Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do osób które wrócą/ły z Chorwacji 2012-Ceny,rady i porady

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.06.2012 12:14

Jacek S napisał(a):
Bosm@n napisał(a):A jest jakieś miejsce w plitwicach wykompania zmęczonego ciałka?


Podobno jest zakaz ale sam widziałem jak się pluskali po lewej stronie od przystani (tak gdzie są restauracje).
A robili przy tym tyle hałasu, że straż parku napewno słyszała...

Również przy wejściu drugim, na dole, przy przystani pierwszej, są pomosty, możliwość wypożyczenia łódki i wykąpania się w Kozjaku.

Co do pozostałych jezior, to wydaje mi się, że dużym walorem parku jest to, co widać na dnie i dlatego kąpiel tam, gdzie można by zmącić wodę lub zrujnować poszycie lub skałki znajdujące się na dnie, jest ze wszech miar zakazana.

Wrzucanie jedzenia do wody też, ale, niestety, nie jest to przestrzegane.
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 29.06.2012 15:36

OSTRZEŻENIE I DOBRA RADA----- uwaga na dokumenty i kasę - kilka dni temu mojemu znajomemu w Plitwicach pod wodospadem "wyparowały " dokumenty ( na szczęście paszport miał w innym miejscu ) karta płatnicza i 120 euro , kieszonkowcy lubią tłok a zwykły ,uczciwy turysta podziwia widoki zapominając czasem o swoim "portfelu"---tępić złodziei
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.06.2012 16:26

A może temperatura, widoki, nieuwaga były przyczyną... :wink:
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 30.06.2012 07:19

Pewnie wszystko po trochu - jednak taki zachwycony widokami turysta to doskonały traf.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008
Re: Do osób które wrócą/ły z Chorwacji 2012-Ceny,rady i pora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 09.08.2012 22:16

To ja już po wyjeździe... niestety.
Plitvice zwiedzone, Peljesac też:-) za rok to już po tylu razach w CRO zostaje Hvar - byłem tylko raz.

Temat dotyczy cen - wspomnienia z tego wyjazdu to 20% więcej kasy niż w ubiegłym roku - może mniej się ograniczałem w restauracjach, moze w Konzumie ceny podskoczyły? Nie wiem. Bielyj Chleb 7,99 kn - tyle co w ubiegłym roku, piwo w tej samej cenie, wino też, ale kasy poszło więcej:-)
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 06.09.2012 22:45

krispinus napisał(a):Godne uwagi.

Kiedyś Drozda, w niezłym monologu stwierdził, że "wycieczki zagraniczne są po to żeby zarobić, a dopiero później cuś zobaczyć".
Ciekawe co by do Chorwacji dzisiaj zabrał zaradny Polak , któremu przyświecałaby powyższa myśl?

Jakieś propozycje?


Śledzie .
Ciekawe jak Chorwatom posmakują , a jak będzie imprezka to wódzia będzie , śledzie będą i potrzymać ....... :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Do osób które wrócą/ły z Chorwacji 2012-Ceny,rady i porady - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone