Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 06.09.2016 07:43

Anata napisał(a):Ja też jestem tu nowa i na wstępie witam wszystkich na forum.
Mam pytanie - obecnie jesteśmy w Posedarje (okolice Zadaru) i po porannej burzy i ulewie teraz nie pada, natomiast masakrycznie wieje. Czy są jakieś prognozy, które pokazują oprócz temperatury również siłę wiatru. Będziemy tu do piątku i mam nadzieję na jeszcze kilka ciepłych i mniej wietrznych dni.
Z góry dziękuję za info.


W CRO wieje przy zmianach pogody (na pewno po burzy przez trochę) a w takiej Grecji/Portugalii/Wyspach Kanaryjskich wieją mocne wiatry termiczne przy bezchmurnej pogodzie.

W sumie co Wam wiatr przeszkadza ? Byleby było ciepło i nie padało.

W wyżej wymienionych krajach gdyby nie ten wiatr to byloby za gorąco
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 06.09.2016 08:29

Anata napisał(a):Ja też jestem tu nowa i na wstępie witam wszystkich na forum.
Mam pytanie - obecnie jesteśmy w Posedarje (okolice Zadaru) i po porannej burzy i ulewie teraz nie pada, natomiast masakrycznie wieje. Czy są jakieś prognozy, które pokazują oprócz temperatury również siłę wiatru. Będziemy tu do piątku i mam nadzieję na jeszcze kilka ciepłych i mniej wietrznych dni.
Z góry dziękuję za info.

Tam to rzeczywiście wieje, nawet w tym miejscu autostradę zamykają.
http://meteo.hr/index_en.php
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.09.2016 09:54

Rogoźnica.
W cieniu 21 w słońcu 23 stopnie celsjusza, jest słonecznie , małe chmurki ale trochę wieje.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10903
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.09.2016 10:15

te kiero napisał(a):Akurat na północy czyli Istrii od mw 22iej do teraz deszczowo, od 5tej mocno burzowo (grad), jest jednak nadzieja, że tak jak wczoraj w dzień się wypogodzi


Tak jak napisałem wypogodziło się na Istrii, trochę rześko, ale coraz cieplej, w sumie takie coś mi pasuje, w nocy deszcze w dzień słonecznie :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.09.2016 11:50

Trzymajcię te sunce tam w Cro i nie puszczajcie , za 4 dni melduję się. :D
miro777
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 06.09.2016 13:01

maniust napisał(a):Trzymajcię te sunce tam w Cro i nie puszczajcie , za 4 dni melduję się. :D


Zgadzam się, trzymajcie słońce i wysoką temperaturę, 11.09 zawitamy do Breli :)
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.09.2016 15:04

sito_zabrze napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):W Dalmacji środkowej załamanie pogody.....

Vodice, Trogir, nawet w Makarskiej leje i to mocno :roll:

edit

Juz nie leje tylko jest oberwanie chmury plus grzmoty :mrgreen:


Edit

Juz nie pada w Vodicach, chmury sie rozeszły i nawet zachód słońca bylo widać. Teraz jest gwieździste niebo i 18'C :mrgreen:
Podobno rano wraca lampa :hut:


Od rana piękne słońce w Vodicach :hut:

Troszke wieje wiec na plaże polecam znane z Bałtyku parawany :oczko_usmiech:

A tak serio to idealna pogoda bo wiaterek chłodzi podczas opalania

Temp 30'C , wody jakies 21-22
Marmus
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmus » 06.09.2016 18:30

Supetar na Brać-u : od rana żar z nieba i to taki, że siedząc w zatoczkach gdzie nie wieje trzeba szukać ochłody w Jadranie.
Woda przyjemna - gdzieś w okolicach 25 stopni.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10903
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.09.2016 20:48

Dziś był pogodowy zawrót głowy, w Umagu słonecznie, w Rovinj deszczowo, w Puli pochmurnie, na Kamjenaku słonecznie ale wietrznie... i tak minął dzień :D
Anata
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 05.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anata » 06.09.2016 22:50

Generalnie wiatr mi nie przeszkadza - pod warunkiem że nie wyrywa drzwi od domu tudzież samochodu ;). Tutaj wieje tak mocno, że o plażowaniu nie ma mowy, o kąpieli w morzu nawet nie wspomnę, na autostradzie obniżenie prędkości do 80 km/h, w lepszych miejscach do 100 km/h, odcinek koło Sveti Rok - zamknięty - wskazane objazdy. Ale jutro podobno ma być odrobinę lepiej i na to liczę :)
Babi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Babi » 07.09.2016 09:18

Wczoraj jedynie do 14 w okolicach Dubrownika piękna pogoda. Potem zebrały się okropne chmurzyska, a od 18 zaczęło lać i leje do tej pory:( Gdzie ta piękna, słoneczna Chorwacja?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.09.2016 09:55

A okolicach Sibenika pochmurnie , od czasu do czasu pokazuje się na chwilkę słoneczko. Z plażowania chyba nici, trzeba gdzieś jechać autem i coś pozwiedzać.
Kociek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kociek » 07.09.2016 10:14

Witam, melduje sie z Budvy, Czarnogora. U nas leje ostro i nie zapowiada sie zeby przestalo padac przez najblizsze kilka dni. Progoniza pokazuje ze w okolicach Makarskiej ma byc ladnie w okolicach weekendu. Chyba trzeba sie bedzie przetransportowac troche na północ... Pozdrawiam Cromaniakow, niestety Czarnogora to level nizej... (pomijam pogode ;).

Maciek
Marmus
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmus » 07.09.2016 10:20

Supetar - po porannym zachmurzeniu wyszło właśnie piękne słoneczko i zaczyna przypiekać.
Niebo coraz ładniejsze.
Pawgas
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawgas » 07.09.2016 10:46

Baska KRK - od rana wiatr urywa łeb. Ale idzie ku lepszemu, już słoneczko zaczęło się przebijać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 295
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone