Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 04.10.2016 08:48

Super relacja, przeczytałem za jednym razem :) Dużo udało Wam się zobaczyć, Hvar wciąga, jak będzie okazja to na pewno tam wrócę :!:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 06.10.2016 09:37

Rafał78 napisał(a):No i fajnie :)
...relacja na swoim miejscu.


:wink:

lotnikwsk napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Teraz kolej na Twoją relację :wink:

jest nadzieja , :D
tylko trzeba poczekać na sezon grzańców aby wyobraźnia była bardziej bujna :mrgreen: :papa:


ehhh dla mnie sezon grzańców właśnie nastał :D u mnie 3 stopnie więc lodówka dobrze, że dzisiaj słońce bo ten deszcz mnie już dobijał 8)

Adek99 napisał(a):Super relacja, przeczytałem za jednym razem :) Dużo udało Wam się zobaczyć, Hvar wciąga, jak będzie okazja to na pewno tam wrócę :!:


Dzięki, my też kiedyś na pewno wrócimy na Hvar :smo:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.10.2016 17:06

wiolek_lp napisał(a):W ciągu 10 dni pobytu zrobiliśmy 3626 km z czego na wyspie 864.


Nieźle. Ale my też tak lubimy się kręcić.
Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 11.10.2016 12:02

Ach ten Hvar... piękny Hvar. To moje marzenie. Zazdroszcze Ci tego, że nie czujesz niedosytu. Ja po 4 wakacjach w Cro zawsze czułam niedosyt i zawsze towarzyszyło mi przeświadczenie, że nie tak miały wyglądac te wakacje. No, ale może właśnie przez to, że cały czas do tej pory stacjonowaliśmy na stałym lądzie. W przyszłym roku jeszcze nie wiem co będzie, ale mam nadzieję, że w ogóle będzie to Cro :D
Pozdrawiam
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 13:40

Vjetar napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W ciągu 10 dni pobytu zrobiliśmy 3626 km z czego na wyspie 864.


Nieźle. Ale my też tak lubimy się kręcić.
Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr

Dzięki za obecność ;)

agata26061 napisał(a):Ach ten Hvar... piękny Hvar. To moje marzenie. Zazdroszcze Ci tego, że nie czujesz niedosytu. Ja po 4 wakacjach w Cro zawsze czułam niedosyt i zawsze towarzyszyło mi przeświadczenie, że nie tak miały wyglądac te wakacje. No, ale może właśnie przez to, że cały czas do tej pory stacjonowaliśmy na stałym lądzie. W przyszłym roku jeszcze nie wiem co będzie, ale mam nadzieję, że w ogóle będzie to Cro :D
Pozdrawiam


Ale ja czuję niedosyt- zwłaszcza ten związany z miastem Hvar :) Ale jednocześnie jestem bardzo zadowolona bo czas, który mieliśmy wg mnie wykorzystaliśmy jak najlepiej się dało, nie zmęczyliśmy się plażowaniem ale nie zmęczyliśmy też dzieciaki zwiedzaniem :wink:
Hvar dalej mnie strasznie kusi, ale jednak w przyszłym roku będzie trochę Pagu i więcej Brać, ehhh gdyby tak pływały jakieś promy z Bracia bezpośrednio do miasta Hvar, no ale nie ma tak dobrze :D

Ja znowu nie byłam na stałym lądzie ale zjechałam wybrzeże i chyba nie chcę tam dość szybko stacjonować.
Mam wrażenie, że na wyspach łatwiej znaleźć zatoczki, na których nie będzie tłumów, ale może się mylę :twisted:

Pozdrowienia :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.11.2016 15:33

P1110257.JPG

Zjeżdżaliśmy tam na rowerach w nocy :mrgreen: mam dylemat nie wiem jak skomentować pozazdrościć odwagi czy czy skrytykować za .... coś innego.

Jakim autem ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 15:46

bluesman napisał(a):
P1110257.JPG

Zjeżdżaliśmy tam na rowerach w nocy :mrgreen: mam dylemat nie wiem jak skomentować pozazdrościć odwagi czy czy skrytykować za .... coś innego.

Jakim autem ?


Tam tzn gdzie ? W sensie, że drogą z Sv Nikoli na Poljice ? :lol:
Gdybyśmy wiedzieli, jaka jest ta droga to jednak nadłożylibyśmy i wrócili się przez Dubovice :)
No ale jak już pojechaliśmy, nie było sensu zawracać, auto dało radę a, że jest stare ( Scenic 1) to jakoś nie ruszyło nas to, że z Cro wróciło całe porysowane od krzaczorów :)
W każdym razie 2 raz na pewno tą drogą nie jechalibyśmy :twisted:
Ale na rowerach w nocy ? To dopiero odwaga :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.11.2016 16:27

no to Scenic jest de best 8O
zobacz tu od wpisu 13:58 :)


rower-kondycje-buduje-i-paliwa-nie-potrzebuje-t31189-1665.html
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 20:06

bluesman napisał(a):no to Scenic jest de best 8O
zobacz tu od wpisu 13:58 :)


rower-kondycje-buduje-i-paliwa-nie-potrzebuje-t31189-1665.html


Wielki podziw dla takich wyczynów :) Ale Wy to już zaprawieni już jesteście :wink:
A Scenic spoko- nie zawiódł nas jeszcze nigdy ale on ma chyba wysokie zawieszenie więc dał radę bez problemu- pamiętam jak kiedyś mieliśmy jakiegoś fiata bravo i ja po zrobieniu prawa jazdy ryłam nim po każdym krawężniku :D
Także auto bez problemu, gorzej zjazd zniósł mąż, chociaż i tak nie była to najgorsza droga na wyspie :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.11.2016 17:19

wiolek_lp napisał(a):
Vjetar napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W ciągu 10 dni pobytu zrobiliśmy 3626 km z czego na wyspie 864.


Nieźle. Ale my też tak lubimy się kręcić.
Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr

Dzięki za obecność ;)


Cała przyjemność po mojej stronie. 8)

Pzdr
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 28.01.2017 10:30

Bardzo ciekawa relacja. Świetne opisy. Dobrze się czyta.

Zaznaczyłem sobie na mapie Hvar'u kilka miejsc, które odwiedziliście.

Dziękuję za dużą porcję ciepła 8)
Pozdrawiam
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.01.2017 20:01

I ja trafiłam dopiero teraz :) Hvar był u nas w 2015 ,pierwszy ale pewnie nie ostatni raz ,bo bardzo mi się tam podobało .Twoja relacja piękna,super fotki wakacyjne ,dzieciaczki cudne i szczęśliwe ,a jakie dzielne ! bardzo wiele zobaczyliście ..my mamy córę 17 letnią a też dalismy radę dojść tylko do groty ...chcieliśmy podjechać na Sv Nikola ale autko trochę zaczęło się buntować ,więc troszkę Ci zazdroszczę :) bardzo fajnie się czytało ,życzę Wam żebyście jeszcze wrócili na Hvar i zajrzeli tam gdzie czasu zabrakło :) :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.01.2017 11:29

pawel silesia napisał(a):Bardzo ciekawa relacja. Świetne opisy. Dobrze się czyta.

Zaznaczyłem sobie na mapie Hvar'u kilka miejsc, które odwiedziliście.

Dziękuję za dużą porcję ciepła 8)
Pozdrawiam


Dziękuję, miło mi :wink:

andeo napisał(a):I ja trafiłam dopiero teraz :) Hvar był u nas w 2015 ,pierwszy ale pewnie nie ostatni raz ,bo bardzo mi się tam podobało .Twoja relacja piękna,super fotki wakacyjne ,dzieciaczki cudne i szczęśliwe ,a jakie dzielne ! bardzo wiele zobaczyliście ..my mamy córę 17 letnią a też dalismy radę dojść tylko do groty ...chcieliśmy podjechać na Sv Nikola ale autko trochę zaczęło się buntować ,więc troszkę Ci zazdroszczę :) bardzo fajnie się czytało ,życzę Wam żebyście jeszcze wrócili na Hvar i zajrzeli tam gdzie czasu zabrakło :) :papa:


No ja żałuję, że jednak Sv Nikola nie pieszo, ale może kiedyś :lol:
Na Hvar na pewno wrócimy ale kiedy to nie wiadomo, w tym roku będzie Pag i Brać chodź, nie powiem przeszło mi przez myśl, żeby powtórzyć ponownie Hvar no ale jest tyle innych miejsc do zobaczenia, że Hvar musi poczekać :wink: :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 31.01.2017 18:20

My też w tym roku Brać ,Hvar kiedyś tam do powtórnego odwiedzenia :)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 15.03.2017 09:29

wiolek_lp napisał(a): Przychodzi pora na plażę, od której wszytsko się zaczęło- Pokrivenik.
No to w drogę :D
Zjazd za drogowskazem do hotelu Timun. Droga dobra- asfaltowa, po drodze są spadki 16% na krótkich odcinkach ale i tak uważam, że to jedna z lepszych dróg przynajmniej patrząc na zatoki, które my odwiedziliśmy.

Cześć wiolek_lp
Jak dobrze rozumiem, to skręcałaś w tym miejscu:
https://www.google.pl/maps/@43.133831,1 ... 6656?hl=pl

Tylko, że na google maps ja nie widzę bezpośredniej drogi do zatoki (plaży). Nie powinno się skręcić 5 km dalej (z drogi nr 116)?
https://www.google.pl/maps/@43.1390767, ... !1e1?hl=pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO... - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone