Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.01.2017 19:29

Piękne zdjęcie z tym straganem pływającym :hearts:
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 22.01.2017 14:38

Bardzo fajna relacja :lol: Miło się czyta i wspomina. Wycieczka do Bośni identyczna jaką sobie zafundowaliśmy w 2014.

Pozdrawiam :papa:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 22.01.2017 22:49

W tym miejscu kończy się nasza pierwsza przygoda z Chorwacją :cry: Chociaż nie...jest jeszcze coś...w niedzielę 14 wyjeżdżamy, a jedenaście lat temu, też w niedzielę stanęliśmy przed ołtarzem...jakoś głupio tak obchodzić rocznicę ślubu na autostradzie, więc bierzemy butelkę Malvaziji, kieliszki z szafki i obchodzimy ją parę godzin wcześniej na chorwackiej plaży :oczko_usmiech:

Obrazek

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się z nami udać w tę naszą pierwszą podróż, dziękuję Joannie za pomoc, cierpliwość i odpowiedzi na wszystkie pytania, dziękuję Wam cromaniacy za wskazówki i wiedzę, którą się tutaj dzielicie...do zobaczenia za rok :papa:

Zgodnie z obietnicą będzie jeszcze małe podsumowanie...
Tomy Lee
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 22.01.2017 23:38

Bardzo fajna relacja. Miło wraca się wspomnieniami w znajome miejsca. W tym roku trzeci raz jedziemy do Blato i także nie możemy się doczekać wakacji. Wycieczkę po BIH zaliczyłem już dwa razy i to na pewno nie ostatnie słowo :lol:. Do Dubrovnika wybieramy się w tym roku tylko martwią mnie zapowiedzi jakiś limitowanych wstępów. W każdym razie ta relacja utwierdza mnie w przekonaniu, że wybieram słuszny kierunek wypoczynku 8).
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 23.01.2017 10:41

Dzięki za relację! Pierwszy raz zawsze jest szczególny, miło, że mogliśmy tam być z Wami :D

No i dziękuję za słoneczne zdjęcia plaży i ostatni zachód słońca :hearts:

Czekam niecierpliwie na Twój kolejny wyjazd, mam nadzieję, że zobaczę tam Korčulę :papa: :papa:
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 23.01.2017 11:39

Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .
Kunii
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kunii » 23.01.2017 14:44

Witam :) Tak myślę, ze będzie trzeba w końcu zwiedzić też i ląd, ale póki co mam mnóstwo wysp do zwierzenia :mrgreen: no ale przyciąga ten Mostar, Dubrownik, wodospady, Plitvice...
JoannaMaxel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 23.01.2017 15:17

Super relacja :-) Cieszę się , że mogłam Wam pomóc :-) Mam nadzieję, że kiedyś to uczcimy w realu ( najlepiej w Zivo )
janka.mik.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 23.01.2017 18:27

Fajna relacja, dziękuję, trochę się tu rozgrzałam :lol:
pozdrawiam :papa:
algirdas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 23.01.2017 23:02

Elegancko poprowadzona relacja :) Gdzie polecasz się stołować w Poracie? Możesz podać jakieś namiary na sklep, w którym można kupić browarka na plażę i chlebek na śniadanie? :)
Paulka75
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka75 » 25.01.2017 23:55

Szkoda, że to już koniec relacji :( dużo miłości i aby 15sta rocznica znów była w jakimś pięknym miejscu :)

Swoją drogą jak sprawdziła się cytrynka na trasie? :) Kupiliśmy 2 tyg temu C5 i chcemy aby w tym roku zwiedziła Chorwację :D
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.01.2017 21:27

tyniolek napisał(a):Dzięki za relację! Pierwszy raz zawsze jest szczególny, miło, że mogliśmy tam być z Wami :D

No i dziękuję za słoneczne zdjęcia plaży i ostatni zachód słońca :hearts:

Czekam niecierpliwie na Twój kolejny wyjazd, mam nadzieję, że zobaczę tam Korčulę :papa: :papa:

Na pewno się doczekasz, na razie wracam do Twoich wojaży po Korčuli i układam plan :oczko_usmiech:

Tomy Lee napisał(a):Bardzo fajna relacja. Miło wraca się wspomnieniami w znajome miejsca. W tym roku trzeci raz jedziemy do Blato i także nie możemy się doczekać wakacji. Wycieczkę po BIH zaliczyłem już dwa razy i to na pewno nie ostatnie słowo :lol:. Do Dubrovnika wybieramy się w tym roku tylko martwią mnie zapowiedzi jakiś limitowanych wstępów. W każdym razie ta relacja utwierdza mnie w przekonaniu, że wybieram słuszny kierunek wypoczynku 8).

Witaj, dla nas będzie to drugi raz, ale kierunek jak najbardziej słuszny :mrgreen:

Nefer napisał(a):Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .

Zapraszam wkrótce do relacji bieszczadzko - sowiogórskiej :papa:

Kunii napisał(a):Witam :) Tak myślę, ze będzie trzeba w końcu zwiedzić też i ląd, ale póki co mam mnóstwo wysp do zwierzenia :mrgreen: no ale przyciąga ten Mostar, Dubrownik, wodospady, Plitvice...

Cześć, miło Cię tu widzieć...my planujemy wyspy, ale jeszcze nie w tym roku...wyspiarskie relacje mile widziane :oczko_usmiech:

JoannaMaxel napisał(a):Super relacja :-) Cieszę się , że mogłam Wam pomóc :-) Mam nadzieję, że kiedyś to uczcimy w realu ( najlepiej w Zivo )

Bardzo chciałbym, żeby to było Živogošće...tylko może być mały problem...NASZ :oczko_usmiech: app może być za mały dla nas wszystkich :mrgreen:

janka.mik. napisał(a):Fajna relacja, dziękuję, trochę się tu rozgrzałam :lol:
pozdrawiam :papa:

Odrobina ciepła w te zimne dni nie zaszkodzi :D

algirdas napisał(a):Elegancko poprowadzona relacja :) Gdzie polecasz się stołować w Poracie? Możesz podać jakieś namiary na sklep, w którym można kupić browarka na plażę i chlebek na śniadanie? :)

Dzięki...wszelkie wątpliwości masz rozwiane na PW...w razie pytań wal śmiało, chętnie pomogę :papa:

Paulka75 napisał(a):Szkoda, że to już koniec relacji :( dużo miłości i aby 15sta rocznica znów była w jakimś pięknym miejscu :)

Swoją drogą jak sprawdziła się cytrynka na trasie? :) Kupiliśmy 2 tyg temu C5 i chcemy aby w tym roku zwiedziła Chorwację :D

jak na razie 12 też wypadnie podobnie, czyli w dzień powrotu...coś się wymyśli 8)

Gratuluję wyboru, Cytryny to taki niedoceniany w Polsce samochód...w trasie sprawdziła się znakomicie, 3700km bez zająknięcia, hydro jest super w trasie, fotele superwygodne, pali niewiele...śmiało możecie jechać :mrgreen:
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 26.01.2017 22:40

słoma79 napisał(a):
Nefer napisał(a):Miło było zaglądać do Twojej relacji. :) Wielkie dzięki :) .

Zapraszam wkrótce do relacji bieszczadzko - sowiogórskiej :papa:

Z wielką przyjemnością - będą góry, będę i ja :) .
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 26.01.2017 23:21

Dzięki za słońce, które dała mi Wasza relacja :-) choć rzadko się odzywałam, to zapewniam, że podglądałam i spędzałam z Wami czas :-) za rok już 12-sta rocznica i mam nadzieję, że spędzicie ją w Cro :-)
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.01.2017 23:32

figusek napisał(a):za rok już 12-sta rocznica i mam nadzieję, że spędzicie ją w Cro :-)

Za 7 miesięcy...niecałe 8O
Cieszę się, że ogrzałaś się w naszym słońcu :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Živogošće Porat, czyli wielkopolski zwiad chorwacki... - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019