Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Atrakcje w okolicy Zivogosce

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.06.2010 11:47

FUX napisał(a):MOSTAR OBOWIĄZKOWO!!!!

Plumek, urzędujecie tam, gdzie zawsze, czy cos sie zmienilo?


Rządzimy! Wiadomo - czasem jesteśmy, czasem nie. Czasem wpadamy na pół godziny i zaraz musimy gdzieś pędzić - wszak mamy różnorakie zajęcia :) Taki pewniejszy "dyżur" mamy w godzinach 20-21 :)

Tu jest instrukcja jak sie z nami skontaktować :P
pomis123
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomis123 » 28.06.2010 22:21

Elo elo.. też sie wybieram w te okolice ok. 1 lipca.
Pytanie: W jakiej cenie są w tych okolicach apartamenty os/dzień?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.06.2010 11:21

pomis123 napisał(a):Elo elo.. też sie wybieram w te okolice ok. 1 lipca.
Pytanie: W jakiej cenie są w tych okolicach apartamenty os/dzień?


Różne :)
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 29.06.2010 13:25

Plumek napisał(a):Nie pytac, tylko siadać, a sami sie przyplączemy :o

Mam zarezerwowany apartament IvoP Punta 24. Czy to daleko od wspomnianej Mr Olimpia?
Aguś80
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguś80 » 29.06.2010 15:36

To chyba dobre miejsce aby się przywitać, mój pierwszy post na forum i pierwszy wyjazd do Chorwacji. Tak się przypadkiem złożyło,że będziemy gościć u Pani Plumek ;) Podpisuję sie więc pod tematem, co warto zobaczyć, od czego zacząć zwiedzanie? Do zobaczenia w Mr Olimpia. :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.06.2010 17:05

nowalijka napisał(a):
Plumek napisał(a):Nie pytac, tylko siadać, a sami sie przyplączemy :o

Mam zarezerwowany apartament IvoP Punta 24. Czy to daleko od wspomnianej Mr Olimpia?


To chyba w Poracie? Nie w Blato? Jak tak, to jakieś 6 km.
kaarool
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaarool » 03.07.2010 13:39

A ja mam pytanie, a raczej prośbę do Plumka:) W lipcu bedziemy gościć w tych apartamentach: http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... -slavicek/
Czy mogłabyś coś o nich powiedzieć? Czy do plaży jest faktycznie 100m? Z góry dziękuję.
malinabar
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinabar » 03.07.2010 13:53

Witam Kaarool szkoda, że będziecie w lipcu bo ja z małżonkiem będziemy w sierpniu, a mieszkac będziemy kilka domów dalej. Do plaży miejskiej z prysznicami jest blisko, jeśli interesuja Cię plaże mniejuczęszczane to trzeba się przespacerować lub przejechać. Zivogosce to świetna baza wypadowa na bliższe i dalsze wycieczki.wszystko zależy od Ciebie co planujesz i jak aktywnie spedzasz wolny czas. Pozdrawiam
agamalina
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamalina » 14.11.2011 14:30

Witam.
Gorące pytanie do Kaaroola i Malinabar.Jakie są Wasze wrażenia z pobytu w tych apartamentach.Wstępnie zarezerwowałam na lipiec 2012.Szukam opinii przed potwierdzeniem rezerwacji.
arkawroc
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkawroc » 03.01.2021 20:36

Odkopuję temat. Czy coś względem atrakcji oferowanych w okolicy się zmnieniło? Jakieś rejscy po morzu itp? Bo mam juz rezerwację na sierpień 2021.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.01.2021 19:58

arkawroc napisał(a):Odkopuję temat. Czy coś względem atrakcji oferowanych w okolicy się zmnieniło? Jakieś rejscy po morzu itp? Bo mam juz rezerwację na sierpień 2021.

Zivogosce ma ten plus, że obok macie większe miejscowości typu Tucepi, Makarska czy Podgora. W każdym z nich znajdziecie moc atrakcji jak i rejsów. Co do rejsow to się nie wypowiem bo płynąłem raz i nie wspominam tego dobrze więc nie będę reklamował a raczej nie robił anty reklamy. Ale już lot spadochronem mogę polecić z czystym sercem.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Atrakcje w okolicy Zivogosce - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone