Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 30.12.2016 17:39

Ręcznik mnie powalił :D taki test na spostrzegawczość dobrze że dałeś drugie zdjęcie bo już mnie oczy bolały :roll:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.12.2016 17:40

słoma79 napisał(a): szybki rozładunek auta, jeszcze szybszy spacer po Obrazek


Ależ to pierwsze po przyjeździe smakuje... 8)

Pzdr
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 30.12.2016 18:01

Vjetar napisał(a):
słoma79 napisał(a): szybki rozładunek auta, jeszcze szybszy spacer po Obrazek


Ależ to pierwsze po przyjeździe smakuje... 8)

Pzdr


wiem, że psuję obraz idealnego cromaniaka, ale pierwsze to wciągnąłem duszkiem jeszcze pod sklepem...to dopiero smakowało :devil:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.12.2016 18:22

słoma79 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
słoma79 napisał(a): szybki rozładunek auta, jeszcze szybszy spacer po Obrazek


Ależ to pierwsze po przyjeździe smakuje... 8)

Pzdr


wiem, że psuję obraz idealnego cromaniaka, ale pierwsze to wciągnąłem duszkiem jeszcze pod sklepem...to dopiero smakowało :devil:


I hejnał powitalny odegrany. 8)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 30.12.2016 22:12

CROnikiCROpka napisał(a):Z chęcią zobaczę Riwierę Twoimi oczami ;)


witaj....miło mi Ciebie gościć :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 31.12.2016 00:29

Co Ožujsko, to ožujsko, co nie? 8)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.12.2016 00:51

tyniolek napisał(a):Co Ožujsko, to ožujsko, co nie? 8)


Twoje było jeszcze lepsze niż zawsze...bo niespodziewane :smo:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 31.12.2016 01:50

słoma79 napisał(a):
tyniolek napisał(a):Co Ožujsko, to ožujsko, co nie? 8)


Twoje było jeszcze lepsze niż zawsze...bo niespodziewane :smo:


Uczciwie wygrane, powinno być spodziewane :D ino, że mom ruła, temu tak późno :(
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 31.12.2016 13:26

janka.mik. napisał(a):
słoma79 napisał(a):
Darkos napisał(a):
kilka godzin później nadal luz, a do tego jeszcze taka sytuacja...

Obrazek

dla mnie bomba :hearts:


Obstawiam, że to Czech bo kiedyś spotkaliśmy w Podgorze właśnie Czechów w takich samych strojach kąpielowych :oczko_usmiech:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 31.12.2016 18:33

I de al nie! Ale trafiłem. Zasiadam do czytania, bo w 2017 roku właśnie tam jedziemy. Po 3 razach w Breli zapuszczamy się w inne rejony. Pisz pisz, bo bardzo mnie interesuje gdzie tam zjeść i czy nie zbankrutuję przy okazji. Raczej nie gotujemy na apartmanie :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.12.2016 19:06

algirdas napisał(a):I de al nie! Ale trafiłem. Zasiadam do czytania, bo w 2017 roku właśnie tam jedziemy. Po 3 razach w Breli zapuszczamy się w inne rejony. Pisz pisz, bo bardzo mnie interesuje gdzie tam zjeść i czy nie zbankrutuję przy okazji. Raczej nie gotujemy na apartmanie :)


jest gdzie zjeść, jest gdzie wypić, a ceny bardzo normalne :mrgreen:
Kiedy jedziecie ? I jaki app?

Witaj :papa:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 31.12.2016 20:27

słoma79 napisał(a):
algirdas napisał(a):I de al nie! Ale trafiłem. Zasiadam do czytania, bo w 2017 roku właśnie tam jedziemy. Po 3 razach w Breli zapuszczamy się w inne rejony. Pisz pisz, bo bardzo mnie interesuje gdzie tam zjeść i czy nie zbankrutuję przy okazji. Raczej nie gotujemy na apartmanie :)


jest gdzie zjeść, jest gdzie wypić, a ceny bardzo normalne :mrgreen:
Kiedy jedziecie ? I jaki app?

Witaj :papa:


II połowa lipca. Apartamenty Luka. Bardzo mnie to cieszy, bo po pobycie w Breli stwierdziliśmy, że nie chce nam się kucharzyć, a za kolację dla 2 os z piwkiem płaciliśmy w okolicy 200 kun. czyli znośnie. A że knajpa niemalże na plaży, to warto. :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.12.2016 21:06

algirdas napisał(a):
słoma79 napisał(a):
algirdas napisał(a):I de al nie! Ale trafiłem. Zasiadam do czytania, bo w 2017 roku właśnie tam jedziemy. Po 3 razach w Breli zapuszczamy się w inne rejony. Pisz pisz, bo bardzo mnie interesuje gdzie tam zjeść i czy nie zbankrutuję przy okazji. Raczej nie gotujemy na apartmanie :)


jest gdzie zjeść, jest gdzie wypić, a ceny bardzo normalne :mrgreen:
Kiedy jedziecie ? I jaki app?

Witaj :papa:


II połowa lipca. Apartamenty Luka. Bardzo mnie to cieszy, bo po pobycie w Breli stwierdziliśmy, że nie chce nam się kucharzyć, a za kolację dla 2 os z piwkiem płaciliśmy w okolicy 200 kun. czyli znośnie. A że knajpa niemalże na plaży, to warto. :)


No to możemy się minąć bo my od 31 lipca zaczynamy...w Poracie każda knajpa jest nad morzem :mrgreen:
Z tą kolacją to lekko się zmieścisz, chyba, że każdy codziennie owoce morza 8O

Po Googlach widzę, że będziemy sąsiadami bo my u Majstrovičów pod 37 stacjonujemy :hearts:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 01.01.2017 14:11

słoma79 napisał(a):
algirdas napisał(a):
słoma79 napisał(a):
algirdas napisał(a):I de al nie! Ale trafiłem. Zasiadam do czytania, bo w 2017 roku właśnie tam jedziemy. Po 3 razach w Breli zapuszczamy się w inne rejony. Pisz pisz, bo bardzo mnie interesuje gdzie tam zjeść i czy nie zbankrutuję przy okazji. Raczej nie gotujemy na apartmanie :)


jest gdzie zjeść, jest gdzie wypić, a ceny bardzo normalne :mrgreen:
Kiedy jedziecie ? I jaki app?

Witaj :papa:


II połowa lipca. Apartamenty Luka. Bardzo mnie to cieszy, bo po pobycie w Breli stwierdziliśmy, że nie chce nam się kucharzyć, a za kolację dla 2 os z piwkiem płaciliśmy w okolicy 200 kun. czyli znośnie. A że knajpa niemalże na plaży, to warto. :)


No to możemy się minąć bo my od 31 lipca zaczynamy...w Poracie każda knajpa jest nad morzem :mrgreen:
Z tą kolacją to lekko się zmieścisz, chyba, że każdy codziennie owoce morza 8O

Po Googlach widzę, że będziemy sąsiadami bo my u Majstrovičów pod 37 stacjonujemy :hearts:


No faktycznie, zaraz obok :D My z owoców morza to jedynie ryby :P Oby tylko nie było tłumów wieczorami, choć nie wiem czy można mówić o tłumach w przypadku tej wioski :)
shoma
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shoma » 01.01.2017 18:14

Lepiej późno niż wcale , więc Ja też zasiadam i czekam na ciąg dalszy . Tym bardziej ,że się w okolice wybieramy z rodzinką -Zivogosce Blato na drugą połowę czerwca się szykuje .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone