Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 14.01.2017 22:27

Svaka čast to miej więcej szacun-czyli dobrze kombinujesz. :wink:

Dubrovnik to miód na me zmarznięte serce :hearts: Chcę więcej :!:

A te gacie za oknem to kiedyś sama tak wywiesiłam bytując w Dubrovniku, bo tam po prostu nie było innego miejsca na wieszanie :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.01.2017 21:14

ruzica napisał(a):Dubrovnik to miód na me zmarznięte serce :hearts: Chcę więcej :!:


Za chwilę będzie odrobina miodu...tylko się z burkiem z Biedry rozprawię :mrgreen:
Wiem, że napisali grecki...co z tego...wygląda zajebiście :boss:
Załączniki:
2017-01-15 20.03.05.jpg
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.01.2017 23:02

mysza73 napisał(a):Po co ja mam włazić na te mury (w Dubrowniku byłam już chyba 7 razy, a na murach 0 8O ) skoro już je 435774 razy w różnych relacjach widziałam :roll: :mrgreen: :smo:


mi raz wystarczy :oczko_usmiech: wolę pokręcić się po tych wszystkich zakamarkach na dole...żeby nie było, wszedłem też do kilku kościołów...ale to nie moja bajka :papa: zdecydowanie ciekawsze są bieszczadzkie cerkwie :mrgreen:

tyniolek napisał(a):Noooo, pięknie uczciłeś :hearts: Dubrownikiem... moja miłość, gdy jeszcze nie znałam Korčuli :)


Korčulę poznamy w tym roku...na razie nie mam porównania :la:

a teraz wyjeżdżamy z Dubrovnika i jedziemy w kierunku Kupari...

Dubrovnik część 2...Kupari i...

Po wyjeździe z Dubrovnika kierujemy się na południe do oddalonego o kilka kilometrów (nawet jakby było dalej to i tak warto) Kupari. O zatoce, w której stoją opuszczone hotele przeczytałem w którejś z relacji na forum i już wtedy wiedziałem, że muszę je zobaczyć. Dojazd zajmuje kilka minut, a sama droga do kompleksu, choć nieoznaczona, jest dość oczywista.Parking bezpłatny przy samej plaży :P

Ich czas chyba dobiega końca, na terenie kompleksu widać maszyny budowlane i geodetów...szkoda, bo na swój sposób są piękne...szczególnie Grand...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wstyd się przyznać, ale cały ten gruz z przodu auta zgarnąłem zawracając...tak jeździmy autem na F i do tego w dieslu :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

:hearts:
Obrazek
Obrazek

żegnamy się z tym ciekawym i pięknym miejscem, w sumie to ja się żegnam, bo reszta ekipy w czasie gdy ja buszowałem po terenie, korzystała z dobrodziejstw klimatyzacji w naszym kombi 8O i jedziemy w kierunku
Obrazek
po drodze jeszcze raz spojrzymy na perłę Adriatyku :mrgreen: z góry :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w drodze powrotnej przystaniemy w miejscu, które wpadło nam w oko rano i które jeszcze przyjdzie nam zobaczyć z innej perspektywy dzięki niezastąpionej Marysi podczas wycieczki do Bośni i Hercegowiny...Baćinska jezera...kolor cudny 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

koniec :papa:

jest wtorek, a wtorek oznacza rybářský večer, więc czym prędzej śmigamy do portu na browara i coś z grilla :oczko_usmiech:

Obrazek

dobranoc :D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 16.01.2017 13:48

Ja już raczej nie zdążę zobaczyć Kupari w takiej formie. :( A jak tam postawią Hiltony i inne Sheratony, to i tak nie będzie mnie stać :oczko_usmiech:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 16.01.2017 14:05

słoma79 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Po co ja mam włazić na te mury (w Dubrowniku byłam już chyba 7 razy, a na murach 0 8O ) skoro już je 435774 razy w różnych relacjach widziałam :roll: :mrgreen: :smo:

...żeby nie było, wszedłem też do kilku kościołów...ale to nie moja bajka :papa: zdecydowanie ciekawsze są bieszczadzkie cerkwie :mrgreen:
No, no, no ... tylko bez takich insynuacji proszę :evil: ,

bieszczadzką cerkiew widziałam jedną - piękna :hearts: ,
ja teraz gustuję w greckich kapliczkach z niebiańskimi kopułkami :oczko_usmiech: ,
ale może niedługo sprawdzę, co Portugalia oferuje w tej dziedzinie :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 16.01.2017 19:22

ruzica napisał(a):jak masz więcej kotów na zdjęciach to ja poproszę :wink:


w wolnej chwili między odcinkami postanowiłem odpowiedzieć na zapotrzebowanie :mrgreen: kotów było sporo...ale w sumie wyszło, że głównie jeden...skubany czekał aż wrócimy z plaży i ładował się w moje buty :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

później lepił głupa, że to nie on :oczko_usmiech:

Obrazek

czasem był miły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale jak było gorąco ewidentnie przeginał :wink:

Obrazek

aż się inne kotły paczały :lool:

Obrazek

:papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 16.01.2017 19:41

Słodziaki :hearts: Przede mną zawsze uciekają :cry:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.01.2017 21:28

U mnie Południowa Dalmacja dopiero w planach. Bardzo fajnie ją pokazujesz. Kupari wygląda jak miejsce postnuklearne. Dubrownik robi wrażenie. Super te improwizowane boiska do kosza i ręcznej :) Oglądam i czytam dalej, no i szacun za morsowanie 8O . :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.01.2017 02:11

Kooooociaaaakiii :hearts:

:lol:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 17.01.2017 09:19

Koteczki :hearts:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 17.01.2017 09:50

Za kotami nie przepadam (mam uczulenie), dla mnie zdecydowanie ciekawszy Dubrownik :wink: .
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2017 17:36

tyniolek napisał(a):Ja już raczej nie zdążę zobaczyć Kupari w takiej formie.


właśnie dlatego bardzo tam chciałem pojechać przy pierwszej możliwej okazji...

mysza73 napisał(a):bieszczadzką cerkiew widziałam jedną - piękna :hearts: ,
ja teraz gustuję w greckich kapliczkach z niebiańskimi kopułkami :oczko_usmiech: ,
ale może niedługo sprawdzę, co Portugalia oferuje w tej dziedzinie :wink:


kiedy ta Portugalia...bo mam lekki niedosyt po Santorini :oczko_usmiech:


Habanero napisał(a):U mnie Południowa Dalmacja dopiero w planach. Bardzo fajnie ją pokazujesz. Kupari wygląda jak miejsce postnuklearne. Dubrownik robi wrażenie. Super te improwizowane boiska do kosza i ręcznej :) Oglądam i czytam dalej, no i szacun za morsowanie 8O . :papa:


Dubrovnik jeszcze kiedyś odwiedzimy...wakacje niestety dobiegają końca i niewiele już zostało do opisania :(
Morsować zacząłem w mikołajki i mnie wciągnęło...niesamowita ilość endorfin się wydziela i świetnie regeneruje organizm :mrgreen:

CROnikiCROpka napisał(a):Kooooociaaaakiii :hearts:

:lol:


figusek napisał(a):Koteczki :hearts:


Nefer napisał(a):Za kotami nie przepadam (mam uczulenie)


więcej kotów nie będzie :D

w kolejny odcinku Pocitelj, Blagaj, Mostar, Medjugorje i wodospady Kravica :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.01.2017 17:59

Koty przesłodkie :mrgreen:

Nadrobiłam zaległości i teraz czekam na Mostar, Blagaj i inne hity :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2017 18:11

maslinka napisał(a):Koty przesłodkie :mrgreen:

Nadrobiłam zaległości i teraz czekam na Mostar, Blagaj i inne hity :D


miło Cię tutaj widzieć :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.01.2017 18:53

słoma79 napisał(a):
Nefer napisał(a):Za kotami nie przepadam (mam uczulenie)


więcej kotów nie będzie :D

w kolejny odcinku Pocitelj, Blagaj, Mostar, Medjugorje i wodospady Kravica :papa:


Apsik. :wink:

Oczywiście towarzyszę w tej podróży.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone