Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Samochód na promie - jaka opłata.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 26.08.2021 23:49

Ruch1920 napisał(a):Ja 2 i 3 lata temu płynąłem na Hvar z Drvenika a byłem tam samochodem Fordem Turneo Custom i zawsze płaciłem jak za osobówkę i było ok.


Witaj Ruch1920 wejdź w poniższy link, powinien Cię zainteresować:

widzialnosc-naklejek-na-trasie-t13755-3945.html

Pozdrowienia :oczko_usmiech: :papa:
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 27.08.2021 10:30

Zbigniew74 napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Ja 2 i 3 lata temu płynąłem na Hvar z Drvenika a byłem tam samochodem Fordem Turneo Custom i zawsze płaciłem jak za osobówkę i było ok.

Która wersja L1 czy L2?


Cześć.
Samochód był z wypożyczalni i szczerze powiem że nie wiem jaka to była wersja bo teraz jak czytam specyfikację wyposażenia na stronie Forda to trudno mam dojść do tego.
Jeśli to coś Ci pomoże to zdjęcie mojego samochodu
jest wklejone na stronie 278 KMW Hvar .
Pozdrawiam.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 27.08.2021 11:08

Ruch1920 napisał(a):
Zbigniew74 napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Ja 2 i 3 lata temu płynąłem na Hvar z Drvenika a byłem tam samochodem Fordem Turneo Custom i zawsze płaciłem jak za osobówkę i było ok.

Która wersja L1 czy L2?


Cześć.
Samochód był z wypożyczalni i szczerze powiem że nie wiem jaka to była wersja bo teraz jak czytam specyfikację wyposażenia na stronie Forda to trudno mam dojść do tego.
Jeśli to coś Ci pomoże to zdjęcie mojego samochodu
jest wklejone na stronie 278 KMW Hvar .
Pozdrawiam.


Długością się różnić L2 ma ponad 5m a L1 poniżej :) Ja miałem ten dłuższy i na promie powyżej 5m płaciłęm więcej, ale nie żałuje bagażnik sporo dłuższy.
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 27.08.2021 11:16

Rozumiem.Odszukam papiery z umowy i sprawdzę po vinie z ciekawości jaką. wersję miałem,tylko jak ja kupowałem bilet w kasie w Drveniku lub Sucuraju to od razu mówiłem że na osobówkę chcę i myślę że jakby była wersja ta dłuższa to też by to przeszło bo.
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 27.08.2021 12:13

croner napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Ja 2 i 3 lata temu płynąłem na Hvar z Drvenika a byłem tam samochodem Fordem Turneo Custom i zawsze płaciłem jak za osobówkę i było ok.


Witaj Ruch1920 wejdź w poniższy link, powinien Cię zainteresować:

widzialnosc-naklejek-na-trasie-t13755-3945.html

Pozdrowienia :oczko_usmiech: :papa:

Cześć croner.
Tak to mój do niedzieli jeszcze będę w Zaostrogu.

Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Samochód na promie - jaka opłata. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone