Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ciovo-Okrug Gornji 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Asiula1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiula1 » 20.05.2013 07:42

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Też polecam Ciovo, a co do "śmieci", to najczęściej wina plażowiczów...

Też byłam mieszkaliśmy w Okrug Gornij polecam z czystego serca tą wyspę a do Trogiru na piechotkę lub taksówkami wodnymi :D
karalajna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 24.02.2014 11:25

Świetna relacja:-) ja w tym roku pierwszy raz na Ciovo się wybieram, do Okrugu Górnego. Już wiem,dzięki Wam, że warto samą wyspę dokładnie zwiedzić :-)
Użytkownik usunięty
Ciovo Okrug Gornji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2016 20:34

Szukam informacji co gdzie i jak. Jedziemy w II poł. sierpnia, apartament w zatoce po południowej stronie wyspy.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Ciovo-Okrug Gornji 2012 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019