Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.01.2017 19:29

Piękne zdjęcie z tym straganem pływającym :hearts:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 22.01.2017 14:38

Bardzo fajna relacja :lol: Miło się czyta i wspomina. Wycieczka do Bośni identyczna jaką sobie zafundowaliśmy w 2014.

Pozdrawiam :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.01.2017 22:49

W tym miejscu kończy się nasza pierwsza przygoda z Chorwacją :cry: Chociaż nie...jest jeszcze coś...w niedzielę 14 wyjeżdżamy, a jedenaście lat temu, też w niedzielę stanęliśmy przed ołtarzem...jakoś głupio tak obchodzić rocznicę ślubu na autostradzie, więc bierzemy butelkę Malvaziji, kieliszki z szafki i obchodzimy ją parę godzin wcześniej na chorwackiej plaży :oczko_usmiech:

Obrazek

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się z nami udać w tę naszą pierwszą podróż, dziękuję Joannie za pomoc, cierpliwość i odpowiedzi na wszystkie pytania, dziękuję Wam cromaniacy za wskazówki i wiedzę, którą się tutaj dzielicie...do zobaczenia za rok :papa:

Zgodnie z obietnicą będzie jeszcze małe podsumowanie...
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 249
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 22.01.2017 23:38

Bardzo fajna relacja. Miło wraca się wspomnieniami w znajome miejsca. W tym roku trzeci raz jedziemy do Blato i także nie możemy się doczekać wakacji. Wycieczkę po BIH zaliczyłem już dwa razy i to na pewno nie ostatnie słowo :lol:. Do Dubrovnika wybieramy się w tym roku tylko martwią mnie zapowiedzi jakiś limitowanych wstępów. W każdym razie ta relacja utwierdza mnie w przekonaniu, że wybieram słuszny kierunek wypoczynku 8).
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 23.01.2017 10:41

Dzięki za relację! Pierwszy raz zawsze jest szczególny, miło, że mogliśmy tam być z Wami :D

No i dziękuję za słoneczne zdjęcia plaży i ostatni zachód słońca :hearts:

Czekam niecierpliwie na Twój kolejny wyjazd, mam nadzieję, że zobaczę tam Korčulę :papa: :papa:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 23.01.2017 11:39

Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .
Kunii
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kunii » 23.01.2017 14:44

Witam :) Tak myślę, ze będzie trzeba w końcu zwiedzić też i ląd, ale póki co mam mnóstwo wysp do zwierzenia :mrgreen: no ale przyciąga ten Mostar, Dubrownik, wodospady, Plitvice...
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 23.01.2017 15:17

Super relacja :-) Cieszę się , że mogłam Wam pomóc :-) Mam nadzieję, że kiedyś to uczcimy w realu ( najlepiej w Zivo )
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 23.01.2017 18:27

Fajna relacja, dziękuję, trochę się tu rozgrzałam :lol:
pozdrawiam :papa:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 23.01.2017 23:02

Elegancko poprowadzona relacja :) Gdzie polecasz się stołować w Poracie? Możesz podać jakieś namiary na sklep, w którym można kupić browarka na plażę i chlebek na śniadanie? :)
Paulka75
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka75 » 25.01.2017 23:55

Szkoda, że to już koniec relacji :( dużo miłości i aby 15sta rocznica znów była w jakimś pięknym miejscu :)

Swoją drogą jak sprawdziła się cytrynka na trasie? :) Kupiliśmy 2 tyg temu C5 i chcemy aby w tym roku zwiedziła Chorwację :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.01.2017 21:27

tyniolek napisał(a):Dzięki za relację! Pierwszy raz zawsze jest szczególny, miło, że mogliśmy tam być z Wami :D

No i dziękuję za słoneczne zdjęcia plaży i ostatni zachód słońca :hearts:

Czekam niecierpliwie na Twój kolejny wyjazd, mam nadzieję, że zobaczę tam Korčulę :papa: :papa:


Na pewno się doczekasz, na razie wracam do Twoich wojaży po Korčuli i układam plan :oczko_usmiech:

Tomy Lee napisał(a):Bardzo fajna relacja. Miło wraca się wspomnieniami w znajome miejsca. W tym roku trzeci raz jedziemy do Blato i także nie możemy się doczekać wakacji. Wycieczkę po BIH zaliczyłem już dwa razy i to na pewno nie ostatnie słowo :lol:. Do Dubrovnika wybieramy się w tym roku tylko martwią mnie zapowiedzi jakiś limitowanych wstępów. W każdym razie ta relacja utwierdza mnie w przekonaniu, że wybieram słuszny kierunek wypoczynku 8).


Witaj, dla nas będzie to drugi raz, ale kierunek jak najbardziej słuszny :mrgreen:

Nefer napisał(a):Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .


Zapraszam wkrótce do relacji bieszczadzko - sowiogórskiej :papa:

Kunii napisał(a):Witam :) Tak myślę, ze będzie trzeba w końcu zwiedzić też i ląd, ale póki co mam mnóstwo wysp do zwierzenia :mrgreen: no ale przyciąga ten Mostar, Dubrownik, wodospady, Plitvice...


Cześć, miło Cię tu widzieć...my planujemy wyspy, ale jeszcze nie w tym roku...wyspiarskie relacje mile widziane :oczko_usmiech:

JoannaMaxel napisał(a):Super relacja :-) Cieszę się , że mogłam Wam pomóc :-) Mam nadzieję, że kiedyś to uczcimy w realu ( najlepiej w Zivo )


Bardzo chciałbym, żeby to było Živogošće...tylko może być mały problem...NASZ :oczko_usmiech: app może być za mały dla nas wszystkich :mrgreen:

janka.mik. napisał(a):Fajna relacja, dziękuję, trochę się tu rozgrzałam :lol:
pozdrawiam :papa:


Odrobina ciepła w te zimne dni nie zaszkodzi :D

algirdas napisał(a):Elegancko poprowadzona relacja :) Gdzie polecasz się stołować w Poracie? Możesz podać jakieś namiary na sklep, w którym można kupić browarka na plażę i chlebek na śniadanie? :)


Dzięki...wszelkie wątpliwości masz rozwiane na PW...w razie pytań wal śmiało, chętnie pomogę :papa:

Paulka75 napisał(a):Szkoda, że to już koniec relacji :( dużo miłości i aby 15sta rocznica znów była w jakimś pięknym miejscu :)

Swoją drogą jak sprawdziła się cytrynka na trasie? :) Kupiliśmy 2 tyg temu C5 i chcemy aby w tym roku zwiedziła Chorwację :D


jak na razie 12 też wypadnie podobnie, czyli w dzień powrotu...coś się wymyśli 8)

Gratuluję wyboru, Cytryny to taki niedoceniany w Polsce samochód...w trasie sprawdziła się znakomicie, 3700km bez zająknięcia, hydro jest super w trasie, fotele superwygodne, pali niewiele...śmiało możecie jechać :mrgreen:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 26.01.2017 22:40

słoma79 napisał(a):
Nefer napisał(a):Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .

Zapraszam wkrótce do relacji bieszczadzko - sowiogórskiej :papa:

Z wielką przyjemnością - będą góry, będę i ja :) .
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 26.01.2017 23:21

Dzięki za słońce, które dała mi Wasza relacja :-) choć rzadko się odzywałam, to zapewniam, że podglądałam i spędzałam z Wami czas :-) za rok już 12-sta rocznica i mam nadzieję, że spędzicie ją w Cro :-)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.01.2017 23:32

figusek napisał(a):za rok już 12-sta rocznica i mam nadzieję, że spędzicie ją w Cro :-)


Za 7 miesięcy...niecałe 8O
Cieszę się, że ogrzałaś się w naszym słońcu :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki... - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone