Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo-Okrug Gornji 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 27.01.2013 21:24

misiekmb1 napisał(a):Fajnie było...powspominać ,szkoda że nie zwiedziliście południowej strony wyspy ,jest tam kilka uroczych zatoczek i zdecydowanie spokojniej niż na stronie pólnocnej.(zależy co kto lubi)


Południowa strona wyspy chyba nam umknęła, muszę obczaić w Google Street View :)
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 27.01.2013 21:31

tomaszc_r4 napisał(a):Relacja super - musze "zaliczyć" plaże ze zdjęć w Slatine.

te plażyczki fajne były:)
tomaszc_r4 napisał(a)::) wszystko ma swoje uroki - Ciovo - jak mówi mja żona to "moje miejsce na ziemi" i właśnie wysłałem rezerwację piąty raz Ciovo.

Mi najbardziej podobał się luzik na plaży:)
A w tym roku w inne miejsce - na dzień dzisiejszy Riwiera Makarska, a póki co cieszę oko fotoksiążką z wakacji:)
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 27.01.2013 21:38

jackuc napisał(a):W Tucepi też chyba nie będzie lepiej na plaży...
A może Brela.....

brela-i-okolice-2012-t39114-135.html

Na początku wątku moja relacja


Brela dodana do listy potencjalnych miejsc na tegoroczne wakacje :)
predatortata
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) predatortata » 27.01.2013 21:41

Fajna relacja z podróży my byliśmy w Slatine w 2011r i też miło wspominamy te miejsce. Cisza, spokój (mało ludzi na plaży).Jechaliśmy pełni obaw po przeczytaniu opini. W tym roku wszędzie obecny Hvar.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 27.01.2013 22:11

Oto link do naszej relacji z tegorocznej WYPRAWY do Trogiru :)

naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.01.2013 09:38

kasiunia126 napisał(a):
tomaszc_r4 napisał(a):Relacja super - musze "zaliczyć" plaże ze zdjęć w Slatine.

te plażyczki fajne były:)
tomaszc_r4 napisał(a)::) wszystko ma swoje uroki - Ciovo - jak mówi mja żona to "moje miejsce na ziemi" i właśnie wysłałem rezerwację piąty raz Ciovo.

Mi najbardziej podobał się luzik na plaży:)
A w tym roku w inne miejsce - na dzień dzisiejszy Riwiera Makarska, a póki co cieszę oko fotoksiążką z wakacji:)


Dla mnie luzik to był, to co pisałem ,na południowej stronie,ciężko było kogo kolwiek spotkać .

Jeśli na Rivierę Makarską to polecam Podgorę- Ćaklje
Właśnie dojrzewam do napisania relacji z tego pobytu :D
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 31.01.2013 22:52

Ciovo jest ładna wyspą i wcale nie ma tam brudnej wody :)
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 31.01.2013 22:55

Zgadzam się :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 01.02.2013 10:57

Potwierdzam, byłem dwa razy, jak na obrazku. W 1 woda bardzo dobra, w 2 woda doskonała.
Obrazek
Nie podobało mi się Slatine i Copa Cabana, ale to jak kto lubi
kreciki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 06.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kreciki » 18.03.2013 13:31

Na Ciovo byłam dwa razy,w tym roku monotematycznie ...Ciovo.Relację przeczytałam z wielka przyjemnoscia .Pozdrawiam wszystkich sympatyków wyspy Ewa
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.03.2013 14:29

Też polecam Ciovo, a co do "śmieci", to najczęściej wina plażowiczów...
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 02.05.2013 23:28

jeśli byliście na Ciovo to proszę o troszkę info...
po pięknej wyspie Murter chcemy sie wybrać tym razem na Ciovo, problemem w jakim miasteczku się zakwaterować?
Slatine...Arbanija...a może Okrug Górny czy Dolny....najbardziej chodzi o wodę i bogate dno do amatorskiego nurkowania....zaciszne żwirkowe plaże bezpieczne dla 3-latka oraz możliwość ,,wypadu" na wieczorny spacer po knajpkach...straganach...a plac zabaw to już byłby luksus:) namiar na apartament 2+2 mile widziany
w zamian za Ciovo mogę dodać coś o Murter

pozdrav
predatortata
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) predatortata » 03.05.2013 21:33

Witam.
Byliśmy 14 dni u Pani Bożenki w Slatine tutaj masz link. http://www.willamaja.com (Ciovo) rodzina polsko-chorwacka. Jak będziesz potrzebować więcej zdjęć podaj swojego e-maila a wyślę ci. Piękna vila i samo miejsce(gril,zadaszony parking na samochód,klimatyzacja,stół.prysznic na zewnątrz,można na miejscu kupić trunki). Ludzie przemili zawsze służą pomocą(w razie choroby lub miejsc jakie warto zobaczyć). Zwiedziliśmy całą wyspę ale Slatine ma swój urok. Polecam dużo nie zaludnionych zatoczek z łagodnym wejściem byliśmy z dzieckiem 3 latka. Niedaleko plaża Kava gdzie można ponurkować(bogaty świat podwodny). Na wprost plaża z prysznicami, po lewej plaża z jedzeniem, po prawej plaża Kava(wcześniej plaże gdzie można wypożyczyć rowerki lub skutery wodne). W Slatine jest piekarnia, pizzeria,sklepy. Po drugiej stronie wyspy klifowa strona, gdzie można zobaczyć kościółek w skałach. Najpiękniejsza jest do niego droga malownicza z wyznaczonym zejściem na wybetonowane miejsce do poskakania i ponurkowania na skałki(cudowne miejsce trudno znaleźć ale z pomocą Pani Bożenki dacie rade). Jest w Slatine koło piekarni port,duży plac zabaw,koncerty przy porciku i kawiarnie. Oczywiście do Trogiru samochodem bliziutko na nocne spacerki i lody. Pełno marketów nie opłaca się za dużo brać z Polski. Oczywiście jeden minus wszędzie jeżdzimy samochodem bo w Slatine nie ma chodników(ale da się wytrzymać, najczyściejsze morze i nie ma tłoku,dobre miejsce wypadowe).Daj znać co jeszcze potrzebujesz wiedzieć a w miarę możliwości pomogę. Jak możesz podaj namiary na miejscówkę na Murter. pozdrawiam Grzegorz
predatortata
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) predatortata » 03.05.2013 21:44

Tutaj masz informacje o kościółku, nawet jak wybierzecie inną miejscówkę warto tam podjechać. Link ciovo-slatine-2008-chorwacja-po-raz-pierwszy-t22200-75.html
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 04.05.2013 23:02

Grzegorz dzięki za info...
niestety już w willi P. Bożenki nie ma wolnych miejsc :( a szkoda bo z Twojego opisu jest wszystko to co nas interesuje, poszukam jeszcze w necie apartamentów na Ciovo w pierwszej kolejności Slatine.
Jeśli chodzi o apartament na Murter to niestety otrzymaliśmy sms-a od znajomych Chorwatów ze ,,nasz " domek sprzedali ;( i niestety nie pomogę.
jak na razie pod górkę.....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ciovo-Okrug Gornji 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone