Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruzica
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 14.01.2017 21:27

Svaka čast to miej więcej szacun-czyli dobrze kombinujesz. :wink:

Dubrovnik to miód na me zmarznięte serce :hearts: Chcę więcej :!:

A te gacie za oknem to kiedyś sama tak wywiesiłam bytując w Dubrovniku, bo tam po prostu nie było innego miejsca na wieszanie :roll:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.01.2017 20:14

ruzica napisał(a):Dubrovnik to miód na me zmarznięte serce :hearts: Chcę więcej :!:

Za chwilę będzie odrobina miodu...tylko się z burkiem z Biedry rozprawię :mrgreen:
Wiem, że napisali grecki...co z tego...wygląda zajebiście :boss:
Załączniki:
2017-01-15 20.03.05.jpg
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.01.2017 22:02

mysza73 napisał(a):Po co ja mam włazić na te mury (w Dubrowniku byłam już chyba 7 razy, a na murach 0 8O ) skoro już je 435774 razy w różnych relacjach widziałam :roll: :mrgreen: :smo:

mi raz wystarczy :oczko_usmiech: wolę pokręcić się po tych wszystkich zakamarkach na dole...żeby nie było, wszedłem też do kilku kościołów...ale to nie moja bajka :papa: zdecydowanie ciekawsze są bieszczadzkie cerkwie :mrgreen:

tyniolek napisał(a):Noooo, pięknie uczciłeś :hearts: Dubrownikiem... moja miłość, gdy jeszcze nie znałam Korčuli :)

Korčulę poznamy w tym roku...na razie nie mam porównania :la:

a teraz wyjeżdżamy z Dubrovnika i jedziemy w kierunku Kupari...

Dubrovnik część 2...Kupari i...

Po wyjeździe z Dubrovnika kierujemy się na południe do oddalonego o kilka kilometrów (nawet jakby było dalej to i tak warto) Kupari. O zatoce, w której stoją opuszczone hotele przeczytałem w którejś z relacji na forum i już wtedy wiedziałem, że muszę je zobaczyć. Dojazd zajmuje kilka minut, a sama droga do kompleksu, choć nieoznaczona, jest dość oczywista.Parking bezpłatny przy samej plaży :P

Ich czas chyba dobiega końca, na terenie kompleksu widać maszyny budowlane i geodetów...szkoda, bo na swój sposób są piękne...szczególnie Grand...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wstyd się przyznać, ale cały ten gruz z przodu auta zgarnąłem zawracając...tak jeździmy autem na F i do tego w dieslu :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

:hearts:
Obrazek
Obrazek

żegnamy się z tym ciekawym i pięknym miejscem, w sumie to ja się żegnam, bo reszta ekipy w czasie gdy ja buszowałem po terenie, korzystała z dobrodziejstw klimatyzacji w naszym kombi 8O i jedziemy w kierunku
Obrazek
po drodze jeszcze raz spojrzymy na perłę Adriatyku :mrgreen: z góry :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w drodze powrotnej przystaniemy w miejscu, które wpadło nam w oko rano i które jeszcze przyjdzie nam zobaczyć z innej perspektywy dzięki niezastąpionej Marysi podczas wycieczki do Bośni i Hercegowiny...Baćinska jezera...kolor cudny 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

koniec :papa:

jest wtorek, a wtorek oznacza rybářský večer, więc czym prędzej śmigamy do portu na browara i coś z grilla :oczko_usmiech:

Obrazek

dobranoc :D
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 16.01.2017 12:48

Ja już raczej nie zdążę zobaczyć Kupari w takiej formie. :( A jak tam postawią Hiltony i inne Sheratony, to i tak nie będzie mnie stać :oczko_usmiech:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 16.01.2017 13:05

słoma79 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Po co ja mam włazić na te mury (w Dubrowniku byłam już chyba 7 razy, a na murach 0 8O ) skoro już je 435774 razy w różnych relacjach widziałam :roll: :mrgreen: :smo:

...żeby nie było, wszedłem też do kilku kościołów...ale to nie moja bajka :papa: zdecydowanie ciekawsze są bieszczadzkie cerkwie :mrgreen:
No, no, no ... tylko bez takich insynuacji proszę :evil: ,

bieszczadzką cerkiew widziałam jedną - piękna :hearts: ,
ja teraz gustuję w greckich kapliczkach z niebiańskimi kopułkami :oczko_usmiech: ,
ale może niedługo sprawdzę, co Portugalia oferuje w tej dziedzinie :wink:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 16.01.2017 18:22

ruzica napisał(a):jak masz więcej kotów na zdjęciach to ja poproszę :wink:

w wolnej chwili między odcinkami postanowiłem odpowiedzieć na zapotrzebowanie :mrgreen: kotów było sporo...ale w sumie wyszło, że głównie jeden...skubany czekał aż wrócimy z plaży i ładował się w moje buty :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

później lepił głupa, że to nie on :oczko_usmiech:

Obrazek

czasem był miły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale jak było gorąco ewidentnie przeginał :wink:

Obrazek

aż się inne kotły paczały :lool:

Obrazek

:papa:
ruzica
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 16.01.2017 18:41

Słodziaki :hearts: Przede mną zawsze uciekają :cry:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.01.2017 20:28

U mnie Południowa Dalmacja dopiero w planach. Bardzo fajnie ją pokazujesz. Kupari wygląda jak miejsce postnuklearne. Dubrownik robi wrażenie. Super te improwizowane boiska do kosza i ręcznej :) Oglądam i czytam dalej, no i szacun za morsowanie 8O . :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.01.2017 01:11

Kooooociaaaakiii :hearts:

:lol:
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 17.01.2017 08:19

Koteczki :hearts:
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 17.01.2017 08:50

Za kotami nie przepadam (mam uczulenie), dla mnie zdecydowanie ciekawszy Dubrownik :wink: .
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2017 16:36

tyniolek napisał(a):Ja już raczej nie zdążę zobaczyć Kupari w takiej formie.

właśnie dlatego bardzo tam chciałem pojechać przy pierwszej możliwej okazji...

mysza73 napisał(a):bieszczadzką cerkiew widziałam jedną - piękna :hearts: ,
ja teraz gustuję w greckich kapliczkach z niebiańskimi kopułkami :oczko_usmiech: ,
ale może niedługo sprawdzę, co Portugalia oferuje w tej dziedzinie :wink:

kiedy ta Portugalia...bo mam lekki niedosyt po Santorini :oczko_usmiech:

Habanero napisał(a):U mnie Południowa Dalmacja dopiero w planach. Bardzo fajnie ją pokazujesz. Kupari wygląda jak miejsce postnuklearne. Dubrownik robi wrażenie. Super te improwizowane boiska do kosza i ręcznej :) Oglądam i czytam dalej, no i szacun za morsowanie 8O . :papa:

Dubrovnik jeszcze kiedyś odwiedzimy...wakacje niestety dobiegają końca i niewiele już zostało do opisania :(
Morsować zacząłem w mikołajki i mnie wciągnęło...niesamowita ilość endorfin się wydziela i świetnie regeneruje organizm :mrgreen:

CROnikiCROpka napisał(a):Kooooociaaaakiii :hearts:

:lol:

figusek napisał(a):Koteczki :hearts:

Nefer napisał(a):Za kotami nie przepadam (mam uczulenie)

więcej kotów nie będzie :D

w kolejny odcinku Pocitelj, Blagaj, Mostar, Medjugorje i wodospady Kravica :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.01.2017 16:59

Koty przesłodkie :mrgreen:

Nadrobiłam zaległości i teraz czekam na Mostar, Blagaj i inne hity :D
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2017 17:11

maslinka napisał(a):Koty przesłodkie :mrgreen:

Nadrobiłam zaległości i teraz czekam na Mostar, Blagaj i inne hity :D

miło Cię tutaj widzieć :papa:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.01.2017 17:53

słoma79 napisał(a):
Nefer napisał(a):Za kotami nie przepadam (mam uczulenie)

więcej kotów nie będzie :D

w kolejny odcinku Pocitelj, Blagaj, Mostar, Medjugorje i wodospady Kravica :papa:

Apsik. :wink:

Oczywiście towarzyszę w tej podróży.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019