście coś zgodnego z oczekiwaniami? Jestem zwolenniczką Sveti Duh więc chętnie przeczytam czy wam się udało.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kameralne miejsce pod namiot?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone