Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
xiongmao
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) xiongmao » 05.09.2016 16:10

Zecevo, od południa leje, była burza, że wszystko się trzęsło :D Trzeba mieć farta, żeby na taką pogodę trafić w Chorwacji c:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15698
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.09.2016 16:11

Vodice - od godz.10 pada z różnym natężeniem, o 14:30 w Zadarze zaczęła się burza i tyle Zadaru widzieliśmy.
Teraz temp. 18 st..

Piszcie jutro rano jaka pogoda w pasie Zadar-Rogoznica, trzeba gdzieś pojechać aby złapać słońce :papa:
markx
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 02.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) markx » 05.09.2016 16:30

Zadar od rana równo lało. Teraz przebija się gdzieniegdzie słoneczko. Pogoda godzinowa podaje coraz lepsza aure.
Konik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 05.09.2016 18:14


A więc leje. Jutro słońce ale od środy do soboty huśtawka. Zdecydowanie najlepiej będzie na północy Chorwacji i w północnej Dalmacji ( okolice Zadaru). Pogody się nie wybiera. Ja zmieniam termin wyjazdu na 10.09.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10906
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.09.2016 18:47

Upał powrócił mw. od 13tej, ok.30st i pełne słońce. Poreč.
johana
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) johana » 05.09.2016 18:58

W Borje od 14 deszcz i burza, dobrze że wino takie dobre :D teraz wychodzi słońce
Babi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Babi » 05.09.2016 20:21

Witam wszystkich:)

Jestem nowa na forum. Wczoraj dotarłam do Srebreno za Dubrownikiem i chce mi się płakać. Jeszcze w sobotę prognozy były rewelacyjne. Sprawdzałam zarówno na portalach polskich i zagranicznych. Teraz wszystko sie zmieniło. Pada i chyba nie zamierza przestać. Według wszelkich prognoz do piątku będzie padać:( Czy ktoś doświadczony może się wypowiedzieć, czy w Chorwacji naprawdę zdarzają się tak długie, kilkudniowe załamania? I to na samym południu? Czy przemieszczenie się na północ to dobry pomysł?
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 05.09.2016 20:41

Babi napisał(a): Czy przemieszczenie się na północ to dobry pomysł?

Zdecydowana większość z nas uważa, że czym dalej na południe to cieplej. Otóż nie jest to prawda absolutna. Bywa, że na Istrii, Kvarnerze jest cieplej niż Dalmacji.
Czy dobry pomysł ...... nie wiem. To tylko pogoda a ona zmienną jest. Ktoś pisze... w Poreć jest upał. To Istria.
Konik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 05.09.2016 21:22

Babi napisał(a):Witam wszystkich:)

Jestem nowa na forum. Wczoraj dotarłam do Srebreno za Dubrownikiem i chce mi się płakać. Jeszcze w sobotę prognozy były rewelacyjne. Sprawdzałam zarówno na portalach polskich i zagranicznych. Teraz wszystko sie zmieniło. Pada i chyba nie zamierza przestać. Według wszelkich prognoz do piątku będzie padać:( Czy ktoś doświadczony może się wypowiedzieć, czy w Chorwacji naprawdę zdarzają się tak długie, kilkudniowe załamania? I to na samym południu? Czy przemieszczenie się na północ to dobry pomysł?

Tym razem północ zdecydowanie lepsza. Ale to się i tak może zmienić. Niż umiejscowił się w okolicach Albani i S Italii pchając wilgoć w górę. Skorzysta na tym PL bo u nas niebawem upały po 30 stopni.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.09.2016 21:56

sito_zabrze napisał(a):W Dalmacji środkowej załamanie pogody.....

Vodice, Trogir, nawet w Makarskiej leje i to mocno :roll:

edit

Juz nie leje tylko jest oberwanie chmury plus grzmoty :mrgreen:


Edit

Juz nie pada w Vodicach, chmury sie rozeszły i nawet zachód słońca bylo widać. Teraz jest gwieździste niebo i 18'C :mrgreen:
Podobno rano wraca lampa :hut:
Anata
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 05.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anata » 05.09.2016 22:10

Ja też jestem tu nowa i na wstępie witam wszystkich na forum.
Mam pytanie - obecnie jesteśmy w Posedarje (okolice Zadaru) i po porannej burzy i ulewie teraz nie pada, natomiast masakrycznie wieje. Czy są jakieś prognozy, które pokazują oprócz temperatury również siłę wiatru. Będziemy tu do piątku i mam nadzieję na jeszcze kilka ciepłych i mniej wietrznych dni.
Z góry dziękuję za info.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 05.09.2016 22:22

Tucepi także wieje jak jasna d....,
według Acu coś tam jutro znacznie lepiej,
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10906
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.09.2016 06:30

Akurat na północy czyli Istrii od mw 22iej do teraz deszczowo, od 5tej mocno burzowo (grad), jest jednak nadzieja, że tak jak wczoraj w dzień się wypogodzi;

Btw: na forum odkąd pamiętam przestrzegano o załamaniu pogody zwykle na początku września, 2 lata temu się nie sprawdziło, ale teraz tak
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 06.09.2016 06:31

Anata napisał(a):Ja też jestem tu nowa i na wstępie witam wszystkich na forum.
Mam pytanie - obecnie jesteśmy w Posedarje (okolice Zadaru) i po porannej burzy i ulewie teraz nie pada, natomiast masakrycznie wieje. Czy są jakieś prognozy, które pokazują oprócz temperatury również siłę wiatru. Będziemy tu do piątku i mam nadzieję na jeszcze kilka ciepłych i mniej wietrznych dni.
Z góry dziękuję za info.

https://windfinder.com/forecast/ljubac
Blaise
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blaise » 06.09.2016 06:51

W Makarskiej wieje jak ja pierdziele. Jak otworzyłem drzwi od chaty to mi je wyrwało z rąk xD no cóż raczej nie przestanie wiać...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 294
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone